Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ nno.ecn.cz > novinky > Zprovozněné stránky projektu O NÁS? S NÁMI! uvozují druhý díl odborné diskuse ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Zprovozněné stránky projektu O NÁS? S NÁMI! uvozují druhý díl odborné diskuse

23. 6. 2003 - PRAHA [Ústav pro ekopilitiku]

Od poloviny června 2003 jsou v plném provozu webové stránky projektu O NÁS? S NÁMI! aneb strategie udržitelného rozvoje očima aktérů z environmentální, ekonomické a sociální sféry na adrese http://www.udrzitelnyrozvoj.ecn.cz. Na stránkách naleznete nejen informace o projektu, ale i vše podstatné a aktuální o probíhající institucionalizaci udržitelného rozvoje v České republice.

Stránky jsou rozděleny na veřejnou a neveřejnou část. Ve veřejné části získáte informace o projektu, odborných diskusích, aktuální informace o připravované Radě pro udržitelný rozvoj ČR, o strategiích udržitelného rozvoje a zajímavé články, odkazy a pozvánky na akce, které se věnují problematice udržitelného rozvoje. Neveřejná část je určena pro účastníky diskusí, které pokračují svou druhou částí.

Cílem dalšího setkání je nalézt odpovědi na tyto otázky: JAK DOSÁHNOUT SPOLEČENSKÉHO KONSENSU PŘI PROSAZENÍ ENVIRONMENTÁLNÍ DAŇOVÉ REFORMY (EDR) V ČR? a CO PROSAZOVAT A ČEHO SE VYVAROVAT PŘI REALIZACI EDR V ČR?

Odborná diskuse se koná 24. 6. 2003 od 10.00 do 14.00 v prostorech PRO-BIO LIGY v Truhlářské ulici č. 20 v Praze 1. V úvodu diskuse zazní příspěvek Mgr. Milana Ščasného z Centra pro otázky životního prostředí UK na téma Environmentální daňová reforma v EU – klady a zápory? a příspěvek RNDr. Martina Bursíka – poradce ministra ŽP pro EDR – na téma Environmentální daňová reforma v České republice. Součástí diskusí jsou workshopy, které se budou věnovat problematice prosazování EDR v ČR. Diskusi budou opět řídit facilitátoři z Partners Czech.

Více informací a podrobný program diskuse naleznete na nových stránkách projektu O NÁS? S NÁMI na http://www.udrzitelnyrozvoj.ecn.cz. Chcete-li se připojit, napište na leona.kupcikova@ecn.cz nebo zavolejte 224 828 553.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz