Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Administrativní / projektový pracovník

13. 7. 2016 - PRAHA [Sdružení VIA, z.ú. ] - Stručný popis pozice: Administrativní / projektová podpora v programech TechSoup Česká republika – darované a zvýhodněné IT nabídky pro neziskové organizace a Darujme.cz – online fundraisingový nástroj. Součástí Vaší náplně práce bude především administrace programů a komunikace (telefonicky, e-mailem) s neziskovými organizacemi, které jsou zapojeny do uvedených programů.
 

Dobrovolnictví s mladými lidmi

11. 7. 2016 - PRAHA [Lata - programy pro mládež a rodinu, z.ú. ] - Náš vrstevnický program Ve dvou se to lépe táhne je originální v tom, že v něm pracují jako dobrovolníci mladí lidé (ve věku 18 - 30 let), kteří se v něm dostávají do individuálního kontaktu s jen o něco málo mladšími klienty (13 - 26 let), jež se právě potýkají s nějakou životní obtíží. Dobrovolník tvoří dvojici s klientem a pravidelně se spolu 1x týdně na 3 hodiny setkávají a tráví spolu volný čas. Dobrovolník se zavazuje, že bude s klientem takto spolupracovat po dobu jednoho roku.
 

Manažer / manažerka projektu Ceny Via Bona

11. 7. 2016 - PRAHA [Nadace Via ] - Nadace Via přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer / manažerka projektu Ceny Via Bona.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Prahy

7. 7. 2016 - Praha [Dan ] - Hledám komunikativní dobrovolnici z Prahy - nekuřačku pro procházky, návštěvy kulturních akcí a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách, herečkách a hercích.
 

Dobrovolníkem ve Francii na 2-3 týdny - přednostně pro zájemce nezaměstnané nebo se znevýhodněním

4. 7. 2016 - Francie [INEX - Sdružení dobrovolných aktivit ] - Dobrovolníkem ve Francii s finanční a organizační podporou - hromada nových zkušeností a dovedností využitelných i požadovaných na trhu práce.
 

Výběrové řízení: Rodinný asistent - Hrochův Týnec a Chrast

4. 7. 2016 - CHRUDIM/HROCHŮV TÝNEC [Šance pro Tebe, z.s. ] - Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Rodinný asistent.
 

Koordinátor projektu

29. 6. 2016 - PRAHA/BRNO [Charita Česká republika ] - Charita Česká republika hledá nového kolegu na pozici Koordinátor projektu.
 

Výběrové řízení - fundraiser

29. 6. 2016 - PRAHA [Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR ] - Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR vypisuje výběrové řízení na pozici Fundraiser.
 

Hledáme dobrovolné pasáčky

29. 6. 2016 - Roztoky u Prahy [Jestřábník, spolek pro ochranu přírody a krajiny ] - Pro projekt obnovy stepí, vřesovišť a historických sadů v okolí Roztok u Prahy hledáme dobrovolníky na pozici bača - junior.
 

Výběrové řízení – policy officer

29. 6. 2016 - PRAHA [Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR ] - Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR vypisuje výběrové řízení na pozici policy officer.
 

Výběrové řízení : Koordinátor lokality a terénní pracovník s rodinami

28. 6. 2016 - CHRUDIM/HROCHŮV TÝNEC [Šance pro Tebe, z.s. ] - Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor lokality a terénní pracovník s rodinami.
 

Metodik/metodička sociálních služeb

28. 6. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá kandidáta na pozici metodik/ metodička sociálních služeb. Nabízíme zázemí stabilní neziskové organizace, podporu přátelského týmu, kreativní a samostatnou práci, příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu, týden dovolené navíc, stravenky.
 

Lesní školka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá od září 2016 pedagoga na půl úvazku

24. 6. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Do našeho týmu hledáme zodpovědného, spolehlivého, ale zároveň hravého a kreativního kolegu.
 

Hledáme učitele nebo učitelku do MŠ

21. 6. 2016 - PRAHA [Mateřská škola Semínko, o.p.s. ] - Mateřská škola Semínko, o.p.s. se zaměřením na blízký kontakt dětí s přírodou, sídlící ve Středisku ekologické výchovy hl. m. Prahy v Toulcově dvoře v Praze 10, přijme učitele s nástupem od 29.8.2016 případně dříve.
 

Vedoucí pracovník nízkoprahového klubu

21. 6. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis poskytující sociální, poradenské a vzdělávací služby sociálně vyloučené romské komunitě vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího pracovníka do týmu volnočasových aktivit v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Jsme tým, který realizuje množství vzdělávacích, volnočasových, motivačních i multikulturních aktivit pro klienty/ky. Hledáme kreativního vedoucího do našeho týmu, která nám napomůže realizovat naše poslání. Své životopisy, motivační dopis včetně odpovědí na otázky a dalších preferencí (platových, aj.) zasílejte průběžně e-mailem na: prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ_PRO“. Nejbližší termín VŘ 1. a 15. 7. 2016.
 

Pracovník/ce vzdělávacího programu Gendalos

20. 6. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Gendalos je program podporující romské středoškoláky v IQ Roma servisu. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_Gendalos“. Nejbližší kolo výběrového řízení je 24. 6. a 1. 7. 2016. K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é kandidáti/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, o.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.
 

Doučování dětí a mladých lidí z řad migrantů

15. 6. 2016 - PRAHA [META o.p.s. ] - Hledáme dobrovolníky na doučování češtiny i k přípravě volnočasových aktivit pro mladé cizince.
 

Zdravotní sestra - Charitní dům Salvator Krnov - Charita Ostrava

14. 6. 2016 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov - domov pro osoby se specifickými potřebami na pozici Zdravotní sestra.
 

Pedagog/pedagožka pro rodiny

6. 6. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - IQ Roma servis, o.s. (www.iqrs.cz) dlouhodobě hledá do svého týmu pedagogického/ou pracovníka/ci pro děti předškolního věku a jejich rodiny. Pojďte do Neziskovky roku 2013 podpořit vzdělávací úspěchy romských dětí. Hledáme angažované pedagogy s přístupy zaměřenými na dítě a jeho rozvoj. Výběrové řízení běží kontinuálně. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu prace@iqrs.cz, s uvedením předmětu „VŘ_Pedagog_předškolní“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
 

Centrum DOX - asistent/ka pro oblast fundraisingu a programu

1. 6. 2016 - PRAHA [Centrum současného umění DOX ] - Centrum DOX hledá do týmu asistentku zejména pro FUNDRAISING, dále pro oblast programu a komunikace. Základní povědomí a zkušenost s fundraisingem je potřebná (studium, stáž aj.). Jedná se o práci na HPP, nástup možný ihned.
 

Specialista péče o významné dárce

1. 6. 2016 - PRAHA [Armáda spásy ] - Hledáme nového kolegu/kolegyni s chutí podílet se na podpoře sociální a duchovní práce s lidmi na okraji společnosti shodující se s naším posláním a cíli. Pracující týmově a komunikující otevřeně s vysokou osobní zodpovědností, s organizačními schopnostmi a se schopností sebereflexe.
 

Zdravotní sestra

28. 5. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici Všeobecná zdravotní sestra v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

 

Vedoucí sociální služby Sociálně terapeutické dílny

25. 5. 2016 - BEROUN [Dobromysl o. p. s. ] - Hledáme posilu týmu na pozici vedoucí služby, vedoucí úseku na plný pracovní úvazek.
 

Ekodomov hledá lektory ekokroužků, výukových progamů, divadel a aktivit pro ZŠ a SŠ

18. 5. 2016 - PRAHA [Ekodomov ] - Ekodomov hledá nové lektory ekokroužků, příměstského tábora, ekologických výukových programů, ekologických divadel a aktivit, exkurzí...
 

Hoštění zahraničního studenta v české rodině

13. 5. 2016 - Česká republika [AFS Mezikulturní programy, o.p.s. ] - Staňte se hostitelskou rodinou zahraničního studenta AFS na školní rok 2016/17! Studenti přilétají z celého světa již na konci srpna.
 

Terénní pracovník - streetworker - Semiramis z.ú.

9. 5. 2016 - MLADÁ BOLESLAV [Semiramis z.ú. ] - Semiramis z.ú. hledá nového kolegu do Centra terénních programů Středočeského kraje. Nástup dle dohody, vhodné i pro dálkové studenty.
 

Profesionál pro plnění snů nemocných dětí

4. 5. 2016 - PRAHA [Zlatá rybka, z.ú. ] - Zlatá rybka plní přání vážně nemocným dětem od 3 do 18 let. Věříme, že splněné přání může dítě podpořit v nelehkých chvílích, pomoct mu myslet na věci, které ho těší a může dát rodině krásné společné zážitky.
 

Sociální pracovník/ce poradny

3. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Staňte se členem týmu v naší poradně a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
 

Pracovník v sociálních službách

30. 4. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.
 

Zdravotní sestra charitní ošetřovatelské služby a domácí hospicové péče

25. 4. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá zdravotní sestry domácí péče pro Charitní ošetřovatelskou službu (CHOS) a Domácí hospicovou péči (DHP) v Hradci Králové.

 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz