Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Fundraising
[ nno.ecn.cz > fundraising > TOP Filantrop 2010 startuje ]
-

 Novinky

 Fundraising novinky granty stipendia dárcovství případové studie literatura

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

TOP Filantrop 2010 startuje

26. 8. 2010 - PRAHA [Fórum dárců/ Econnect]

V pondělí 23. srpna začal již 7. ročník soutěže TOP Filantrop, mezinárodní ceny Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost. Uzávěrka přihlášek je 24. září 2010.

„V letošním roce jsme připravili hodně novinek,“ říká Liběna Marková z Byznysu pro společnost. „Nově přibyla kategorie, do které mohou firmy přihlašovat svoje projekty z oblasti ochrany životního prostředí, díky spolupráci s britskou organizací Business in the Community se vítězové kategorie za odpovědné zapojování zaměstnanců formou firemního dobrovolnictví dostanou do mezinárodní soutěže Evropská cena za firemní dobrovolnictví 2011 a další novinkou je zapojení veřejnosti do hlasování o Osobnosti roku 2010, které proběhne ve spolupráci s aktualne.cz. Vzhledem k tomu, že celý obchodní svět ovlivnila krize, se zájmem očekáváme, jak se to projeví i v čerstvě reportovaných datech od firem.“

7. ročník prestižní soutěže TOP Filantrop, mezinárodní ceny Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost, vyhlašujeme v partnerství s Fórem dárců a Czech TOP 100 a ve spolupráci s Business in the Community, Českou společností pro rozvoj lidských zdrojů, PricewaterhouseCoopers Česká republika, s. r. o., Nadací Partnerství a sdružením Veronica.

TOP Filantrop, mezinárodní cena Byznysu pro společnost za společenskou odpovědnost firem, se věnuje komplexnímu hodnocení veřejně prospěšných aktivit firem. Soutěž oceňuje a uznává takové firmy, které ukazují inovaci, kreativitu a trvalé odhodlání ke společenské odpovědnosti. Účast v soutěži TOP Filantrop, mezinárodní ceny Byznysu pro společnost, je otevřena všem společnostem. Rozhodující je především kvalita a efektivita projektu, nikoliv velikost firmy nebo samotná výše finanční podpory.

Mezinárodní charakter cen je určen jednak tím, že po vzoru české soutěže TOP Filantrop jsou oceňovány společensky odpovědné firmy i v okolních zemích jako je Slovensko, Maďarsko a další. Navíc v letošním roce úzce spolupracujeme s britskou organizací Business in the Community na ceně za Nejodpovědnější partnerství se zaměstnanci, kdy vítězná firma české soutěže TOP Filantrop v oblasti zapojování zaměstnanců bude zároveň hodnocena v rámci Evropské ceny za firemní dobrovolnictví 2011 vyhlášené při příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011/The European Year of Volunteering 2011.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Související odkazy

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz