Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vybrat 1. 4. 2009 -Nabídka služeb pro NNO v oblasti poradenství, účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO

PRAHA Blažena Petrlíková působí v neziskovém sektoru řadu let, intenzivně od r. 1990. Vlastní živnostenské oprávnění "účetní poradce, vedení účetnictví" a certifikát svazu účetních. Je autorkou řady publikací v oblasti účetnictví NNO a mnoha odborných článků k účetnictví fyzických osob podnikatelů a NNO. Má pedagogickou praxi v oboru ekonomie a účetnictví, praxi při tvorbě právních předpisů a při kontrolní činnosti v ústředním orgánu státní správy. Neziskovým organizacím nabízí celou řadu služeb z oblasti poradenství, účetnictví, daně, ekonomie NNO. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 24. 3. 2009 -Asistenční program pro podporu sociálního podnikání NNO - Akcelerátor ASP

PRAHA [Nadace VIA] - Nadace VIA vyhlašuje asistenční program pro podporu sociálního podnikání NNO – Akcelerátor ASP. Odborným garantem vzdělávací části programu je Západočeská univerzita v Plzni.
Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 18. 3. 2009 -Beseda o bezbariérovosti

PRAHA [Econnect/ o.s. Okamžik] - O.s. Okamžik Vás zve na besedu s odborníkem v oblasti bezbariérovosti, Ing. Petrem Novákem, s názvem Bezbariérové prostředí pro osoby se zrakovým postižením. Beseda se uskuteční v úterý 31. března 2009 od 18:00 do 19:30 hodin v Kavárně B. P. T., Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 2. 2. 2009 -Cash Flow Management NGO

PRAHA [Nadace VIA/ Econnect] - Sdružení VIA ve spolupráci s Nadací VIA pro Vás připravili další běh školení Cash Flow Management NGO Finanční plánování NNO. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 7. 1. 2009 -Semináře pro žadatele o grant v programu Blokový grant pro NNO

PRAHA [NROS/ Econnect] - Semináře jsou určeny všem oprávněným žadatelům, kteří chtějí využít možnosti získat finanční podporu z prostředků Blokového grantu pro nestátní neziskové organizace financovaného z prostředků Finančních mechanismů EHP a Norska. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 2. 12. 2008 -Přihlašte své projekty do II. ročníku Ceny Karla Velikého

PRAHA [Informační kancelář Evropského parlamentu v ČR] - Podílíte se na projektech pro mládež s přínosem k porozumění mladých lidí v Evropě? Dějí se ve Vašem okolí výměnné pobyty či internetové projekty s evropským rozměrem? Pak neváhejte a přihlaste své projekty do druhého ročníku soutěže, a to do 16. ledna 2009. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 5. 11. 2008 -Fond pro podporu výzkumu vyhlašuje 2. výzvu k předkládání žádostí o granty

PRAHA [Národní vzdělávací fond, o.p.s.] - Fond pro podporu výzkumu, ze kterého Národní vzdělávací fond, o.p.s. (NVF) rozděluje finanční prostředky žadatelům o granty v šesti oblastech výzkumu a vývoje, vyhlašuje již 2. výzvu k předkládání projektů. Pro druhou výzvu je k dispozici 2 432 500 eur, tj. přibližně 59,6 milionů korun. Na dnešní tiskové konferenci to oznámila Miroslava Kopicová, ředitelka NVF a 1. místopředsedkyně Rady vlády pro výzkum a vývoj. Zájemci naleznou žádosti a více informací na webové stránce Fondu www.eea-researchfund.cz. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 6. 10. 2008 -O.s. Profesní komora sociálních pracovníků nabízí akreditované kurzy

Fantova 1783, Praha 5, 155 00 [o.s.Profesní komora sociálních pracovníků] - O.s. PKSP nabízí kurzy pro pracovníky v sociálních službách a sociální pracovníky akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí.
Kurzy jsou organizovány pod následujícími názvy: Náročné situace v komunikaci s klientem, Plánujeme spolu s klientem, Základy komunikačních dovedností. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 27. 8. 2008 -Semináře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro nestátní neziskové organizace

PRAHA [Econnect / MŠMT] - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy nabízí několik seminářů pro nestátní neziskové organizace žádající o státní dotace v rámci vyhlášených Programů státní podpory práce s dětmi a mládeží pro nestátní neziskové organizace na léta 2007 - 2010. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 20. 8. 2008 -ADRA, o.s. nabízí 2 nové sborníky

PRAHA [ADRA, o.s.] - ADRA, o.s. projekt Projekt není problém, vzdělávací program pro pracovníky pražských neziskových organizací nabízí 2 nové sborníky s názvem Projekt Není Problém vzdělávací program (teoretické semináře) a Projekt Není Problém vzdělávací program (workshopy). Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 14. 8. 2008 -Nová publikace Účetnictví NNO pro začátečníky i pokročilé

PRAHA [Econnect / KONEP] - Koalice nevládek Pardubicka nabízí novou publikaci s názvem „Účetnictví NNO pro začátečníky i pokročilé". Publikace shrnuje podstatu účetnictví neziskových organizací v obecné rovině, ale zároveň nám přibližuje i konkrétní pojmy a kroky, které by měl každý účetní znát. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 28. 7. 2008 -Chcete se dozvědět jak úspěšně zrealizovat projekt financovaný z ESF?

PRAHA [Projekt není problém] - Realizační tým projektu Projekt není problém (vzdělávací program pro pracovníky pražských NNO) zve všechny kolegy a kolegyně na závěrečný evaluační stůl projektu, který se uskuteční 8. 8. 2008 od 1 hodin ve velké aule vzdělávacího institutu CHČR, Máchova 7, Praha 2. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 23. 7. 2008 -Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatelka, osobní asistentka

PRAHA [Charita ČR] - Charita ČR pořádá Obecný kurz pro pracovníky v sociálních službách a Kurz s profilací na výkon funkce pečovatel/ka, osobní asistent/ka. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 22. 7. 2008 -Zapojte se a zviditelněte Váš projekt v soutěži e-Inclusion Awards!

PRAHA [Ministerstvo vnitra] - Při příležitosti ministerské konference k e-Inclusion (začleňování občanů do informační společnosti) vyhlašuje Evropská komise soutěž „e-Inclusion Awards“, ve které se jednotlivé projekty mohou ucházet o zisk prestižního ocenění. Celý text ::internet, občanský sektor::
 

Vybrat 21. 7. 2008 -Sdružení VIA Vás zve školení finančního řízení a plánování

PRAHA [Sdružení VIA] - Zlepšete finanční řízení Vaší organizace. Sdružení VIA nabízí komplexní vzdělávaní v oblasti finančního řízení a plánování a to nejen celé organizace ale také jednotlivých projektů. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 4. 7. 2008 -Rozvíjení spolupráce mezi nevládními organizacemi, veřejností a akademickým sektorem

PRAHA [Zelený kruh] - Dne 25. června 2008 se v prostorách Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. sešly téměř tři desítky zástupců nevládních organizací a akademického sektoru, aby diskutovaly o významu a možnostech spolupráce akademických institucí a občanské společnosti. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 26. 6. 2008 -Kurz efektivního řízení

PRAHA [AMA, o.s.] - Asociace manažerů absolventů, o.s.(AMA,o.s.) vyhlašuje další ročník kurzu, určeného především řídícím pracovníkům neziskových organizací. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 26. 5. 2008 -Příprava a řízení projektů

PRAHA [Econnect / Regionální Informační Servis] - Centrum pro regionální rozvoj České republiky představuje svou novou publikaci obsahující základní pravidla pro přípravu a řízení projektů financovaných nejen ze strukturálních fondů. Celý text ::, občanský sektor::
 

Vybrat 21. 5. 2008 -Seminář pro pečující osoby na téma Ošetřování nemocných po cévní mozkové příhodě v domácím prostředí

PRAHA [Dobrovolnické centrum Lékořice] - Dne 17.6. 14 - 17 hodin se koná bezplatný praktický 3 hodinový workshop pro osoby pečující o nemocné po cévní mozkové příhodě v domácím prostředí. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 15. 5. 2008 -T-Kit Řízení projektů

PRAHA [Česká národní agentura Mládež, Národní institut dětí a mládeže MŠMT / Econnect] - Česká národní agentura Mládež, Národní institut dětí a mládeže MŠMT představuje publikaci T-Kit Řízení projektů, která radí pracovníkům s mládeží, projektovým manažerům a mladým lidem, jak správně napsat mezinárodní projekt mládeže. Celý text ::občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | .. | 14 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Katalog Kormidlo

www.kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz
Katalog odkazů občanské společnosti
Najdete v něm také kategorii Vzdělávání NNO

Nabídka služeb pro NNO:

  • Potřebuje vaše NNO pomoc v oblasti účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO či poradenství? Podívejte se na nabídku služeb

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz