Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising > Kotlíkové dotace II ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

 
Kotlíkové dotace II
uzávěrka:  Průběžný grant
vyhlašovatel:  Krajský úřad kraje Vysočina
kontakt: 
typ podpory:  Grant, Dotace


(odbor regionálního rozvoje, Láníková Eva, Bc., +420564602581, lanikova.e@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Čáp Martin, Bc., +420564602589, cap.m@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Lupač Dočekalová Denisa, Bc., +420564602551, Docekalova.D@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Kamenická Veronika, Ing., +420564602553, kamenicka.v@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Fousová Radka, Bc., +420564602539, Fousova.R@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Badalíková Lenka, Mgr., +420564602552, Badalikova.L@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Policarová Jana, DiS., +420564602585, Policarova.J@kr-vysocina.cz)
(odbor regionálního rozvoje, Šloufová Marcela, Bc., +420564602547, Sloufova.M@kr-vysocina.cz)
 

-
-

 

Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz