Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO > Vzdělávací program Zelená kancelář ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vzdělávací program Zelená kancelář

3. 3. 2011 - LIBEREC [Econnect/ SPP Čmelák]

Chcete, aby vaše firma byla ekologická? Vzdělávací program společnosti Čmelák "Zelená kancelář" vám pomůže zavést praktické environmentální opatření do každodenního chodu nejen kanceláří, ale celého provozu firmy. Zahrne nejdůležitější oblasti a opatření k ekologizaci. Dvoudenní školení je zaměřené jak na proces vytipování, naplánování a realizace opatření, tak na odborné vyškolení vašich pracovníků k tomu, aby věděli, kterým směrem se dát a kde případně hledat doplňující informace či podporu.

Vzdělávací program se soustředí na následující témata:

Den 1:
Jak vytvořit ve firmě "ekotým" a postupovat krok za krokem, zelené úřadování a nakupování, ekologicky šetrná doprava, energetická náročnost budov - možnosti úspor, hospodaření s vodou ve firmě.

Den 2:
Kancelářské potřeby - ekologicky šetrné alternativy, stravování zaměstnanců, odpady - jak jim předcházet, jak je redukovat, elektrospotřebiče, šetrný úklid, nátěrové hmoty a nábytek, okolí firmy a jeho vzhled.

Školení proběhnou 8.3. + 9.3. 2010 od 9 do 16 hodin v Hotelu Petra (Ještědská 680, Liberec 8 – Dolní Hanychov, www.hotelpetra.cz). Účast je zdarma. Kurz proběhne pod taktovkou Petra Dobrého, který provozuje obchod zelenadomacnost.com a má zkušenosti z působení v ekologické organizaci Hnutí DUHA.

Kurzy jsou součástí projektu Environmentální řízení jako cesta ke zvýšení konkurenceschopnosti regionálních firem, který je součástí Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tento program je zprostředkován krajským úřadem, a proto jsou místa v kurzech určena zejména firmám z Libereckého kraje.

Kapacita kurzu je omezená, proto přihlaste své zaměstnance co nejdříve. Přihlášky a více informací o školení vám podá manažer projektu: Mgr. Martin Benda, +420 777 749 335, martin.benda@cmelak.cz.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz