Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vybrat 12. 7. 1999 -NIF byl schválen

[Andreas Beckmann] - NIF byl schvalen - 38 mil. Kc pro zivotni prostredi Poslanecká sněmovna završila prvno fázi n kolikaletého procesu revitalizacenadačního sektoru v České republice, když minulý týden schválila rozdělení 500 mil. Kč z Nadačního investičního fondu (NIF)do nadačních jmění. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 12. 7. 1999 -Zásady pro poskytování dotací ze státního rozpočtu

[Ihned] - Zásady pro poskytování dotací ze státního rozpočtu v rámci regionálních programů podpory rozvoje ostravského regionu a severozápadních Čech v roce 1999 Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 7. 1999 -Informování a vzdělávání učitelů v evropských záležitostech

[EoroSkop] - Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Ministerstvoškolství, mládeže a tělovýchovy ČRvyhlašují výběrové řízenína podporu projektů nevládních neziskových organizací zaměřenýchna informování a vzdělávání učitelů v evropských záležitostech, sdůrazem na současný stav integrace ČR do EU a dopad budoucíhočlenství v EU na českou společnost. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 7. 1999 -Podpora projektů napomáhajících šíření informací o EU

[EuroSkop] - Informačním serveru EuroSkop jsou publikovány informace o výběrovém řízení Ministertva zahraničních věcí ČR určeného na podporu projektů nevládních neziskových organizací (NNO), jejichžcílem je šíření informací o Evropské unii, o procesu integrace Českérepubliky do Evropské unie a o dalších aspektech evropskéintegrace. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 7. 1999 -Informace o vládních stipendiích ke studiu v ČR

[Ministerstvo zahraničních věcí ČR] - spravuje agendu vládních stipendií poskytovaných Českou republikou rozvojovým a jiným potřebným zemím. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 7. 1999 -Call for NGO Co-operative Environmental Projects

[REC] - Regional Envoronmental Centre vyhlašuje nový mezinárodní program pro kooperativní envoronmentální projekty. Uzávěrka je 15. září 1999. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 6. 1999 -Granty na sport byly uděleny

[Metro] - Částku milion a půl korun na podporu využití volného času dětí a mládeže a na podporu tělovýchovy pro období červenec 1999 - duben 2000 rozdělí mezi vybraných 29 organizací městská část Praha 4. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 6. 1999 -Miliony na podporu kultury a umění

[Metro] - GRANTY Téměř 22 milionů korun rozdělili pražští zastupitelé do grantů na podporu kultury a umění. Dalších více než 5 milionů korun hlavní město poskytne na podporu využití volného času dětí a mládeže. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 23. 6. 1999 -Dotace na protidrogovou politiku vlády

[Vládní server] - Meziresortní protidrogová komise uděluje finanční dotaci na protidrogovou politiku vlády České republiky v roce 2000. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 23. 6. 1999 -Opomíjené památky

[Nadace OF] - Nadace Občanského fóra vyhlašuje 4. ročník rantového programu Opomíjené památky.
Česká republika je bohatou zemí na historické památky. Převážně kapličky, boží muka, sochy a ostatní památky jsou těmi památkami, které napomáhají vytvářet jedinečný charakter české krajiny. Tyto méně známé památky jsou často dominantami v malých městech a vesničkách. Nicméně v průběhu minulých desetiletí nebyly dostupné prostředky na údržbu těchto památek a mnohé z nich se proto dostaly do havarijního stavu. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 23. 6. 1999 -Fundraising a přehledy dárců

[ADAM] - Na serveru Informačního systému mládeže ADAM naleznete mino jiné také vynikající informace o získávání finančních prostředků, konkrétní strategie zaměřené na domácí i zahraniční sponzory... Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 21. 6. 1999 -Training Centers for Continuing Education for Librarians

[OSF Praha] - The NLP is seeking proposals from institutions in the former Soviet Union, Central and Eastern Europe, and Mongolia to serve as training centers for continuing education for librarians. By this we mean non-degree programs of professional development offered to staffcurrently employed in professional positions in libraries andinformation centers. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 6. 1999 -Pátý obvod rozděloval granty

[MFDnes] - Smíchov (pdk) - Druhé kolo grantů pro ekologii, sociální a protidrogovou problematiku, sport, a využití volného času udělila radnice pátého obvodu. Celkově na granty vyčlenila zhruba půl milionu korun z rozpočtu obce. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 6. 1999 -Global Fund for Women

[ICN] - Globální fond pro ženy je mezinárodní organizace, která podporuje ženské organizace a jejich projekty. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 6. 1999 -Argumenty pro podporu rozdělování financí z Nadačního investičního fondu (NIFu)

[Fokus Praha] - Vazeni pratele,
siri se zvesti, ze Poslanecka snemovna neschvali rozdelení financi z NIFu.Devitilety slozity proces hledani jak pomoci rozvoji obcanske spolecnosti bytak mohl byt znehodnocen.Zpochybnovani role neziskovych nevladnich organizací, které se v poslednidobe objevilo, je i vzhledem k vysi rozdelovanych financnich prostredků (vesrovnani s prumyslem, bankovnictvim a dalsimi oblastmi) naprostoneadekvátní. Objem a kvalita verejne prospesnych aktivit, vcetne humanitarnipomoci, poskytovanych NNO je pritom nezpochybnitelna.Finance z NIFu by konecne napomohly vytvorit urcite jistoty pro vybranenadace a zaroven by to byl dulezity signal do zahranici. Nasledujicí textpomerne presne popisuje duvody proč by Poslanecka snemovna mela rozdelenifinanci z NIFu schvalit.Nasledujici text je k dispozici vsem, kteri mohou pomoci ovlivnit nazoryposlancu ve smeru pochopeni zasadni spolecenske potrebnosti financníchprostredku pro obcansky sektor.

Pavel Novák (Fokus Praha) Celý text ::občanský sektor::

 

Vybrat 28. 5. 1999 -Město přidělilo peníze menšinám

[MFDnes] - Praha (dký) - Programy na podporu národnostních menšin město v letošním roce bude dotovat 2.8 miliony korun. Městské zastupitelstvo včera na návrh grantové komise ocenilo padesátku projektů z celkem pětaosmdesáti podaných návrhů. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 5. 1999 -Místo pro přírodu

[ČSOP] - Program “Místo pro přírodu” je otevřeným národním programem Českého svazu ochránců přírody, jehož cílem je iniciovat v České republice vznik pozemkových spolků. Pozemkové spolky zahrnuté do programu “Místo pro přírodu” musí být subjekty z neziskového sektoru, jejichž funkcí je ochrana a obnova přírodního a kulturního bohatství České republiky prostřednictvím vlastnických nebo jiných věcných práv k pozemkům a stavbám. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 5. 1999 -Zajištění péče o zraněné živočichy

[ČSOP] - ÚSTŘEDNÍ VÝKONNÁ RADA ČESKÉHO SVAZU OCHRÁNCŮ PŘÍRODYVYHLAŠUJEVýběrové řízení na zajištění péče o zraněné a jinak handicapované živočichy na vybraných územích České republiky v roce 1999 Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 27. 5. 1999 -Granty v oblasti výtvarného umění

[Nadace Český fond umění] - uděluje granty v oblasti výtvarného umění. Bližší informace naleznete v MF DNES z 7.5.1999 nebo ve čtrnáctideníku Ateliér z 13.5.1999. Adresa: Voršilská 3, 110 00 Praha 1, tel.: 291015. Uzávěrka je 15.6.1999. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 27. 5. 1999 -NEW OPPORTUNITIES FOR NGOs

[OSI] - The Open Society Institute-Budapest is calling for applications forits year 2000 International OSI Policy Fellowships (IPF) program for Central and Eastern Europe, the countries of the former Soviet Union, and Mongolia.The fellowships are intended to support research, writing or activism, and to encourage the development of program strategies for the Soros foundations network. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nové granty e-mailem

Novinky v grantovém kalendáři můžete dostávat každý týden e-mailem. * MAILING LIST novegranty-l@list.ecn.cz je určen neziskovým organizacím a aktivistům.
Chcete se přihlásit? - pište na fundraising@ecn.cz.

Užitečné odkazy ve fundraisingu

FUNDRAISING ON-LINE - Manuál jak využívat internetové stránky a on-line komunikační technologie pro fundraising, případové studie
Kormidlo.cz: Fundraising, financování NNO - kategorie katalogu odkazů občanské společnosti - najdete zde např. přehled nadací, vzdělávání, služby atd.
Grantový kalendář Econnectu
České centrum fundraisingu

Katalog Kormidlo.cz

www.kormidlo.cz
Najdete v něm také kategorii Fundraising, financování NNO

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz