Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Vzdělávání NNO
[ nno.ecn.cz > vzdělávání NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO

 Vzdělávání NNO novinky stipendia (fellowships) literatura

Vybrat 7. 5. 2008 -Konference "Sdílené úvazky doma i v zaměstnání"

PRAHA [Síť MC o.s.] - Síť mateřských center vás zve na konferenci v rámci projektu Sdílené úvazky jako nástroj aktivní politiky zaměstnanosti "Sdílené úvazky doma i v zaměstnání", která se bude konat ve středu 4.6.2008 od 9 do 15:30 v Národním domě na Smíchově. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 11. 4. 2008 -Nadace VIA otevírá cyklus workshopů Průvodce po nástrahách v neziskovém sektoru

PRAHA [Nadace VIA] - Cyklus je určen zejména malým lokálním nevládním neziskovým organizacím, ale i jednotlivcům, jejichž činnost obohacuje veřejný život v místech jejich působení a snaží se reagovat na aktuální problémy zdejších komunit a také využívat nabízejících se příležitostí. Tímto novým programem chceme podpořit zejména ty organizace, jejichž aktivity jsou zaměřeny na zlepšení kulturního, společenského nebo životního prostředí ve svém okolí. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 7. 4. 2008 -Komunikační dovednosti pro sociální pracovníky

Hradec Králové [Econnect / Občanské poradenské středisko, o. p. s.] - Občanské poradenské středisko, o. p. s. Hradec Králové Vás zve na seminář Komunikační dovednosti pro sociální pracovníky, který se uskuteční 29. dubna 2008 a to ve Vzdělávacím středisku Metuje, Jungmannova 1431, 500 02 Hradec Králové. Lektorem kurzu bude Jolana Šopovová.
Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 1. 4. 2008 -INEX – Sdružení dobrovolných aktivit zahájil letní sezónu vysílání dobrovolníků!

Praha [INEX - Sdružení dobrovolných aktivit] - Nevládní nezisková organizace INEX-SDA již 17 let podporuje a rozvíjí dobrovolnickou činnost v ČR i zahraničí. V roce 2007 se 2-3 týdenních zahraničních projektů zůčastnilo 655 lidí. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 31. 3. 2008 -Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatelka/ osobní asistentka

Všechny regiony [Charita ČR] - Charita Česká republika si Vás dovoluje pozvat na Obecný kurz pro pracovníky sociálních služeb a Kurz pro pracovníky sociálních služeb s profilací pečovatel/ka osobní asistent/ka. Kurzy se konají ve Vzdělávacím institutu CHČR, Máchova 7, Praha 2 a to od 25.4. do 18.10. 2008. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 11. 3. 2008 -Pojeďte se s námi vzdělávat ve worskshopu zaměřeném na Práci s dobrovolníky

PRAHA [ADRA] - Projekt ADRA zaměřený na posílení kompetencí pracovníků pražských neziskových organizací (možné i Středočeský kraj) nabízí poslední volná místa ve 4 denním workshopu na Kokoříně v termínu 13.-16.3.2008. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 10. 3. 2008 -Občanské sdružení Horizonty představuje své aktivity

BRNO [Horizonty] - Občanské sdružení Horizonty pomáhá neziskovým organizacím v jejich rozvoji. Připravujeme pro ně výcviky, školení a workshopy na míru. Důraz přitom klademe na rovnocenné zapojení všech účastníků. Výsledkem naší práce jsou nové podněty pro efektivnější činnost organizace a jejich zavedení do praxe. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 10. 3. 2008 -Kurz "Personální management"

PRAHA [AGNES, občanské sdružení] - Občanské sdružení AGNES nabízí kurz "Personální management". Kurz je určený všem pracovníkům neziskových organizací, kteří pracují s lidskými zdroji, tj. ředitelům a dalším vedoucím pracovníkům, personalistům, ekonomům, koordinátorům a dalším. Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 4. 3. 2008 -Staňte se průvodcem v Českém Švýcarsku!

Kráná Lípa [České Švýcarsko o.p.s.] - Již od 17. března 2008 připravila obecně prospěšná společnost České Švýcarsko nový vzdělávací kurz pro zájemce o turistiku, ochranu přírody a průvodcování s názvem Pracovník regionální turistiky v chráněných územích. Kurz je realizován v rámci profesního vzdělávání v oblasti cestovního ruchu a práce s veřejností a je určen zájemcům z řad veřejnosti, dále zaměstnancům soukromých firem i pracovníkům státních i neziskových organizací. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 3. 3. 2008 -Večerní škola vnitřní metodiky v neziskové organizaci

Praha [AGNES] - Občanské sdružení AGNES vyhlašuje kurz "Večerní škola vnitřní metodiky", který je určený všem pracovníkům, kteří se ve své pracovní činnosti zabývají tvorbou či revizí vnitřních předpisů. Celý text ::občanský sektor::
 
 

Vybrat 25. 2. 2008 -Kurz rodinného poradenství pro pracovníky pomáhajících profesí

PRAHA [o.s. Prev-Centrum] - Základním cílem kurzu rodinného poradenství je rozšířit pohled pracovníků pomáhajících profesí v oblasti adiktologických, sociálních a psychosociálních služeb na problematiku klienta o kontext rodinného systému a naučit se základním dovednostem při práci s rodinou. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 20. 2. 2008 -Kurz Zaměstnání - jak začít a jak pokračovat

PRAHA [Síť materských center o.s.] - Síť mateřských center, o. s. Vás zve na kurz „Zaměstnání - jak začít a jak pokračovat“ pořádaný v rámci projektu „Sdílené úvazky jako nástroj aktivní politiky zaměstnanosti".
Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 20. 2. 2008 -Kurz Práce na PC pro začátečníky

PRAHA [Síť materských center o.s.] - Síť mateřských center, o. s. Vás zve na druhý běh kurzu „Kurz Práce na PC pro začátečníky“ pořádaného v rámci projektu „ Sdílené úvazky jako nástroj aktivní politiky zaměstnanosti“. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 14. 2. 2008 -Nabídka projektové spolupráce z Běloruska

PRAHA [Econnect / SICCHRE] - Běloruská nevládní organizace SICCHRE nabízí českým organizacím možnost projektové spolupráce v oblasti environmentálního vzdělávání mladých lidí. Projekt bude finančně podpořen mezinárodním sdružením Občanské Bělorusko. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 13. 2. 2008 -Nabídka seminářů a konzultací finančního řízení

PRAHA [Sdružení VIA] - Potřebujete poradit s finančním řízením vaší organizace nebo posílit kapacitu v této oblasti? Nabízíme Vám praktickou konzultační pomoc v oblasti finančního řízeni, vstupních a výstupních auditů, zpracování návrhu systémových změn a jejich implementace, vytvoření vnitřních směrnic a komplexní semináře finančního řízení a plánování.
Celý text ::občanský sektor::
 

Vybrat 12. 2. 2008 -Nové vzdělávací kurzy v Krásné Lípě

Krásná Lípa [České Švýcarsko o.p.s.] - Již od března 2008 připravila obecně prospěšná společnost České Švýcarsko dva zajímavé vzdělávací kurzy v rámci profesního vzdělávání v oblasti cestovního ruchu a práce s veřejností, které jsou určeny zájemcům z řad veřejnosti, dále zaměstnancům soukromých firem i pracovníkům státních i neziskových organizací. Celý text ::regionální rozvoj, občanský sektor::
 

Vybrat 12. 2. 2008 -Nabídka Kurzu sociálního poradce

Hradec Králové [Občanské poradenské středisko, o. p. s.] - Dovolujeme si Vám nabídnout Kurz sociálního poradce, prostřednictvím kterého je možné si doplnit vzdělání dle zák. č. 108/2006 Sb. Kurz je určen pro pracovníky v poradnách a pro osoby pracující v typech zařízení, ve kterých je poradenský rozhovor nástrojem sociální práce a je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Celý text ::sociální oblast, občanský sektor::
 

Vybrat 8. 2. 2008 -Seminář Chytrá ekologická řešení pro domácnost a Den otevřených dveří v pasivním domě

HOSTĚTÍN [Centrum Veronica Hostětín] - Centrum Veronica Hostětín pořádá v sobotu 23. února v rámci Dne otevřených dveří v energeticky pasivním domě svého střediska i seminář Chytrá ekologická řešení pro domácnost, věnovaný možnostem úspory vody a energie a ukázkám technologií, jako jsou solární vařič, čerpadla, fotovoltaika, separační toalety atd. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 

Vybrat 6. 2. 2008 -Udržitelná energie a krajina - konference

HOSTĚTÍN [Centrum Veronica Hostětín] - Centrum Veronica Hostětín pořádá ve dnech 28.-30. března 2008 Mezioborovou konferenci. Ta je určena především zájemcům z řad odborníků a vysokoškolských pedagogů a studentů. Celý text ::životní prostředí, občanský sektor::
 
stránka   Předchozí | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 14 | Další

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Katalog Kormidlo

www.kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz
Katalog odkazů občanské společnosti
Najdete v něm také kategorii Vzdělávání NNO

Nabídka služeb pro NNO:

  • Potřebuje vaše NNO pomoc v oblasti účetnictví, daní, dotací, ekonomiky NNO či poradenství? Podívejte se na nabídku služeb

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Projekt podpořil

EUNROS
Projekt Informační servis pro NNO byl podpořen programem Evropské unie Phare – Rozvoj občanské společnosti

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz