Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO > Nové vzdělávací kurzy v Krásné Lípě ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Nové vzdělávací kurzy v Krásné Lípě

12. 2. 2008 - Krásná Lípa [České Švýcarsko o.p.s.]

Již od března 2008 připravila obecně prospěšná společnost České Švýcarsko dva zajímavé vzdělávací kurzy v rámci profesního vzdělávání v oblasti cestovního ruchu a práce s veřejností, které jsou určeny zájemcům z řad veřejnosti, dále zaměstnancům soukromých firem i pracovníkům státních i neziskových organizací.

Prezentační dovednosti a vystupování na veřejnosti je název třídenního kurzu, který bude probíhat od 5. do 7. března 2008, na němž se účastníci naučí především v rámci praktických nácviků pod odborným lektorským dohledem, jak správně prezentovat své záměry či firmu, jak účelně vystupovat před veřejností a zákazníky, jak správně sestavovat své prezentace, jak se zbavit trémy, jaké jsou základy kvalitní verbální i neverbální komunikace, základy společenského jednání a etiky a mnohé další.

Pracovník regionální turistiky v chráněných územích je akreditovaný kurz MŠMT pro všechny, kteří mají zájem profesně působit v oblasti průvodcovských služeb v chráněných územích, zejména v regionu Národního parku České Švýcarsko. Bude probíhat od 17. března do 20. května 2008 a účastníci se seznámí jak s teorií (oblast: ochrana přírody, šetrný turismus, zážitková pedagogika, psychologie práce se skupinou atd.), tak s praxí v terénu, protože součástí kurzu jsou i exkurze v terénu a zkušební průvodcovské trasy posluchačů kurzu s různými skupinami. Kurz celkem obsahuje 169 hodin Z toho 110 hodin praxe. Zajímavá je i informace, že pro osoby registrované na úřadech práce je kurz zdarma. V případě zájmu se lze účastnit i dílčích, tématicky samostatných seminářů. Oba tyto kurzy probíhají v nových, moderně vybavených učebnách Domu Českého Švýcarska v Krásné Lípě.


Dana Štefáčková

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz