Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vybrat 28. 1. 2008 -Pátý ročník asistenčního a grantového programu „Škola pro udržitelný život“ vyhlášen!

TRUTNOV [Středisko ekologické výchovy a etiky SEVER] - Právě v těchto dnech probíhá vyhlášení již pátého ročníku grantového a asistenčního programu Škola pro udržitelný život. Školy, které se do 18. února 2008 přihlásí, mohou získat na své projekty až 70 000 Kč. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 23. 1. 2008 -Nový Prostor představil úspěšné evropské sociální podinkatele

KLADNO [AISIS, o. s.] - Konference Mohou sociální podniky prosperovat? Zkušenosti evropských sociálních podnikatelů, která proběhla 22. ledna v Ústí nad Labem, představila zajímavý a inovativní koncept podnikání. Sociální podnikání se neorientuje pouze na finanční zisk, ale vytváří profit v podobě naplnění dalších společenských cílů. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 21. 1. 2008 -Zkušenosti nevládních regionálních kulturních organizací v České republice

Praha [Econnect / Spolek Richelieu] - Spolek Richelieu - Spolek posluchačů, absolventů a přátel DAMU zve na diskusi týkající se provozu menších regionálních kulturních organizací, projektového způsobu práce, dramaturgie a možností uplatňování absolventů v regionálních NNO. Diskuse se koná 24.1. 2008 od 16h do 19h v divadle Alfred ve dvoře.
Celý text ::kultura, občanský sektor::
 

Vybrat 15. 1. 2008 -Nadace Partnerství podporuje bezpečné cesty do škol

BRNO [Nadace Partnerství] - Nadace Partnerství vyhlašuje první ročník grantového programu Na zelenou zaměřeného na podporu bezpečných cest do škol. Žádosti o podporu dopravních projektů mohou školy a neziskové organizace, které se školami spolupracují, zasílat do 31. března. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 14. 1. 2008 -Síť mateřských center představuje nové příležitosti v hledání zaměstnání

PRAHA [Síť materských center o.s.] - Síť mateřských center nabízí všem, kteří hledají zaměstnání a mají zájem pro svoji úspěšnost na trhu práci věnovat čas a zlepšit si své dovednosti a schopnosti, účast na projektu „Sdílené úvazky jako nástroj aktivní politiky zaměstnanosti“. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 9. 1. 2008 -Občanské sdružení Člověk hledá člověka zve na případovou konferenci „Možnosti individuálního plánování pro mladistvé odcházející z ústavní výchovy“

Praha [Človek hledá člověka, o.s.] - Občanské sdružení Člověk hledá člověka pořádá regionální případovou konferenci „Možnosti individuálního plánování pro mladistvé odcházející z ústavní výchovy“, která je součástí projektu „Vstup do života“. Konference se koná dne 22. ledna 2008 v 9,00 v přednáškovém sále Hotelové školy a Obchodní akademie Havířov s. r. o., Tajovského 2, 736 01 Havířov – Podlesí. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 7. 1. 2008 -Stipendium do USA pro studium MA v oboru udržitelného mezinárodního rozvoji

Praha [Komise J. W. Fulbrighta] - Brandeisova univerzita v USA nabízí Feldmanovo stipendium pro studium programu Master of Arts v oboru udržitelného mezinárodního rozvoje. Stipendium je určeno pro rozvojové pracovníky uprostřed profesní dráhy a pokrývá školné, poplatky, letenku a životní náklady. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2008. Celý text ::regionální rozvoj, občanský sektor::
 

Vybrat 3. 1. 2008 -Nadace rozvoje občanské společnosti zve na semináře pro žadatele o grant v programu Blokový grant pro NNO

PRAHA [Nadace rozvoje občanské společnosti/ Econnect] - Nadace rozvoje občanské společnosti pořádá semináře pro žadatele o grant ve 2. výzvě Blokového grantu pro nestátní neziskové organizace Finančních mechanismů EHP/Norska s názvem „Zlepšení života v komunitách prostřednictvím aktivit a služeb NNO“. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 1. 2008 -Kurz rodinného poradenství pro drogové pracovníky

Praha [o.s. Prev-Centrum / Econnect] - Základním cílem kurzu rodinného poradenství je nabídnout jeho účastníkům rozšíření pohledu na problematiku užívání drog a to z pohledu zaměřeného na samotného uživatele směrem k chápání užívání drog jako symptomu souvisejícího s rodinným systémem. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 3. 12. 2007 -Navštivte školení finančního plánování CFM NGO

PRAHA [Sdružení VIA] - Potřebujete poradit s finančním řízením vaší organizace a posílit tak kapacitu v této oblasti? Navštivte školení finančního řízení a plánování Sdružení VIA v rámci projektu Cash Flow Management NGO. Na těchto školeních se podrobně seznámíte s problematikou finančního řízení a plánování celé organizace a jednotlivých projektů. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 16. 11. 2007 -Centrum komunitní práce Ústí nad Labem zahajuje 2. běh vzdělávání zadavatelů sociálních služeb

Olomouc [Centrum komunitní práce Ústí nad Labem/ Econnect] - Dne 8. listopadu 2007 byl v Olomouci zahájen 2. běh vzdělávání s názvem "Vzdělávání zadavatelů v řízení kvality sociálních služeb dle standardů MPSV". Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 15. 11. 2007 -Letní instituty amerických studií

PRAHA [Komise J. Williama Fulbrighta/ Econnect] - Fulbrightova komise nabízí možnost přihlásit se k účasti na některém ze šestitýdenních institutů amerických studií, pořádaných v termínech od poloviny června do začátku srpna 2008 na vybraných amerických univerzitách. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 13. 11. 2007 -Fórum dárců představuje svůj projekt Odborné centrum

PRAHA [Fórum dárců/ Econnect] - Fórum dárců realizuje již druhým rokem projekt Odborné centrum pro daně, účetnictví, audit, právo a investování neziskového sektoru. Cílem tohoto projektu je budování expertní základny pro neziskové organizace. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 16. 10. 2007 -Fulbright-Masarykovo stipendium pro zástupce neziskového sekoru

PRAHA [Econnect/ Komise J.W. Fulbrighta] - Komise J. Williama Fulbrighta v ČR vyhlašuje pro akademický rok 2008-09 Fulbright-Masarykovo stipendium pro zástupce neziskového sekoru v ČR. Tato mimořádná nabídka zpřístupňuje původní Fulbright-Masarykovo stipendium přímo pracovníkům neziskového sektoru. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 4. 10. 2007 -Navštivte seminář Základy finančního plánování!

PRAHA [Sdružení VIA] - Během jednodenního semináře se podrobně seznámíte se základními finančními, účetními a ekonomickými kategoriemi a naučíte se interpretovat finanční výkazy a jejich položky ve vzájemných souvislostech tak, abyste byli schopni bez problémů vytvořit finanční plán. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 27. 9. 2007 -Přednáška na téma: „Firemní“ design pro neziskovky

PRAHA [PROTEBE LIVE/ CZECHDESIGN.CZ] - Zveme Vás na přednášku, která Vás upozorní na to, v čem spočívá potenciál a možnosti komunikačního designu, a přinese odpovědi na otázky: Co je to grafický design? Co je to jednotný vizuální styl a k čemu je dobrý? Co mám dělat, když chci korporátní design? Kde najdu designéra? Jak a z čeho ho zaplatím? Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 18. 9. 2007 -Mezinárodní konference Podpora podnikání v sociálně vyloučených městských oblastech: osvědčí se to v Praze a v Miláně?

PRAHA [Econnect/ Greater London Enterprise] - Společnost Greater London Enterprise zve na mezinárodní konferenci LNetu "Podpora podnikání v sociálně vyloučených městských oblastech: osvědčí se to v Praze a v Miláně?", která proběhne v pondělí 1. října 2007 v prostorách Magistrátu hl. m. Praha. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 9. 2007 -Vstup do života – nový projekt občanského sdružení Člověk hledá člověka pomáhá klientům v ústavní péči

Praha [Človek hledá člověka, o.s.] - Projekt Vstup do života se zaměřuje na zvýšení vzdělanosti a přístupu na trh práce dětí z dětských domovů. Práce s klienty z dětských domovů začala 3. září 2008 a potrvá jeden rok. Vstup do života je dalším z řady projektů občanského sdružení Člověk hledá člověka, jejichž cílovou skupinou jsou ohrožené děti a jsou financovány Sociálním fondem Evropské unie a MPSV. ČHČ, o.s v rámci své činnosti připravuje tři konference vztahující se k problematice ohrožených dětí. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 9. 2007 -V Brně odstartuje série kurzů o právech lidí s mentálním postižením

PRAHA [Portus Praha] - Občanské sdružení Portus Praha pořádá 25. září v Brně kurz, který by měl především zaměstnancům sociálních služeb přinést cenné informace z oblasti práv uživatelů sociálních služeb. Tato akce bude první ze série - v průběhu podzimu 2007 by se měly kurzy konat také v Praze, Plzni, Českých Budějovicích či Liberci. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 13. 8. 2007 -Mezinárodní konference Podpora žen ve vstupu do politiky: možnosti uplatnění pozitivních nástrojů

PRAHA [Fórum 50%, o.s.] - Občanské sdružení Fórum 50 % ve spolupráci se Sociologickým ústavem Akademie věd ČR a Úřadem vlády ČR v rámci iniciativy "2007 - Evropský rok rovných příležitostí pro všechny” Vás srdečně zvou na mezinárodní konferenci pořádanou pod záštitou ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny Džamily Stehlíkové Podpora žen ve vstupu do politiky:možnosti uplatnění pozitivních nástrojů. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 14 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Katalog Kormidlo

www.kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz
Katalog odkazů občanské společnosti
Najdete v něm také kategorii Vzdělávání NNO

Nabídka služeb pro NNO:

  • Potřebuje vaše NNO pomoc v oblasti účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO či poradenství? Podívejte se na nabídku služeb

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz