Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vybrat 21. 5. 1999 -Program Udržitelný rozvoj měst a regionů

[Nadace VIA] - Nadace VIA vypisuje v rámci svého programu Udržitelný rozvoj měst a regionů otevřené výběrové řízení na projekty tematicky zaměřené na podporu a prosazování udržitelných dopravních řešení. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 17. 5. 1999 -LGI FELLOWSHIP PROGRAM

[LGI] - LGI is seeking applications for the new LGI Fellowship Program. The fellowship is intended to support policy and reform-oriented research, writing, or activism in one or more of the following areas: Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 17. 5. 1999 -Granty pro pilotní antikorupční projekty

[LGI] - The LOCAL GOVERNMENT AND PUBLIC SERVICE REFORM INITIATIVE (LGI) of the OPEN SOCIETY INSTITUTE, BUDAPEST hereby announces a call for proposals for Pilot Projects on Fighting Corruption in Local Government in Central and Eastern Europe, theformer Soviet Union or Mongolia. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 5. 1999 -Spolupořadatelství na kulturních akcích

[Město Praha] - Hlavní město Praha přijímá spolupořadatelství k časově ohraničeným kulturním akcím, které mají charakteruměleckého či kulturního festivalu nebo přehlídky, případně umělecké dílny či semináře otevřené proveřejnost. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 6. 5. 1999 -Stipendijní pobyty na rok 1999

[Ministertvo kultury] - - odbor umění vypisuje 1-3 měsíční stipendijní pobyty na rok 1999 v ateliéru v Mezinárodním kulturním centru Egona Schieleho v Českém Krumlově. Stipendijní pobyty pro oblast výtvarného umění jsou určeny pro mladé umělce do 35 let a pro studenty závěrečného ročníku vysoké umělecké školy. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 6. 5. 1999 -Grantový systém ministerstva kultury v roce 1999

[Ministerstvo kultury] - Největší finanční částku rozdělil nebo rozdělí v letošním roce v rámci grantového systému odbor umění (26.500 tis. Kč), dále odbor regionální a národnostní kultury (19.390,5 tis. Kč), odbor literatury a knihoven (12.620 tis. Kč), odbor hromadných sdělovacích prostředků (8.200 tis. Kč) a odbor ochrany movitého kulturního dědictví, muzeí a galerií (2.100 tis. Kč). Celkem v grantovém řízení ministerstvo v letošním roce rozdělí zhruba 70.105,5 tis. Kč. Veškeré údaje jsou aktualizované k 30. dubnu t.r.. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 4. 1999 -WOMEN AT RISK

[OSF Praha] - The Open Society Institute (OSI) Network Women's Program and the OSI Center for Publishing Development are pleased to announce a competition to support the translation of books related to women's health, violence against women and girls issues. A grant fund of $100,000 is available to promote local-language access to international books on these topics. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 12. 4. 1999 -Democracy and Diversity

[OSF Praha] - We offer an intensive three week equivalent of full semester's graduate study in the U.S., bringing an interdisciplinary, comparative, and highly interactive approach to the social, political and cultural challenges of democracy and democratization. In edition to the everevolving seminars of citizenship, nationalism, and gender, we will offer a new course this year on the role of media in a democratic society. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 4. 1999 -Veřejnost v oblasti živ. prostředí

[Milieukontakt Oost-Europa] - Nizozemská nadace Milieukontakt OostEuropa vypisuje grantové rízení na téma:"Kampane a akce zamerené na verejnost v oblasti zivotního prostredí"Zádosti na predepsaných formulárích musí být odeslány v anglictine do 15.5.1999 Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 4. 1999 -Základní grantový program

[EPCE] - Posláním nadace je podporovat místní i celonárodní ekologicky zaměřené občanské aktivity a jejich prostřednictvím zvyšovat účast občanů ve věcech veřejných. Nadace Partnerství napomáhá spolupráci různých zájmových skupin ve společnosti udělováním grantů, organizováním stáží a zprostředkováváním odborných informací a kontaktů z oblasti životního prostředí.

Nadace podporuje původní, modelové, mezioborové a přeshraniční projekty se zaměřením na ochranu životního prostředí, lokální projekty ochrany životního prostředí neziskových organizací a místních samospráv, především v regionech s málo rozvinutým ekologickým hnutím a v oborech, které jsou na okraji pozornosti. Celý text ::občanský sektor::

 

Vybrat 6. 4. 1999 -Performing Arts Training Program

[OSF] - Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s Open Society Institute Budapest, Performing Arts Network Program vyhlašuje v roce 1999 program, jehož cílem je zvýšení profesionální úrovně umělců v oblasti performing arts, přičemž oblast performing arts je chápána jako divadlo, současný tanec, současná hudba, a dále jevištní umění, které je současné a kreativní. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 1. 4. 1999 -Podpora domova pro mentálně a tělesně postižené

Nadace Místa v srdci, Rádio Praha a firma Silicon Graphics uspořádali dobročinnou aukci obrázků malovaných dětmi - a pro děti. Výtěžek totiž putuje do dětského domova pro mentálně a tělesně postižené děti v Otrokovicích. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 1. 4. 1999 -Společná akce ČSA a Nadace Naše dítě

Od března mohou cestující v letadlech ČSA přispět na konto Nadace Naše dítě, která provozuje telefonní Linku bezpečí. Drobné mince jakékoli hodnoty vloží cestující do připravených obálek. Zapečetěné je pak odevzdají stevardům ČSA. Za přispění Československé obchodní banky budou daty spočítány, převedeny na české koruny a předány nadaci. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 1. 4. 1999 -V ČR bude stačit 250 nadací

Podle místopředsedy Rady vlády pro nestátní neziskové organizace bude v České republice stačit kolem 250 nadací. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 3. 1999 -Programy národnostních menšin

[Praha] - Hlavní město Praha vyhlašuje “Celoměstské programy podpory aktivit národnostních menšin na území hl. m. Prahy pro rok 1999.” K programům se mohou svými projekty přihlásit občanská sdružení a organizace národnostních menšin, zaměřené na uchování a rozvoj národnostní identity a na rozvoj komunikace a dialogu mezi národnostními minoritami a majoritou. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 3. 1999 -The Amsterdam-Maastricht Summer University

Amsterodamská a Maastrichtská letní univerzita nabízí kurzy v oblasti uměleckého a lidského managementu, možnost pro středoevropské a východoevropské úcastniky požádat i o stipendium.
Termín: 21.června Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Hudební a divadelní granty našly své letošní adresáty

[MFDnes] - P r a h a (zat, vla)- Téměř dvanáct milionů korun rozdělovalo ministerstvo kultury na grantech v divadelní oblasti pro letošní rok. O podporu se ucházeli autoři sto čtyřiceti projektů a jejich požadavky převyšovaly přidělenou sumu o třiapadesát milionů korun. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -ÚSPORY ENERGIE A SNIŽOVÁNÍ EMISÍ CO2

[EPCE] - Nadace Partnerství vyhlašuje nové kolo grantového programu "Úspory energie a snižování emisí CO2. Program má uzávěrku 30. dubna 1999 ve 14:00! Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Program ARIANE

Program je určen na podporu knižních překladů literatury 20.století,na podporu prekladů divadelních her, mezinárodní kooperativní projekty v knižní oblasti... Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Podpora šíření informací o Evropské unii

[MZV] - Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyhlašuje výběrové řízení na podporu projektů nevládních neziskových organizací (NNO), jejichž cílem je šíření informací o Evropské unii, o procesu integrace České republiky do Evropské unie a o dalších aspektech evropské integrace. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 66 | 67 | 68 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nové granty e-mailem

Novinky v grantovém kalendáři můžete dostávat každý týden e-mailem. * MAILING LIST novegranty-l@list.ecn.cz je určen neziskovým organizacím a aktivistům.
Chcete se přihlásit? - pište na fundraising@ecn.cz.

Užitečné odkazy ve fundraisingu

FUNDRAISING ON-LINE - Manuál jak využívat internetové stránky a on-line komunikační technologie pro fundraising, případové studie
Kormidlo.cz: Fundraising, financování NNO - kategorie katalogu odkazů občanské společnosti - najdete zde např. přehled nadací, vzdělávání, služby atd.
Grantový kalendář Econnectu
České centrum fundraisingu

Katalog Kormidlo.cz

www.kormidlo.cz
Najdete v něm také kategorii Fundraising, financování NNO

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz