Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ nno.ecn.cz > novinky > Pozvánka na 7. Národní všeoborovou konferenci nestátních neziskových organizací ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Pozvánka na 7. Národní všeoborovou konferenci nestátních neziskových organizací

26. 3. 2010 - PRAHA [Econnect/ Asociace NNO]

V úterý 30. března 2010 se v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky uskuteční 7. Národní všeoborová konference nestátních neziskových organizací (NNO). Konference se koná v rámci Týdnů pro neziskový sektor pod názvem „Partnerství v regionech“ s mottem „Krize a chudoba – nové úkoly i příležitosti pro NNO“. Konference začíná v 9h30.

Tato konference je příležitostí k zásadní debatě o možnostech a prostoru k činnostem neziskového sektoru, zejména o tom, jak mají NNO, jejich krajské a oborové sítě efektivně spolupracovat při prosazování svých potřeb a zájmů a jak si mohou co nejlépe samy spravovat nestátní neziskový sektor. Z toho důvodu vás žádáme, aby i vaše nezisková organizace, resp. síť neziskových organizací byla na konferenci zastoupena vaším statutárním představitelem anebo zástupcem, kterého vaše organizace vyšle. Konference se může zúčastnit i více zástupců jedné organizace, pokud kapacita sálu nebude vyčerpána. Účastníky prosíme o dobrovolný příspěvek na úhradu nákladů spojených s pořádáním konference ve výši 100 Kč, který lze zaplatit v hotovosti při registraci.

Účastníci konference se co nejdříve přihlásí e-mailem v kanceláři Asociace NNO ( asociacenno@seznam.cz ), která účast každému potvrdí e-mailem. V přihlášce uveďte jméno, příjmení, titul, e-mailovou adresu a název organizace, která účastníka vysílá. Účastníkům konference budou po přihlášení zaslány e-mailem podkladové materiály (usnesení 6. celostátní všeoborové konference z r. 2003, podněty ze semináře k legislativnímu prostředí pro NNO, atd.). Vstup do místa konání konference bude umožněn pouze po předložení platného osobního dokladu (občanský průkaz, cestovní pas).


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz