Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising > Neziskové organizace Konstantinolázeňska, Stříbrska a okolí se sešly v Černošíně ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Neziskové organizace Konstantinolázeňska, Stříbrska a okolí se sešly v Černošíně

11. 1. 2005 - STŘÍBRO [RECEPTT - Regionální centrum partnerství ]

Nedělní odpoledne strávily neziskové organizace působící v regionu Český Západ, který je tvořen mikroregiony Konstantinolázeňsko a Stříbrsko společnou diskusí v Černošíně. Setkání organizovala občanská sdružení Pomozme si sami a RECEPTT, prostory zapůjčil Obecní úřad Černošín.

Po krátkém představení všech přítomných neziskových organizací, kterých se sešlo celkem sedm, si vzal slovo Jan Florian, aby informoval o aktivitách sdružení RECEPTT. Na rok 2005 je připraven projekt "RECEPTT na dárcovstí", který by měl v první fázi zmapovat aktivity neziskového sektoru v regionu Český Západ a okolí a poté i filantropický (dárcovský, sponzorský) potenciál v této oblasti. Výsledkem by pak mělo být společné setkání obou stran - jak neziskovek, tak podnikatelů, ochotných podpořit jejich aktivity a veřejnosti například formou výstavy nebo veletrhu, které se bude konat v druhé polovině roku. Tento projekt podpořila svým grantem Nadace Via. Poté informovala Mirka Válová o nových grantových a dotačních možnostech ze státních a evropských zdrojů.

Důležitým bodem jednání byla také příprava společného kulturního kalendáře, který bude připraven do tisku a vydán v průběhu ledna 2005. Sdružení STROM ze Stříbra nabídlo také prezentaci jednotlivých akcí na svých internetových stránkách www.stribro.net. Při prezentaci činnosti neziskovek je připraveno pomoci také sdružení RECEPTT vydáním společného informačního materiálu.

Všichni přítomní se shodli, že podobná setkávání by měla být pořádána častěji. Organizátoři proto vyzývají všechny neziskové organizace, působící na Konstantinolázeňsku, Stříbrsku a okolí, aby zaslaly své kontakty na adresu honza@receptt.net, telefonicky na tel. 777870202 nebo poštou na RECEPTT, Olbramov 5, 349 01 pošta Stříbro, aby mohly být zvány na další setkání a informovány o společných aktivitách.


Jan Florian

DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz