Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising > Program Překlenovací Pomoci „3P“ i nadále pomáhá! ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Program Překlenovací Pomoci „3P“ i nadále pomáhá!

23. 1. 2013 - PRAHA [Nadace rozvoje občanské společnosti]

Nadace rozvoje občanské společnosti zahajuje pátý ročník Programu „3P“, v jehož rámci bude poskytovat překlenovací finanční pomoc neziskovým organizacím, které čekají na přislíbené finanční prostředky z veřejných zdrojů na realizaci svých projektů.

„I když se nám zatím nepodařilo zajistit bankovního partnera pro Program „3P“, považujeme za potřebné v programu pokračovat: vždyť za čtyři roky své existence pomohl program na svět formou návratných nadačních příspěvků v celkové výši 37.209.005,-Kč jednapadesáti projektům neziskových organizací, které by jinak nemohly být realizovány“, říká Hana Šilhánová, ředitelka NROS.

Program ve svém pátém roce existence, přináší některé změny: neziskové organizace mohou získat překlenovací pomoc formou návratného nadačního příspěvku na předfinancování svých projektů ve výši od 250 tis. Kč do 1 mil. Kč na dobu od čtyř do dvanácti měsíců. Návratný nadační příspěvek bude poskytován bezúročně na základě výběrového řízení.

Příjemci překlenovací pomoci se budou podílet na uhrazení nákladů nadace spojených s administrací návratných nadačních příspěvků.

Podrobné podmínky Programu „3P“ a kompletní dokumenty pro žadatele o návratný nadační příspěvek jsou ke stažení na www.nros.cz/v sekci Programy nadace/Program 3P.

NROS v průběhu roku 2013 hodlá administrovat tři výběrová kola, příjem žádostí v prvním výběrovém kole bude ukončen 18. února 2013.


Dobrý den - 23. 2. 2013 - geinaomarsani@yahoo.com

Dobrý den,
Přátelství není jen proto, že pocity, nebo to, co máme, ale kvůli pochopení, sdílení a pečování. Přátelství nemyslí vzdálenost, věk nebo dokonce barvu. Přátelství není jen hraje nebo chatovat s sebou. ale přátelství je slyšet hlas jeden druhého ze srdce.Přítel je dar od Boha. někdo, kdo se bude starat stejně jako já. Četl jsem váš profil a já se začal zajímat o vás, a já bych rád, aby věděli, že více, Stýská se mi po geina, chci být tvůj přítel
prosím, napište mi přímo na moji e-mailovou adresu (geinaomarsani@yahoo.com), pošlu vám můj obrázek a také řeknu více o mně.
doufám, že slyším od vás co nejdříve.
Děkuju.

ODPOVĚDĚTSouvisející odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz