Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO > Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatelka/ osobní asistentka ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatelka/ osobní asistentka

31. 3. 2008 - Všechny regiony [Charita ČR]

Charita Česká republika si Vás dovoluje pozvat na Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatel/ka osobní asistent/ka. Kurzy se konají ve Vzdělávacím institutu CHČR, Máchova 7, Praha 2 a to od 25.4. do 18.10. 2008.

Kurz s profilací na výkon funkce pečovatel/ka, osobní asistent/ka

Cílovou skupinou jsou pracovníci sociálních služeb, na které se vztahuje zákonná povinnost splnění kvalifikačních požadavků dle § 116 zákona 108/2006 Sb. a ostatní osoby se zájmem působit v sociálních službách na pozici pečovatel/ka, osobní asistent/ka. Jedná se o 150 hodinový kurz splňující podmínky §37 Vyhlášky 505/2006 Sb. Obsahem kurzu je 125 hodin teoretické výuky a 25 hodin praxe. Kurz probíhá v osmi dvoudenních modulech. Obsahové náplně jednotlivých modulů budou sděleny při zahájení kurzu. Cena kurzu je 6 650,- Kč. Absolvent kurzu získá kvalifikaci pro výkon funkce pečovatel/ka, osobní asistent/ka. Kurz je ukončen písemným testem, předložením samostatné práce a její obhajobou a předložením potvrzení o vykonání 25 hodinové praxe. Podmínkou vydání Osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu je 85% účast na teoretické výuce a úspěšné vykonání ověření získaných znalostí a dovedností.

Obecný kurz pro pracovníky v sociálních službách

Cílovou skupinou jsou pracovníci sociálních služeb, na které se vztahuje zákonná povinnost splnění kvalifikačních předpokladů dle § 116 zákona 108/2006 Sb a ostatní osoby se zájmem působit v sociálních službách na pozici pracovníka v sociálních službách (vyjma pozice pečovatel/ka, osobní asistent/ka). Jedná se o 150 hodinový kurz splňující podmínky §37 Vyhlášky 505/2006 Sb. Obsahem kurzu je 125 hodin teoretické výuky a 25 hodin praxe. Kurz probíhá v osmi dvoudenních modulech. Obsahové náplně jednotlivých modulů budou sděleny při zahájení kurzu. Cena kurzu je 6 650 Kč. Absbsolvent kurzu získá obecně zaměřenou kvalifikaci pro výkon funkce pracovníka v sociálních službách (vyjma pozice pečovatel/ka, osobní asistent/ka). Tuto kvalifikaci je vhodné dále doplňovat dle profesní profilace dalšími kurzy v rámci celoživotního vzdělávání. Kurz je ukončen písemným testem, předložením samostatné práce a její obhajobou a předložením potvrzení o vykonání 25 hodinové praxe. Podmínkou vydání Osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu je 85% účast na teoretické výuce a úspěšné vykonání ověření získaných znalostí a dovedností.


Mgr. Petra Šustrová

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz