Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vybrat 6. 8. 2007 -Navštivte školení finančního řízení a plánování CFM NGO

Jelení 9/195, 118 00 Praha 1 [Sdružení VIA] - Potřebujete poradit s finančním řízením vaší organizace a posílit tak kapacitu v této oblasti? Navštivte školení finančního řízení a plánování v rámci projektu Cash Flow Management NGO. Na těchto školeních se podrobně seznámíte s problematikou finančního řízení a plánování celé organizace a jednotlivých projektů.
Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 30. 7. 2007 -Kurz Řízení neziskových organizací XI. 2007/2008

Praha [AGNES, občanské sdružení] - Občanské sdružení Agnes vyhlašuje XI. ročník kurzu "Řízení neziskových organizací". Jedná se o komplexní studijní program zaměřený na oblast řízení neziskové organizace. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 31. 5. 2007 -Zelený kruh zve na Ekofestival 2007

PRAHA [Zelený kruh/ Econnect] - Asociace ekologických organizací Zelený kruh Vás zve na Ekofestival 2007, který proběhne 5. června 2007 od 10:00 do 18:30 na náměstí Míru v Praze. Tématem letošního ročníku je Odpovědná spotřeba. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 23. 5. 2007 -Konference Nízkoprahové programy 2007

PRAHA [Česká asociace streetwork/ Národní vzdělávací fond/ ECN ] - Česká asociace streetwork a Národní vzdělávací fond pořádají od 28. do 30. května konferenci Nízkoprahové programy 2007, kde budete mít možnost podrobně se seznámit s problematikou nízkoprahových klubů pro děti a mládež, terénní sociální práce, nízkoprahovosti, kontaktní práce a nízkoprahových drogových služeb. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 5. 2007 -Magistrát hlavního města Prahy zve na seminář Registrace sociálních služeb

PRAHA [MHMP] - Odbor sociální péče a zdravotnictví Magistrátu hlavního města Prahy si Vás dovoluje pozvat na seminář na téma Registrace sociálních služeb. Seminář se uskuteční dne 14.5. od 13h ve Velké zasedací síni Magistrátu hlavního města Prahy, Mariánské náměstí 2, Praha 1. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 30. 4. 2007 -Metody PR a komunikace a marketingu pro praxi neziskových organizací

PLZEŇ [Fórum dárců] - Fórum dárců a Občanská volba společnosti Plzeňský Prazdroj pořádají dne 4. května od 9h30 seminář Metody PR a komunikace a marketingu pro praxi neziskových organizací. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 5. 4. 2007 -Již sedmý ročník konference Dobrovolnictví bez hranic

KROMĚŘÍŽ [Klub UNESCO Kroměříž/ HESTIA ] - Klub UNESCO Kroměříž a HESTIA – Národní dobrovolnické centrum Vás srdečně zvou na konferenci Dobrovolnictví bez hranic. Ta se bude konat v Kroměříži ve dnech 14. a 15. května 2007. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 4. 2007 -Kurz Management v neziskových organizacích (květen 2007 - březen 2008)

[Fokus Praha] - Občanské sdružení Fokus Praha zve zájemce na kurz Management v neziskových organizacích, který proběhne v období od května 2007 do března 2008. Kurz je určen pro pracovníky (managery) poskytující či organizující sociální služby mimo region Praha. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 3. 4. 2007 -Zveme Vás na konferenci Nestátní neziskové organizace a fondy Evropské unie

[Asociace NNO] - Ve dnech 23. a 24. dubna 2007 proběhne v Plzni konference s mezinárodní účastí Nestátní neziskové organizace a fondy Evropské unie. Konference je pořádána Asociací nestátních neziskových organizací v České republice, Asociací nestátních neziskových organizací Plzeňského kraje a Centrem neziskových organizací Plzeň ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Uzávěrka přihlášek na konferenci je již 5. dubna. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 2. 4. 2007 -Sdružení Via zve na školení Finančního plánování s využitím programu CFM NGO

PRAHA [Sdružení Via/ Econnect] - Na školení se naučíte pracovat s programem CFM NGO a vytvářet finanční plány celé organizace nebo jednotlivých projektů na profesionální úrovni. CFM NGO je první program tohoto typu v ČR, který zohledňuje specifické potřeby neziskového sektoru. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 27. 3. 2007 -Celostátní konference Sociální začleňování ve vztahu k novému zákonu o sociálních službách

PRAHA [SKOK] - Občanské sdružení SKOK Vás srdečně zve na celostátní konferenci Sociální začleňování ve vztahu k novému zákonu o sociálních službách. Konference se bude konat ve středu 16. května 2007 od 10 do 16 hodin v budově Právnické fakulty Univerzity Karlovy, nám. Curieových 7, Praha. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 3. 2007 -Eurocentrum zve na seminář Programy evropských fondů v ČR na léta 2007-13

PRAHA [Eurocentrum Praha] - Dne 22. března se v rámci čtvrtečních seminářů Eurocentra Praha uskuteční seminář na téma Programy evropských fondů v ČR na léta 2007-13. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 6. 3. 2007 -Základní kurz pro koordinátory dobrovolníků - červen 2007

PRAHA [Hestia - Národní dobrovolnické centrum] - Dobrovolnické centrum Hestia si Vás již nyní dovoluje pozvat na červnový kurz koordinátorů dobrovolníků. Cílem kurzu je seznámení se základními informacemi o managementu dobrovolnictví a vytvoření systému dobrovolné pomoci ve vaší organizaci tak, aby se stal samozřejmou součástí vaší činnosti. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 21. 2. 2007 -Diskuze s Andrew Pendletonem z britské organizace Christian Aid

PRAHA [CDE] - "Proč jsou změny klimatu zásadním tématem pro rozvojové a humanitární NNO?". To je název a hlavní téma diskusního semináře s Andrew Pendletonem z britské organizace Christian Aid, který proběhne 8. března od 9:30 v Informačním centru OSN na náměstí Kinských 6, Praha 5. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 19. 2. 2007 -Školení Základy finančního plánování

PRAHA [Sdružení Via/ Econnect] - Během jednodenního setkání se účastník podrobně seznámí se základními finančními, účetními a ekonomickými kategoriemi v rozsahu, který mu umožní číst a interpretovat finanční výkazy (rozvaha, výsledovka, cash-flow) a jejich položky ve vzájemných souvislostech. Cílová skupina: pracovníci neziskových organizací s nižší úrovní znalostí z oblasti ekonomického a finančního řízení, kteří se chtějí v tomto směru postupně zdokonalovat. Další termíny školení: 17. května 2007 nebo 21. června 2007. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 29. 1. 2007 -Jak spolupracovat s médii (9) - Hodnocení mediálního působení. Co dělat, když všechno selže

PRAHA [Econnect] - Zhodnocení odrazu vaší kampaně či aktivit v médiích by mělo být nedílnou součástí vaší mediální práce. Množství a kvalita tištěných článků a odvysílaných spotů bývá v některých případech dokonce jediným měřitelným kritériem úspěšnosti kampaně vůbec. Jak tedy média monitorovat či jak archivovat rozhlasové a televizní pořady přibližuje další kapitola manuálu <a href="http://press-servis.ecn.cz/manual/">"Jak spolupracovat s médii"</a> autora Václava Vašků. Na závěr pak najdete několik povzbudivých slov pro případ, že veškeré vaše mediální snažení selže a média si vás vůbec nevšímají.

Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 1. 2007 -Sdružení VIA zve na vzdělávací semináře o finančním plánování

PRAHA [Nadace VIA] - Potřebujete poradit v oblasti finančního plánování? Rádi byste zdokonalili Vaše finanční plány a nevíte jak na to? Pak právě Vám nabízíme následující školení, která Vás nejen seznámí se základními pojmy v oblasti finančního plánování, ale naučí Vás vytvářet finanční plány a rozpočty na profesionální úrovni. V rámci školení se naučíte pracovat se softwarem CFM NGO, který se stane Vaší partnerem a pomocníkem na poli finančního plánování. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 1. 2007 -Semináře pro žadatele v programu Blokový grant pro NNO

PRAHA [Nadace rozvoje občanské společnosti] - Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) pořádá semináře pro žadatele v programu Blokový grant pro NNO -
Zlepšení života v komunitách prostřednictvím aktivit a služeb NNO (CZ 0004 – 1.výzva). Semináře budou probíhat od 30.1. do 13.2. 2007 v různých městech ČR. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 22. 1. 2007 -Jak spolupracovat s médii (8) - Útoky v médiích a krizová komunikace

PRAHA [Econnect] - Objeví-li se v médiích dehonestující článek či pořad nebo konkrétní křivé obvinění, máte několik možností, jak se bránit. Někdy můžete útok v médiích využít dokonce ve svůj prospěch. Ne vždy se však musí jednat o útok, může jít o názorovou polemiku, kterou můžete využít např. k osvětlení svých cílů. V této kapitole manuálu <a href="http://press-servis.ecn.cz/manual/">"Jak spolupracovat s médii"</a> se dozvíte také něco o dopisech čtenářů, které jsou důležitým nástrojem, kterým můžete s médii komunikovat. A co dělat, pokud jste opravdu udělali nějakou chybu a ta se dostala do médií? To se dozvíte na závěr. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 15. 1. 2007 -Jak spolupracovat s médii (7) - Mediální akce

PRAHA [Econnect] - Historie mediálních akcí sahá hluboko do minulosti. Na začátku 70. let bylo snad nejviditelnější hnutí Greenpeace, jež začalo využívat média při akcích na záchranu přírody. U nás se dnes snaží dělat mediální akce nejen neziskové organizace, ale už i komerční firmy, supermarkety a dokonce i politici napravo i nalevo. Co je to tedy mediální akce a proč a jak ji udělat tak, aby na ní média přišly a zaujala je? O tom se dozvíte v sedmém pokračování manuálu pro neziskové organizace <a href="http://press-servis.ecn.cz/manual/">"Jak spolupracovat s médii"</a>, jehož autorem je Václav Vašků. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 14 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Katalog Kormidlo

www.kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz
Katalog odkazů občanské společnosti
Najdete v něm také kategorii Vzdělávání NNO

Nabídka služeb pro NNO:

  • Potřebuje vaše NNO pomoc v oblasti účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO či poradenství? Podívejte se na nabídku služeb

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz