Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Přijmeme pečovatele/ku terénní pečovatelské služby

26. 4. 2017 - VELKÉ PŘÍLEPY [Kvalitní podzim života, z.ú. ] - Terénní pečovatelská služby Kvalitní podzim života hledá do svého týmu pečovatele/ku na DPP.
 

Fundraiser

25. 4. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá pracovníka/pracovnici na pozici Fundraiser – pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s výhledem pokračování v případě oboustranné spokojenosti, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody
 

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelka

20. 4. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá Pracovníka/pracovnici v sociálních službách - pečovatele/pečovatelku pro středisko Charitní pečovatelské služby v Hradci Králové.
 

Vedoucí oddělení IT NFA

7. 4. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Národní filmový archiv hledá kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení IT NFA.
 

LOM hledá marketingového ředitele/ředitelku

7. 4. 2017 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Máš koncepční a systematické myšlení? Umíš být přesvědčivý, cílevědomý a ochotný dělat věci jinak? Cheš být u rozjezdu vzdělávacích služeb, které mění svět přímo před očima? Pak hledáme právě tebe! Pojď s námi nakopnout české muže k lepším zítřkům.
 

Sociální pracovník specialista zaměstnanosti

30. 3. 2017 - PÍSEK [FOKUS - Písek, z.ú. ] - Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici specialisty zaměstnanosti v rámci projektu „Prací za zdravím“ financovaného z OPZ. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
 

Pracovník přímé péče v chráněném bydlení

30. 3. 2017 - BRNO [Ruka pro život o.p.s. ] - Hledáme pracovníka na plný/částečný úvazek do chráněného bydlení pro lidi s poruchami autistického spektra a mentálním postižením v Brně. Nástup možný ihned.
 

Sociální pracovník/ice pro Jihomoravský kraj

30. 3. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, z.s.i ] - Chcete se stát členem týmu pracovníků a poskytováním kvalitní sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podpořit možnosti Romů žít důstojný život v širší společnosti? Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci?
 

Sociální pracovník sociální rehabilitace

24. 3. 2017 - PÍSEK [FOKUS - Písek, z.ú. ] - Pro naši centrálu v Písku hledáme kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici terénního pracovníka sociální rehabilitace. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
 

LOM hledá do týmu posilu pro grantový fundraising

20. 3. 2017 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Máš koncepční a systematické myšlení? Umíš pracovat s rozpočty a složitějšími texty? Máš k dispozici pár hodin týdně pro práci na živnosťák? Pak hledáme právě tebe! Pojď s námi nakopnout české muže k lepším zítřkům.
 

PR a back office

17. 3. 2017 - PRAHA [Iuridicum Remedium ] - Hledáme spolehlivého a samostatného kolegu/yni do profi neziskovky s 15 letou historií v oblasti právní ochrany občanských svobod (především ochrana soukromí, právní pomoc atp.) Budete úzce spolupracovat přímo s ředitelem a jednatelkou, externí účetní a budete spojovacím uzlem pro všechny další členy týmu.
 

Odborný pracovník pro archivaci filmových materiálů

17. 3. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Sekce audiovizuálních sbírek, oddělení akvizice a archivace Národního filmového archivu hledá odborného pracovníka pro archivaci filmových materiálů.
 

Vedoucí služby odboru sociálního poradenství

22. 2. 2017 - PRAHA [R-Mosty, z.s. ] - Hledáme zkušeného sociálního pracovníka/pracovnici na pozici vedoucí služby OSP.
 

Zpracování mezd a personalistiky

16. 2. 2017 - [Marie Prskavcová ] - Zpracování mezd a personalistiky.
 

Expert na fundraising

10. 2. 2017 - PLZEŇ [SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. ] - Nevládní nezisková organizace SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. hledá odborníka nebo osobu věnující se oblasti fundraisingu na pracovní úvazek v rozsahu výše 0,2 na pozici expert pro fundraising.
 

Vychovatelka v mezinárodních jeslích centru Prahy

24. 1. 2017 - PRAHA [Modré nebe - Ciel bleu, o.p.s. ] - Do mezinárodních jeslí v centru Prahy hledáme vychovatelku s francouzským a anglickým jazykem na komunikační úrovni.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici

24. 1. 2017 - BRNO [Dan ] - Jmenuji se Dan, je mi 45 let, jsem nevidomý a bydlím v Centru sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích. Hledám komunikativní dobrovolnici z Brna – nekuřačku - pro procházky a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách (Šárce Tomanové, Ivetě Bartošové), herečkách (Kláře Jernekové) a hercích, především z filmů pro pamětníky (Vlasta Burian, Oldřich Nový, Zita Kabátová, Adina Mandlová, Nataša Gollová apod.). Uvítám i pomoc např. s vyhledáváním informací o životě herců a hereček a předčítáním knih a tematických kalendářů. Frekvence setkávání dle domluvy 1x za týden nebo 14 dní přímo v centru sociálních služeb nebo přilehlých prostorách (zahrada, park). Do Brna jsem se z Prahy přestěhoval nedávno, zatím jej příliš neznám a samostatně tedy necestuji. V případě zájmu se, prosím, ozvěte na 723 894 183 nebo 723 822 574.
 
stránka   Předchozí | 1 | 2

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz