Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ nno.ecn.cz > novinky ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vybrat 24. 3. 1999 -Programy národnostních menšin

[Praha] - Hlavní město Praha vyhlašuje “Celoměstské programy podpory aktivit národnostních menšin na území hl. m. Prahy pro rok 1999.” K programům se mohou svými projekty přihlásit občanská sdružení a organizace národnostních menšin, zaměřené na uchování a rozvoj národnostní identity a na rozvoj komunikace a dialogu mezi národnostními minoritami a majoritou. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 3. 1999 -The Amsterdam-Maastricht Summer University

Amsterodamská a Maastrichtská letní univerzita nabízí kurzy v oblasti uměleckého a lidského managementu, možnost pro středoevropské a východoevropské úcastniky požádat i o stipendium.
Termín: 21.června Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Sponzoring a daně

Tato forma podpory nevládních organizací se postupně rozšiřuje a jsouneziskové oblasti, kde je získání podpory již i u nás poměrně běžné.Bohužel se ale jedná především o masové a populární akce, kterésponzorům přinášejí značný propagační efekt. Je daleko jednoduššísehnat sponzory na sportovní zápas, hudební nebo divadelní festival nežna poradenské středisko pro narkomany či ekologickou akci. Postupněse však objevují sponzoři i v některých méně atraktivních oblastechneziskových činností. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Hudební a divadelní granty našly své letošní adresáty

[MFDnes] - P r a h a (zat, vla)- Téměř dvanáct milionů korun rozdělovalo ministerstvo kultury na grantech v divadelní oblasti pro letošní rok. O podporu se ucházeli autoři sto čtyřiceti projektů a jejich požadavky převyšovaly přidělenou sumu o třiapadesát milionů korun. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -ÚSPORY ENERGIE A SNIŽOVÁNÍ EMISÍ CO2

[EPCE] - Nadace Partnerství vyhlašuje nové kolo grantového programu "Úspory energie a snižování emisí CO2. Program má uzávěrku 30. dubna 1999 ve 14:00! Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Program ARIANE

Program je určen na podporu knižních překladů literatury 20.století,na podporu prekladů divadelních her, mezinárodní kooperativní projekty v knižní oblasti... Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Podpora šíření informací o Evropské unii

[MZV] - Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyhlašuje výběrové řízení na podporu projektů nevládních neziskových organizací (NNO), jejichž cílem je šíření informací o Evropské unii, o procesu integrace České republiky do Evropské unie a o dalších aspektech evropské integrace. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 1999 -Grantový program Památky a zdraví

[Nadace OF] - Nadace Občanského fóra vyhlašuje 4. ročník grantového programu o nejlepší projekty navzájem propojených oblastech zdravotní či sociální péče a ochrany kulturních památek. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 17. 3. 1999 -Internet ve státní správě a samosprávě

Ve dnech 15. a 16. března 1999 proběhl druhý ročník celostátní konference Internet ve státní správě a samosprávě. Tato konference si kladla za cíl nabídnout informace, zkušenosti a srovnání, které získaly vyspělé evropské státy při budování svých informačních systémů sloužících k vytvoření funkční informační společnosti. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 16. 3. 1999 -Poslanci se seznámili s výsledky screeningu životního prostředí

[EkoList] - PRAHA (ČTK) - Česká republika bude potřebovat řadu přechodných období, než dosáhne v oblasti životního prostředí souladu sesměrnicemi Evropské unie (EU). Poslancům z výboru pro evropskou integraci to dnes řekl šéf odboru koordinace vztahů s EU naministerstvu zahraničí Petr Kubernát. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 16. 3. 1999 -Novela zákona o ochraně přírody má zabránit jeho zneužívání

[EkoList] - PRAHA (ČTK) - Návrh novely zákona o ochraně přírody a krajiny, podle kterého by ministerstvo životního prostředí bylo vesprávních řízeních nuceno ctít termín veřejně prospěšná stavba stanovený zákonem o územním plánování, předložili poslanciza ODS. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 16. 3. 1999 -SVOL: Majitelé lesů by měli rozhodovat o stavech zvěře

[EkoList] - PELHŘIMOV (ČTK) - Novela, respektive nový Zákon o myslivosti, by podle majitelů lesů měla být postavena na respektováníprincipu vlastnického práva. Podle Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR by majitelé měli spolurozhodovat o tvorběhoniteb, ale i o stavech zvěře a výši jejich odstřelu. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 12. 3. 1999 -Průvodce americkými dárci finančních prostředků

[Voice] - Tato organizace publikuje informace o amerických nadacích poskytujících finanční prostředky v regionu střední a východní Evropy. V průvodci naleznete programy, příručky, informační žádosti a kontaktní informace. Obvzláště přínosná je sekce zaměřující se na návrhy žádostí a spoležné získávání finančních prostředků. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 11. 3. 1999 -Course Development Competition

[OSF Praha] - Open Society Institute Budapest,Higher Education Support Program vyhlašuje grantový program Course Development Competition Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 3. 1999 -Novinářská stipendia

[OSF Praha] - Open Society Institute ve Slovinsku vyhlásil novinářská stipendia na rok 1999 pro studijní pobyt v slovinských médiích. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 9. 3. 1999 -OPEN SOCIETY INSTITUTE NETWORK LIBRARY

[OSF Praha] - Přinášíme podrobnosti o grantovém programu "Podpora knihoven". Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -Soros Documentary Fund

[OSF Praha] - Soros Documentary Fund podporuje produkci a distribuci dokumentárních filmů, které se zabývají otázkami lidských práv, sociální spravedlnosti a občanských svobod. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -World Nature Association vyhlašuje grantové programy

The World Nature Association poskytuje malé granty určené pro ochranu spojenou s venkovním (terénním) výzkumem nebo pro projekty se zaměřením na ochranu a výchovu v oblasti přírody. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 8. 3. 1999 -Soros Supplementary Grants Program 1999-2000

[OSF Praha] - Program je urcen pro VŠ studenty společenských věd, humanitních a uměleckých oborů v zemích střední a východní Evropy, bývalého Sovětského svazu a Mongolska na studium mimo zemi odkud pochází. Zvláštní zřetel je brán na romské studenty, uprchlíky, čekatele na politický asyl, emigranty. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 3. 1999 -V centru unie budou vzdělávací dny

[MFDnes] - P r a h a (ČTK)- Zprostředkovat informace zájemcům o studium v zahraničí je cílem Dnů vzdělávacích programů Evropské unie, které se od zítřka do pátku budou konat v Informačním centru Evropské unie v Praze. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 129 | 130 | 131 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

Nabídka služeb pro NNO:

  • Potřebuje vaše NNO pomoc v oblasti účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO či poradenství? Podívejte se na nabídku služeb

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Tiskové zprávy NNO

Pomůžeme vám zveřejnit vaše stanoviska, tiskové zprávy a informace o činnosti a projektech vaší organizace. Využijte následujících služeb: Tiskové zprávy nevládních organizací vystavujeme na stránkách Econnectu do několika hodin po zveřejnění.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

PODPOŘTE Econnect

Myslíte si, že je naše práce užitečná? Dejte o nás vědět a umístěte na své stránky ZPRÁVY z Econnectu, nebo BANNER či IKONU Econnectu.
Více v sekci o Econnectu
Econnect - portál občanského sektoru

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz