Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Novinky
[ nno.ecn.cz > novinky > Vyhlášení výběrového řízení na poskytnutí nadačních příspěvků ze sbírky Světluška na studijní stipendia pro školní rok 2012/2013 ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO

Vyhlášení výběrového řízení na poskytnutí nadačních příspěvků ze sbírky Světluška na studijní stipendia pro školní rok 2012/2013

28. 6. 2012 - PRAHA [Econnect/ Nadační fond Českého rozhlasu]

Nadační fond Českého rozhlasu vyhlašuje výběrové řízení na poskytnutí nadačních příspěvků ze sbírky Světluška za účelem financování studia ve školním/akademickém roce 2012/2013. Stipendium je určeno pro studenty středních a vysokých škol s těžkým zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením.

Stipendium bude přiznáno podle individuálních potřeb vybraných žadatelů, v maximální výši 30 000 Kč na období školního/akademického roku 2012/2013.

Uzávěrka pro příjem žádostí o stipendium je 30. září 2012. Do výběrového řízení budou zařazeny žádosti splňující podmínky Nadačního fondu Českého rozhlasu pro přiznání nadačního příspěvku.

O nadační příspěvek ze sbírky Světluška může požádat fyzická osoba s těžkým zrakovým nebo zrakovým kombinovaným postižením, která má trvalý pobyt na území ČR. Formulář pro podání žádosti s informacemi najdete na www.svetluska.net – potřebuji pomoc – jak požádat o nadační příspěvek.

Žádost, tzn. formulář, motivační dopis a povinné přílohy, zašlete na adresu Nadačního fondu Českého rozhlasu Vinohradská 12, 120 99 Praha 2.

Pro více informací kontaktujte prosím: Dagmar Prajznerová, koordinátorka nadačních příspěvků pro jednotlivce, dagmar.prajznerova@rozhlas.cz, tel: 221 551 213.


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz