Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Dobrovolnická stáž v INEX-SDA říjen - leden

26. 9. 2016 - PRAHA [INEX-SDA ] - Zajímá tě, jak funguje INEX-SDA a jak se připravují a realizují naše dobrovolnické projekty? Jsi kreativní a baví tě PR? Hledáme stážist(k)y na 4měsíční stáž od října 2016 do ledna 2017 v dobrovolnické a v PR sekci v naší pražské kanceláři.

 

Asistentka: fundraising / program & komunikace

26. 9. 2016 - PRAHA [DOX - Centrum současného umění ] - DOX – centrum současného umění, architektury a designu přijme do svého týmu asistentku pro zejména pro fundraising, dále pro oblast programu a komunikace.
 

Ředitelka obecně prospěšné společnosti Crossroads.cz

25. 9. 2016 - PRAHA [Crossroad.cz, o.p.s. ] - Rozjeď vlastní neziskovou organizaci (o.p.s.).
 

DOK.Incubator hledá finančního managera/ku

22. 9. 2016 - PRAHA [DOK.Incubator z.s. ] - Malá mezinárodní nezisková organizace sídlící v Praze, která pořádá workshopy pro filmové profesionály, hledá do svého týmu na částečný úvazek finanční/ho managera/ku
 

Projektový koordinátor/koordinátorka se zaměřením na kariérové poradenství a vzdělávání

22. 9. 2016 - PRAHA [Evropská kontaktní skupina ] - Vzdělávací organizace Evropská kontaktní skupina přijme projektového koordinátora/koordinátorku pro projekty zaměřené na kariérové poradenství a vzdělávání. Jde o práci na celý pracovní úvazek s nástupem od 19. října, v kanceláři v Praze s výjezdy do Středočeského, Královéhradeckého a Pardubického kraje a na Vysočinu. Projektový koordinátor/koordinátorka bude mít v kompetenci koordinaci a administraci 3 projektů financovaných z ESF. Bude zajišťovat nábor do projektových aktivit, logistiku a komunikaci s klienty a klientkami. Bude se rovněž podílet na dalších činnostech v rámci týmu, především v oblasti propagace.
 

Práce pro OZP a nezaměstnané nad 55 let Praha-východ Čestlice

22. 9. 2016 - ČESTLICE [ENVERO, z.s. ] - Pracovník v rukodělné dílně (OZP a osoby nad 55 let nedosahující důchodového věku) Čestlice, Praha-východ. Místo je vhodné pro OZP, pro které je podpora pracovního asistenta na pracovišti důležitá, vracejí se na trh na práce po delší době nebo na něj vstupují poprvé. Jako první kontakt prosíme o zaslání profesního životopisu a krátkého popisu manuálních dovedností a dalších schopností uchazeče a kontaktních údajů. Oslovit nás mohou i blízké osoby uchazečů. Všem se e-mailem ozveme. Žádosti přijímáme průběžně.
 

Koordinátor/ka programového týmu Nadace Via

21. 9. 2016 - PRAHA [Nadace Via ] - V programovém týmu jsme v kontaktu s mnoha klienty, které se snažíme podporovat v jejich práci pro lepší svět. Teď hledáme někoho, kdo bude podporovat nás, ba dokonce o nás pečovat. Někoho komu budeme klienty my. Myslíte si, že byste to mohl/a být vy?
 

Kontaktní pracovník v NZDM, Praha

21. 9. 2016 - PRAHA [R-Mosty z.s. ] - R-Mosty, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Kontaktní pracovník do NZDM Klub R-Mosty (Praha-Žižkov). Výše úvazku 0,4 na DPČ. Nástup na pozici od 1. ledna 2017.
 

Metodik/metodička sociálních služeb (Hradec Králové)

14. 9. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Metodik/metodička sociálních služeb – pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od 1. 11. 2016 nebo dle dohody
 

Hledá se ergoterapeut/ka

13. 9. 2016 - POLIČKA [AZASS Polička ] - Nemocnice Polička s.r.o. a AZASS Polička hledá ergoterapeuta/ku s příslušným vysokoškolským vzděláním (Bc./Mgr). V budoucnosti možnost práce v multidisciplinárním komunitním týmu v rámci projektu sociálních inovací.


 

Lesní škooka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá průvodce/pedagoga

13. 9. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Pro naši Lesní školku hledáme tvořivého a zodpovědného parťáka s kladným vztahem k dětem ve věku 2-6 let.
 

Hledáme odborného asistenta/asistentku přímé péče v odlehčovací službě

12. 9. 2016 - PRAHA [Hornomlýnská, o.p.s. ] - Hornomlýnská, o.p.s. poskytující sociální služby rodinám s dětmi se zdravotním postižením, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Odborný asistent odlehčovací služby v přímé péči. Odlehčovací služba je určena dětem ve věku 2 - 13 let z Prahy a Středočeského kraje s různými stupni a typy zdravotního postižení a jejich rodinám.
 

Ředitel/ka TŘI, o.p.s.

6. 9. 2016 - ČERČANY [TŘI, o.p.s. ] - Společnost TŘI provozující lůžkový a domácí hospic a poskytující zdravotní a sociální služby vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitel společnosti. Informace o společnosti najdete na www.hospic-cercany.cz.

 

Terénní sociální pracovník/ce - Charita Ostrava

5. 9. 2016 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům sv. Benedikta Labre – nízkoprahové denní centrum na pracovní pozici: terénní sociální pracovník/ce.
 

Vedoucí týmu energetických a odpadových expertů

2. 9. 2016 - PRAHA/BRNO [Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic ] - Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme organizačně schopného člověka, který bude šéfovat týmu expertů Hnutí DUHA a prosazovat čistou energetiku a lepší recyklaci.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Brna

29. 8. 2016 - BRNO [Dan ] - Jmenuji se Dan, je mi 45 let, jsem nevidomý a bydlím v Centru sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích. Hledám komunikativní dobrovolnici z Brna.
 

Projektový Fundraiser

9. 8. 2016 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Liga otevřených mužů, z.s., která se systematicky a dlouhodobě zabývá problematikou sociálního začleňování a rovnosti žen a mužů z mužské perspektivy, hledá projektového fundraisera na zkrácený úvazek.
 

Asistent prodeje a výroby v potravinářské dílně v Davli

8. 8. 2016 - PRAHA [Portus Praha s.r.o. ] - PORTUS PRAHA, s. r. o. přijme OZP na 1,0 úvazku na pozici: Asistent prodeje a výroby v potravinářské dílně v Davli Portus Praha, s.r.o. provozuje sociální podnik – potravinářskou dílnu kde vyrábí nakládané sýry a utopence, které distribuuje pod značkou DOBROTY S PŘÍBĚHEM.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Prahy

7. 7. 2016 - Praha [Dan ] - Hledám komunikativní dobrovolnici z Prahy - nekuřačku pro procházky, návštěvy kulturních akcí a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách, herečkách a hercích.
 

Hledáme dobrovolné pasáčky

29. 6. 2016 - Roztoky u Prahy [Jestřábník, spolek pro ochranu přírody a krajiny ] - Pro projekt obnovy stepí, vřesovišť a historických sadů v okolí Roztok u Prahy hledáme dobrovolníky na pozici bača - junior.
 

Lesní školka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá od září 2016 pedagoga na půl úvazku

24. 6. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Do našeho týmu hledáme zodpovědného, spolehlivého, ale zároveň hravého a kreativního kolegu.
 

Doučování dětí a mladých lidí z řad migrantů

15. 6. 2016 - PRAHA [META o.p.s. ] - Hledáme dobrovolníky na doučování češtiny i k přípravě volnočasových aktivit pro mladé cizince.
 

Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví

23. 4. 2016 - PRAHA [Bohdana Prokešová ] - Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví.
 

Osobní asistent pro lidi s mentálním postižením-doprovody, asistence

8. 2. 2016 - PRAHA [Fosa, o. p. s. ] - Do sociální služby Osobní asistence Osa přijmeme nové kolegy na pozici osobní asistent/ka k lidem s mentálním postižením.
 

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz