Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vybrat 15. 12. 2011 -Chystáte se vysadit stromy, obnovit prostranství a upevnit sousedské vztahy? Žádejte o grant.

BRNO [Nadace Partnerství - Strom života] - O tom, že sázení stromů a vytváření zelených veřejných prostranství může upevnit sousedské i jiné vztahy, se každým rokem přesvědčují desítky škol, obcí, sdružení a spolků, které podpoří Nadace Partnerství svými příspěvky. Šanci zanechat za sebou společný výsledek v podobě vysázené ovocné aleje nebo upraveného dětského hřiště budou mít lidé také v příštím roce. Už teď mohou žádat o nadační příspěvek Malý grant a Místo pod stromy. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 9. 12. 2011 -Daruj ještě letos!

ÚSTÍ NAD LABEM [Econnect/ Ústecká komunitní nadace] - V pátek 9. prosince odstartovala Ústecká komunitní nadace kampaň s názvem „Daruj ještě letos!“ upozorňující na skutečnost, že dar poskytnutý na základě darovací smlouvy na dobročinné účely může fyzická osoba použít jako odečitatelnou položku snižující základ daně stejně, jako například důchodové připojištění, pokud je celková hodnota darů v daném roce vyšší než 2% základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč, maximálně však lze odečíst 10% základu daně. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 15. 11. 2011 -Grantové řízení na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2012

PRAHA [Econnect / Magistrát hl. města Prahy] - Hlavní město Praha vyhlašuje grantové řízení na podporu projektů ke zlepšení stavu životního prostředí hl. m. Prahy pro rok 2012 (s ukončením realizace v roce 2013). Uzávěrka pro podání žádostí je 19. prosince 2012. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 11. 2011 -Komise představila nové ambiciózní programy v oblasti zdraví a ochrany spotřebitele

PRAHA [Econnect/ Zastoupení Evropské komise v ČR] - Evropská komise přijala ve středu 9. listopadu 2011 návrhy na nové programy v oblasti zdraví a ochrany spotřebitele. Cílem obou programů je podporovat Evropu zdravých, aktivních, informovaných a zodpovědných občanů, kteří mohou přispět k hospodářskému růstu. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 10. 2011 -Mezinárodní konference dobrovolnictví mladých lidí v sociálních službách

BRNO [Ratolest Brno, o.s.] - V rámci Evropského roku dobrovolnictví 2011 bude město Brno ve dnech 13. – 14. října 2011 hostit mezinárodní konferenci Dobrovolnictví mladých lidí v sociálních službách, která přivítá zástupce samosprávy a dobrovolnických organizací z Vídně, Leedsu, Lipska, Stuttgartu, Poznaně, Kaunasu či Charkova. Organizátorem konference je občanské sdružení Ratolest Brno. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 30. 9. 2011 -Seminář pro žadatele - 2. výzva Blokového grantu - Fondu pro NNO

BRNO [Nadace Partnerství] - Nadace Partnerství vyhlásila druhou výzvu k předkládání grantových žádostí Blokového grantu – Fondu pro nestátní neziskové organizace, který je realizován v rámci Programu švýcarsko-české spolupráce. V této souvislosti pořádá semináře pro zájemce a potenciální žadatele ve všech podporovaných regionech - v Olomouci (3.10.), Zlíně (5.10.) a Ostravě (13. 10.). Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 9. 2011 -Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé? 2. slovensko-česká konferencia o fundraisingu

BRATISLAVA [Econnect] - V októbri tohto roku organizuje Slovenské centrum fundraisingu 2. slovensko-českú konferenciu o fundraisingu, ktorá nadväzuje na úspešný prvý ročník z roku 2010. Nad tohtoročnou konferenciou s názvom Remeslo má zlaté dno... Alebo deravé? prebrala záštitu predsedníčka vlády SR pani Iveta Radičová. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 19. 9. 2011 -Neziskovky mohou získat 31 milionů: rozhoduje kvalita

BRNO [Nadace Partnerství] - Od pondělí 19. září mohou neziskové organizace působící v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji žádat o finanční podporu ve 2. výzvě Blokového grantu, který administruje Nadace Partnerství. Prostředky z Blokového grantu jsou určeny na oblasti sociálních služeb a životního prostředí. Maximální výše jednoho grantu je 4 625 000 korun, uzávěrka podávání žádostí o grant je 16. listopadu 2011. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 8. 2011 -Setkání s grantisty programu Rok jinak

PRAHA [Econnect/ Nadace Vodafone Česká republika] - Nadace Vodafone pořádá pro zájemce o účast v grantovém programu Rok jinak setkání s lidmi, kterým se získat grant Rok jinak podařilo. Setkání se bude konat 5.září 2011. Moderovat jej bude Pavel Anděl. Setkání proběhne od 10:00 do 12:30 v pražském HUBu, Drtinova 10, Praha 5. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 19. 8. 2011 -Praha vyhlásila granty na podporu využití volného času dětí a mládeže

PRAHA [Econnect/ Magistrát hl. m. Prahy] - Rada hl. m. Prahy vyhlásila Celoměstské programy podpory využití volného času dětí a mládeže na území hl. m. Prahy na rok 2012. Uzávěrka pro příjem žádostí je stanovena na 9. listopadu 2011. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 8. 2011 -Nadační fond Albert opět nadělí dětem

PRAHA [Nadační fond Albert ] - Již podvanácté vyhlašuje maloobchodní značka Albert charitativní sbírku pro děti. Projekt dříve známý jako „S Bertíkem za dětským úsměvem“ vypisuje nyní Nadační fond Albert (NFA) jako grantový program s názvem „Nadační fond Albert dětem“. Své projekty mohou přihlásit neziskové, rozpočtové nebo příspěvkové organizace do 12. září 2011. Hodnotící komise Nadačního fondu Albert vybere konkrétní projekty, na které budou svými nákupy v říjnu a listopadu přispívat zákazníci prodejen Albert. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 2. 8. 2011 -Fond T-Mobile podporuje regiony Královéhradeckého kraje a Loun

PRAHA [Nadace VIA] - Společnost T-Mobile Czech Republic, a. s., vyhlašuje ve spolupráci s Nadací VIA a Ústeckou komunitní nadací již 7. ročník regionálního grantového programu Fond T-Mobile. Letos budou rozděleny 2 miliony korun. Částka, určená na podporu projektů s tématem „Zdravá planeta“, je směřována do regionů, ve kterých má T-Mobile svá zákaznická centra, tj. do Královéhradeckého kraje a okresu Louny.

Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 2. 8. 2011 -Nadace VIA vyhlašuje třetí grantové kolo programu „ČSOB a ERA pro podporu regionů – velké komunitní granty“

PRAHA [Nadace VIA] - ČSOB ve spolupráci s Nadací VIA vyhlašuje v pořadí již 3. grantové kolo programu „ČSOB a ERA pro podporu regionů – velké komunitní granty“.
Cílem tohoto programu je podpořit projekty, které řeší problematiku obnovy krajiny a péče o životní prostředí a mají pozitivní komunitní dopad, protože do realizace aktivně zapojí místní obyvatele. Projekty se musí týkat lokalit ve volné krajině mimo zastavěné části obcí a měst. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 7. 2011 -Již nyní můžete rozhodovat o vítězném Stromu roku 2011

BRNO [Econnect/ Nadace Partnerství] - Do finále celostátní ankety Strom roku, kterou letos již po desáté vyhlásila Nadace Partnerství, postoupilo dvanáct stromů a skupin stromů se zajímavým příběhem. O nejsympatičtějším stromu republiky mohou lidé rozhodovat od neděle 10. července. Každý, kdo podpoří některého z finalistů zasláním dárcovské SMS nebo podpisem na hlasovacím archu, zároveň přispěje do veřejné sbírky určené na výsadbu a ochranu stromů. Vítězný strom získá poukaz na odborné arboristické ošetření od společnosti Prostrom Bohemia a postoupí do mezinárodní ankety Evropský strom roku. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 30. 6. 2011 -Nadace VIA vyhlašuje nové grantové kolo Fondu místních iniciativ

PRAHA [Nadace VIA] - České nestátní neziskové a příspěvkové organizace mohou i letos žádat o podporu ve výši až 70 000 Kč z Fondu místních iniciativ (dříve pod názvem „Fond místního rozvoje“). Podpořeny budou projekty, které se snaží v pozitivním slova smyslu změnit své okolí. Program je určen především menším neprofesionálním neziskovým organizacím, které jsou založeny na dobrovolné práci. Podporu mohou získat i organizace zcela nové. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 6. 2011 -Výběrové řízení na podporu neziskových projektů k posilování česko-polských vztahů pro rok 2012

PRAHA [Econnect/ Ministerstvo zahraničních věcí] - Ministerstvo zahraničních věcí vyhlašuje výběrové řízení na podporu nových a rozvoj stávajících neziskových projektů směřujících k posilování česko-polských vztahů. Jsou podporovány pouze projekty vypracované a realizované společně s polským partnerem. Musí se uskutečnit v roce 2012. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 6. 2011 -Nadace VIA vyhlašuje grantové kolo programu Fond kulturního dědictví „Záchrana drobných památek místního významu“

PRAHA [Nadace VIA] - Cílem programu je podpora projektů, které usilují o záchranu, obnovu a údržbu drobných nemovitých památek místního významu a vytvářejí prostor pro dobrovolnou činnost a zapojení veřejnosti. Účast místních obyvatel na péči o okolí je jednou z hlavních priorit tohoto programu. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 6. 2011 -Manželé Kellnerovi podpoří Cenu VIA BONA za filantropii

PRAHA [Nadace VIA] - Nadace VIA se společně s Nadací The Kellner Family Foundation snaží posílit nový trend v české společnosti - vzrůstající zájem Čechů o dobročinnost. Pod záštitou velvyslanectví Spojených států amerických a díky partnerství se společnostmi T-Mobile Czech Republic, PwC Česká republika, Philip Morris ČR a AC&C Public Relations dnes vyhlašují Cenu VIA BONA za filantropii. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 21. 6. 2011 -Do osmého ročníku programu „Místo, kde žijeme“ se zapojí i mládež

PRAHA [Nadace VIA] - Díky podpoře generálního partnera Nadace České spořitelny a hlavního partnera společnosti NET4GAS, s. r. o., vyhlašuje Nadace VIA již 8. ročník programu, který je zaměřen na obnovu či výstavbu veřejných prostranství s aktivním zapojením veřejnosti do plánování i realizace projektu. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 6. 2011 -Podlipansko schválilo téměř 7 mil. Kč na projekty

PEČKY [MAS Podlipansko] - Správní rada Místní akční skupiny Podlipansko schválila návrh vybraných projektů, dotace pro příjemce se v celkové výši blíží 7 mil.Kč. Příjem projektů probíhal ve dnech 4.-5. května 2011, ale žadatelé pilně připravovali své žádosti již několik měsíců předem. Zaregistrováno bylo 36 žádostí o podporu, jeden projekt nesplnil požadované náležitosti, 35 projektů bylo předáno k hodnocení. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | .. | 68 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nové granty e-mailem

Novinky v grantovém kalendáři můžete dostávat každý týden e-mailem. * MAILING LIST novegranty-l@list.ecn.cz je určen neziskovým organizacím a aktivistům.
Chcete se přihlásit? - pište na fundraising@ecn.cz.

Užitečné odkazy ve fundraisingu

FUNDRAISING ON-LINE - Manuál jak využívat internetové stránky a on-line komunikační technologie pro fundraising, případové studie
Kormidlo.cz: Fundraising, financování NNO - kategorie katalogu odkazů občanské společnosti - najdete zde např. přehled nadací, vzdělávání, služby atd.
Grantový kalendář Econnectu
České centrum fundraisingu

Katalog Kormidlo.cz

www.kormidlo.cz
Najdete v něm také kategorii Fundraising, financování NNO

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz