Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vybrat 20. 3. 1999 -Grantový program Památky a zdraví

[Nadace OF] - Nadace Občanského fóra vyhlašuje 4. ročník grantového programu o nejlepší projekty navzájem propojených oblastech zdravotní či sociální péče a ochrany kulturních památek. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 12. 3. 1999 -Průvodce americkými dárci finančních prostředků

[Voice] - Tato organizace publikuje informace o amerických nadacích poskytujících finanční prostředky v regionu střední a východní Evropy. V průvodci naleznete programy, příručky, informační žádosti a kontaktní informace. Obvzláště přínosná je sekce zaměřující se na návrhy žádostí a spoležné získávání finančních prostředků. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 3. 1999 -Course Development Competition

[OSF Praha] - Open Society Institute Budapest,Higher Education Support Program vyhlašuje grantový program Course Development Competition Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 3. 1999 -Novinářská stipendia

[OSF Praha] - Open Society Institute ve Slovinsku vyhlásil novinářská stipendia na rok 1999 pro studijní pobyt v slovinských médiích. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 3. 1999 -OPEN SOCIETY INSTITUTE NETWORK LIBRARY

[OSF Praha] - Přinášíme podrobnosti o grantovém programu "Podpora knihoven". Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -Soros Documentary Fund

[OSF Praha] - Soros Documentary Fund podporuje produkci a distribuci dokumentárních filmů, které se zabývají otázkami lidských práv, sociální spravedlnosti a občanských svobod. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -World Nature Association vyhlašuje grantové programy

The World Nature Association poskytuje malé granty určené pro ochranu spojenou s venkovním (terénním) výzkumem nebo pro projekty se zaměřením na ochranu a výchovu v oblasti přírody. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -Soros Supplementary Grants Program 1999-2000

[OSF Praha] - Program je urcen pro VŠ studenty společenských věd, humanitních a uměleckých oborů v zemích střední a východní Evropy, bývalého Sovětského svazu a Mongolska na studium mimo zemi odkud pochází. Zvláštní zřetel je brán na romské studenty, uprchlíky, čekatele na politický asyl, emigranty. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 3. 1999 -V centru unie budou vzdělávací dny

[MFDnes] - P r a h a (ČTK)- Zprostředkovat informace zájemcům o studium v zahraničí je cílem Dnů vzdělávacích programů Evropské unie, které se od zítřka do pátku budou konat v Informačním centru Evropské unie v Praze. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 26. 2. 1999 -Program romské asistence Dživas Jekhetane

[NROS] - Nadace rozvoje občanské společnosti připravuje vyhlášení nového programu romské asistence pod názvem Dživas Jekhetane - Žijeme společně. Na přípravě programu se podílí poradní skupina, ve které jsou zastoupeni představitelé občanského sektoru, dobrovolníci romských organizací i příslušníci romského etnika z různých regionů České republiky. Kompletní složení poradní skupiny je uvedeno dále. Program bude vyhlášen v prostorách NROS dne 9. března 1999 v 11. hodin. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 25. 2. 1999 -Program rozvoje občanské společnosti

[NROS] - Nadace rozvoje občanské společnosti v současnosti aktualizuje informační materiál Grantová politika NROS. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 2. 1999 -Grantové uzávěrky

[Econnect] - Nová aktualizace stránek obsahující informace o blížících se grantových uzávěrkách některých nadací a jiných subjektů. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 2. 1999 -Závěrečný workshop

[ICN] - Informační centrum nadací a jiných neziskových organizací pořádá v rámci projektu "Prosazování skupinových zájmů na místní a celostátní úrovni" workshop s názvem "Budoucnost lobbování". Tento workshop se koná ve čtvrtek 4. března v Olomouci a v pátek 5. března v Praze. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 4. 2. 1999 -Státní rozpočet a nevládní neziskový sektor

[ICN] - Hana Frištenská, tajenice Rady vlády pro nestátní neziskové organizace vydala zprávu s financování NNO státní správou ČR. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 4. 2. 1999 -Nabídka grantových programů zaměřených na zdravotnictví

[OSF] - OSF Praha nabízí 7 nových grantových programů, zaměřených na zlepšení zdravotních a sociálních služeb. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 29. 1. 1999 -Nadační fond Potala podpoří Tibet...

[Metro] - Rozvoj duchovních hodnot, ochrana lidských práv a humanitárních hodnot tibetského etnika je cílem nově založeného nadačního fondu Potala. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 1. 1999 -Alternativy k jaderné energii

[EPCE] - Nadace Partnerství vyhlašuje nový grantový program zaměřený na zviditelnění alternativních zdrojů energie. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 66 | 67 | 68

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nové granty e-mailem

Novinky v grantovém kalendáři můžete dostávat každý týden e-mailem. * MAILING LIST novegranty-l@list.ecn.cz je určen neziskovým organizacím a aktivistům.
Chcete se přihlásit? - pište na fundraising@ecn.cz.

Užitečné odkazy ve fundraisingu

FUNDRAISING ON-LINE - Manuál jak využívat internetové stránky a on-line komunikační technologie pro fundraising, případové studie
Kormidlo.cz: Fundraising, financování NNO - kategorie katalogu odkazů občanské společnosti - najdete zde např. přehled nadací, vzdělávání, služby atd.
Grantový kalendář Econnectu
České centrum fundraisingu

Katalog Kormidlo.cz

www.kormidlo.cz
Najdete v něm také kategorii Fundraising, financování NNO

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz