Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO > Vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti prevence kriminality a sociálního začlenění mládeže ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti prevence kriminality a sociálního začlenění mládeže

18. 9. 2009 - PRAHA [Centrum pro veřejnou politiku ]

Centrum pro veřejnou politiku ve spolupráci s Institutem pro kriminologii a sociální prevenci zve pedagogické pracovníky z celého Středočeského kraje na sérii seminářů na téma: "Vzdělávání v oblasti přenosu nejlepší praxe prevence kriminality a sociálního začlenění mládeže". Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR, účast na semináři je bezplatná.

Dvoudenní školení je určeno pedagogických pracovníkům, kteří působí na školách všech typů a dalších školských zařízeních ve Středočeském kraji. Cílem školení je zajímavou a maximálně interaktivní formou zpřístupnit nejnovější znalosti plánování a realizace programů a projektů prevence kriminality mladistvých. Těžištěm semináře bude praktický workshop, v rámci nějž si mohou účastníci vyzkoušet pod vedením odborných lektorů sestavit stěžejní části minimálního preventivního programu a nácvik osvědčené metodiky odhalování a léčby prvních příznaků šikany na školách. Součástí seminářů bude také seznámení s příklady dobré praxe ze zahraničí.

Semináře obsáhnou především tato témata: Rizikové aspekty ve vývoji dítěte, Primární prevence na školách, Systém preventivní práce v ČR, Šikana na školách, Zkušenosti z Velké Británie (organizace Nacro), Zkušenosti z Maďarska (BECCARIA), Projektové řízení preventivních aktivit.

Semináře povedou: PhDr. K. Večerka CSc. (Institut pro kriminologii a sociální prevenci), PhDr. M. Scheinost (Institut pro kriminologii a sociální prevenci), PaedDr. Jiří Pilař (Magistrát hl.m. Praha), Dr. Michal Kolář (Společenství proti šikaně), M. Parvonič (INStrategy), Pal Baan (BECCARIA), Christopher Dare (Nacro).

Semináře proběhnou Praze v těchto termínech: 30.9.-2.10., 4.-6.11., 25.-27.11. 2009.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz