Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Pracovník/ce vzdělávacího programu Gendalos

20. 6. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Gendalos je program podporující romské středoškoláky v IQ Roma servisu. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_Gendalos“. Nejbližší kolo výběrového řízení je 24. 6. a 1. 7. 2016. K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é kandidáti/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, o.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.
 

Doučování dětí a mladých lidí z řad migrantů

15. 6. 2016 - PRAHA [META o.p.s. ] - Hledáme dobrovolníky na doučování češtiny i k přípravě volnočasových aktivit pro mladé cizince.
 

Hledáme kolegu/yni pro kampaně, komunikaci a péči o dárce

15. 6. 2016 - BRNO [Liga lidských práv ] - Do našeho týmu hledáme posilu, která přijme výzvu komunikovat s veřejností a aktivně rozvíjet komunitu našich příznivců.
 

Zdravotní sestra - Hospic sv. Lukáše - Charita Ostrava

14. 6. 2016 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Hospici sv. Lukáše – zařízení pro lidi v terminálním stádiu života na pozici Všeobecná zdravotní sestra.
 

Zdravotní sestra - Charitní dům Salvator Krnov - Charita Ostrava

14. 6. 2016 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov - domov pro osoby se specifickými potřebami na pozici Zdravotní sestra.
 

Hledáme učitele nebo učitelku do MŠ

13. 6. 2016 - PRAHA [Mateřská škola Semínko, o.p.s. ] - Mateřská škola Semínko, o.p.s. se zaměřením na blízký kontakt dětí s přírodou, sídlící ve Středisku ekologické výchovy hl. m. Prahy v Toulcově dvoře v Praze 10, přijme učitele s nástupem od 29.8.2016 případně dříve.
 

Stáž ve fundraisingu - péče o dárce a pomoc při akcích

7. 6. 2016 - PRAHA [SIRIRI o.p.s ] - Chcete se naučit fundraising a získat nové zkušenosti?. Hledáme energické a sympatické kolegy s velmi dobrými komunikačními schopnostmi, kteří mají zájem o rozvojovou spolupráci. Jsme česká obecně prospěšná společnost, která se snaží pomáhat Středoafričanům postavit se na vlastní nohy.
 

Vedoucí marketingové kampaně o české divočině

7. 6. 2016 - PRAHA/BRNO [Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic ] - Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme komunikativního člověka, který bude šéfovat velké marketingové a fundraisingové kampani zaměřené na vtažení lidí do ochrany divoké přírody v ČR.
 

Ředitel/ka sekce neaudiovizuálních sbírek, výzkumu a informací NFA

6. 6. 2016 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Generální ředitel Národního filmového archivu vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Sekce neaudiovizuálních sbírek, výzkumu a informací (SNS).
 

Pedagog/pedagožka pro rodiny

6. 6. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - IQ Roma servis, o.s. (www.iqrs.cz) dlouhodobě hledá do svého týmu pedagogického/ou pracovníka/ci pro děti předškolního věku a jejich rodiny. Pojďte do Neziskovky roku 2013 podpořit vzdělávací úspěchy romských dětí. Hledáme angažované pedagogy s přístupy zaměřenými na dítě a jeho rozvoj. Výběrové řízení běží kontinuálně. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na adresu prace@iqrs.cz, s uvedením předmětu „VŘ_Pedagog_předškolní“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
 

Centrum DOX - asistent/ka pro oblast fundraisingu a programu

1. 6. 2016 - PRAHA [Centrum současného umění DOX ] - Centrum DOX hledá do týmu asistentku zejména pro FUNDRAISING, dále pro oblast programu a komunikace. Základní povědomí a zkušenost s fundraisingem je potřebná (studium, stáž aj.). Jedná se o práci na HPP, nástup možný ihned.
 

Specialista péče o významné dárce

1. 6. 2016 - PRAHA [Armáda spásy ] - Hledáme nového kolegu/kolegyni s chutí podílet se na podpoře sociální a duchovní práce s lidmi na okraji společnosti shodující se s naším posláním a cíli. Pracující týmově a komunikující otevřeně s vysokou osobní zodpovědností, s organizačními schopnostmi a se schopností sebereflexe.
 

Terénní sociální pracovník/ce

31. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? A k tomu všemu jste odborně způsobilý k práci sociálního pracovníka? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
 

Zdravotní sestra

28. 5. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici Všeobecná zdravotní sestra v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

 

Psycholog pro odborné posuzovaní žadatelů o zprostředkování náhradní rodinné péče

26. 5. 2016 - PRAHA [MPSV ] - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Psycholog pro odborné posuzovaní žadatelů o zprostředkování náhradní rodinné péče v rámci projektu OPZ Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí pro následující kraje: Hlavní město Praha; Středočeský kraj; Vysočina.
 

Sociální pracovník pro děti se specifickými potřebami v oblasti zprostředkování náhradní rodinné péče

26. 5. 2016 - PRAHA [MPSV ] - Ministerstvo práce a sociálních věcí Vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Sociální pracovník pro děti se specifickými potřebami v oblasti zprostředkování náhradní rodinné péče
v rámci projektu OPZ Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí pro následující kraje: Hlavní město Praha; Pardubický kraj; Královéhradecký kraj; Vysočina.
 

Sociální pracovník pro oblast posuzovaní žadatelů o náhradní rodinnou péči

26. 5. 2016 - PRAHA [MPSV ] - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Sociální pracovník pro oblast posuzovaní žadatelů o náhradní rodinnou péči v rámci projektu OPZ Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí pro následující kraje: Hlavní město Praha; Vysočina.
 

Vedoucí sociální služby Sociálně terapeutické dílny

25. 5. 2016 - BEROUN [Dobromysl o. p. s. ] - Hledáme posilu týmu na pozici vedoucí služby, vedoucí úseku na plný pracovní úvazek.
 

Cesta domů hledá terénní Odlehčovací asistenty/ky

24. 5. 2016 - PRAHA [Cesta domů, z.ú. ] - Domácí hospic Cesta domů hledá do svého odlehčovacího týmu terénní odlehčovací asistentku (asistenta) s nástupem ihned.
 

Ekodomov hledá lektory ekokroužků, výukových progamů, divadel a aktivit pro ZŠ a SŠ

18. 5. 2016 - PRAHA [Ekodomov ] - Ekodomov hledá nové lektory ekokroužků, příměstského tábora, ekologických výukových programů, ekologických divadel a aktivit, exkurzí...
 

Pracovník/ce sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

18. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu pracovníka/ci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Pojďte do Neziskovky roku 2013 pracovat s romskými komunitami ve vybraných obcích Jihomoravského kraje (Vyškov, Bučovice, Zastávka u Brna ad.). Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně emailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu „VŘ_SAS“, nejpozději 3 dny před konáním VŘ“. Nejbližší termín VŘ je 27. 5. 2016.
 

Hoštění zahraničního studenta v české rodině

13. 5. 2016 - Česká republika [AFS Mezikulturní programy, o.p.s. ] - Staňte se hostitelskou rodinou zahraničního studenta AFS na školní rok 2016/17! Studenti přilétají z celého světa již na konci srpna.
 

Terénní pracovník - streetworker - Semiramis z.ú.

9. 5. 2016 - MLADÁ BOLESLAV [Semiramis z.ú. ] - Semiramis z.ú. hledá nového kolegu do Centra terénních programů Středočeského kraje. Nástup dle dohody, vhodné i pro dálkové studenty.
 

Průvodce do lesní školy Zeměkvítek

8. 5. 2016 - PRAHA [Zeměkvítek, z. s. ] - Lesní škola Zeměkvítek hledá od září 2016 na tři až čtyři dny v týdnu (po-st, čt) průvodce pro heterogenní skupinu dvanácti dětí mladšího školního věku. Průvodce, který má vztah k přírodě, hudbě a řemeslným činnostem a upřednostňuje tvořivý přístup ke vzdělávání. Vítáme učitele se znalostí AJ a zkušeností s vedením malotřídky nebo dětmi v domácím vzdělávání (není však podmínkou). V případě zájmu zašlete prosím CV na mail.
 

Vedoucí projektového týmu

5. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu vedoucí/ho projektového týmu, jehož hlavním úkolem bude strategické a personální vedení projektového týmu, vyhledávání a zpracování projektových příležitostí, komunikace s týmy přímé práce, koordinátory projektů a relevantními institucemi. Pojďte pracovat do Neziskovky roku 2013! Výběrové řízení běží dlouhodobě. Předpokládaný termín nejbližšího ústního kola VŘ je 13. a 27. 5. 2016. Vybraní kandidáti budou pozváni telefonicky.
 

Profesionál pro plnění snů nemocných dětí

4. 5. 2016 - PRAHA [Zlatá rybka, z.ú. ] - Zlatá rybka plní přání vážně nemocným dětem od 3 do 18 let. Věříme, že splněné přání může dítě podpořit v nelehkých chvílích, pomoct mu myslet na věci, které ho těší a může dát rodině krásné společné zážitky.
 

Sociální pracovník/ce poradny

3. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Staňte se členem týmu v naší poradně a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
 

Pracovník v sociálních službách

30. 4. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.
 

Kandidátka/kandidát na pozici PR

28. 4. 2016 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Národní filmový archiv hledá kandidátku / kandidáta na pozici PR.
 

Zdravotní sestra charitní ošetřovatelské služby a domácí hospicové péče

25. 4. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá zdravotní sestry domácí péče pro Charitní ošetřovatelskou službu (CHOS) a Domácí hospicovou péči (DHP) v Hradci Králové.

 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz