Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Hledáme učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky

11. 6. 2018 - PRAHA [Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, mateřská škola, z. ú. ] - Ekoškolka Rozárka přijme na plný úvazek učitelku/učitele k dětem ve věku 2-4 roky.
 

Hledáme učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky v Troji

11. 6. 2018 - PRAHA [Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, mateřská škola, z. ú. ] - Ekoškolka Rozárka přijme na 0,75 úvazku učitelku/učitele k dětem ve věku 2 - 4 roky.
 

Zdravotní sestra domácí hospicové péče

7. 6. 2018 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá kolegu/kolegyni na pracovní pozici Zdravotní sestra domácí hospicové péče, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od ihned nebo dle dohody.
 

Vedoucí zdravotní sestra domácí hospicové péče

7. 6. 2018 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá kolegu na pracovní pozici Vedoucí zdravotní sestra domácí hospicové péče, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od ihned nebo dle dohody.
 

Účetní

6. 6. 2018 - BRNO [Hnutí DUHA ] - Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme pečlivého člověka, který povede účetnictví organizace, připravuje finanční podklady pro grantovou administrativu, jedná s relevantními úřady.
 

META, o.p.s. hledá metodika/metodičku kurzů češtiny jako druhého jazyka

6. 6. 2018 - PRAHA [META, o. p. s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů ] - META, o.p.s. hledá metodika/metodičku kurzů češtiny jako druhého jazyka (dále ČDJ) / češtiny pro cizince na dlouhodobou spolupráci. Metodik/čka se bude podílet na realizaci ročního přípravného kurzu češtiny pro budoucí studenty středních škol a dalších kurzech češtiny v rámci organizace.
 

META, o.p.s. hledá lektora/ku češtiny jako druhého jazyka

6. 6. 2018 - PRAHA [META, o. p. s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů ] - META, o.p.s. hledá lektora/ku češtiny jako druhého jazyka na dlouhodobou spolupráci. Lektor/ka se bude podílet na realizaci ročního přípravného kurzu češtiny pro budoucí studenty středních škol.
 

Asistent/ka účetní

6. 6. 2018 - BRNO [Hnutí DUHA ] - Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme pečlivého člověka, který se bude podílet na vedení účetnictví a přípravě průběžných a závěrečných zpráv projektů. Nemáte zkušenosti? Nevadí, tato pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, v Hnutí DUHA Vás všechno rádi naučíme
 

La Strada ČR, o.p.s., sídlící v Praze, přijme nového kolegu/novou kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice na plný úvazek

6. 6. 2018 - PRAHA [La Strada ČR, o.p.s. ] - La Strada ČR, o.p.s., sídlící v Praze, přijme nového kolegu/novou kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice na plný úvazek.
 

Vedoucí programu energetiky a ochrany klimatu

5. 6. 2018 - PRAHA [Centrum pro dopravu a energetiku ] - Centrum pro dopravu a energetiku (CDE) a CEE Bankwatch Network nabízejí pracovní příležitost v rámci programu k lepšímu využívání evropských fondů.
 

Zdravotní sestra - Charitní dům sv. Václava

1. 6. 2018 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Charitním domě sv. Václava – domově pokojného stáří pro kvalifikaci Všeobecná zdravotní sestra.
 

Zdravotní sestra - Hospic sv. Lukáše - Charita Ostrava

1. 6. 2018 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Hospici sv. Lukáše – zařízení pro lidi v terminálním stádiu života na pozici: Všeobecná zdravotní sestra.
 

Zdravotní sestra - Mobilní hospic sv. Kryštofa - Charita Ostrava

1. 6. 2018 - OSTRAVA [Charita Ostrava4 ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Charitním středisku sv. Kryštofa – mobilní hospic a ošetřovatelská služba na pozici: Zdravotní sestra / bratr.
 

Hledáme manažera propagace divadla PONEC

29. 5. 2018 - PRAHA [Tanec Praha z. ú. ] - Tanec Praha z.ú. hledá novou posilu týmu. Spolehlivou a kreativní osobnost na pozici manažer propagace divadla PONEC. Nesoudíme diplomy z univerzit, ale praxi a zkušenosti z reklamy, komunikace a PR.
 

Terénní kontaktní pracovník/pracovnice

29. 5. 2018 - PRAHA [SEMIRAMIS z.ú. ] - SEMIRAMIS z.ú. Centrum terénních programů Středočeského kraje vypisuje výběrové řízení na pozici Terénní kontaktní pracovník/pracovnice s uživateli drog v jejich přirozené prostředí.
 

Pracovník/pracovnice Ambulantního centra Pardubice

29. 5. 2018 - PARDUBICE [Laxus z.ú. ] - LAXUS z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici: Pracovník/pracovnice Ambulantního centra Pardubice.
 

Hledáme online nadšence pro Tanec Praha z.ú.

29. 5. 2018 - PRAHA [Tanec Praha z. ú. ] - Jste v “onlajnu” jako doma? Říká vám něco Instagram Stories, ppc reklama, h1 tagy nebo Google Analytics? Pro kulturní neziskovku Tanec Praha hledáme posilu týmu, která se s chutí chopí veškeré online komunikace jejích aktivit - PONEC - divadlo pro tanec, Česká taneční platforma, festival TANEC PRAHA a další.
 

Lesní mateřská škola DÚLEK v Úvalech u Prahy hledá Pedagoga se vzděláním pro MŠ a Asistenta pedagoga.

28. 5. 2018 - ÚVALY [Lesní mateřská škola DÚLEK, z.s. ] - Do naší lesní školky hledáme dva parťáky. Pedagoga a asistenta pedagoga. Pedagoga na hlavní pracovní poměr či na částečný úvazek a asistenta pedagoga na částečný úvazek na 2 dny v týdnu. Vše je na smlouvu. Hledáme odolnpou, tvořivou a aktivní osobnost.
 

Výběrové řízení: Pedagogický pracovník

24. 5. 2018 - CHRAST / VYSOKÉ MÝTO [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti
 

Sociální pracovník pro práci s rodinou

24. 5. 2018 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku
 

Pedagogický pracovník do lesního klubu Šárynka

18. 5. 2018 - PRAHA [Ekodomov, z.s. ] - Do vznikající třídy zaběhnuté lesní školky přijmeme kolegy na poloviční a celý úvazek. Nová třída bude v režimu celodenního provozu (8.00 – 16.00) od pondělí do čtvrtka.
 

Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé do pražského centra LORM z.s.

17. 5. 2018 - Poradenské centrum LORM [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha.
 

Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé pro Moravu

17. 5. 2018 - BRNO/OLOMOUC [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá do Poradenského centra LORM v Brně kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou v Jihomoravském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.
 

Duhový tandem hledá brigádníky pro akce s dětmi

10. 5. 2018 - PRAHA [Duhový tandem z.s. ] - Lektorská výpomoc během akcí v mateřských školách. Naše nezisková organizace hledá výpomoc na personální zajištění akcí v mateřských školách v období květen a červen 2018 (celkem cca 15 akcí).
 

Hledáme řidiče-asistenta

8. 5. 2018 - PRAHA [Kůstka Lubomír ] - Zapsaný spolek hledá řidiče-asistenta.
 

META, o.p.s. hledá projektového manažera/manažerku

23. 4. 2018 - PRAHA [META, o.p.s. ] - META, o.ps. hledá spolupracovníka/spolupracovnici na pozici Projektový manažer/projektová manažerka.
 

Do restaurace Jiná káva hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka

13. 4. 2018 - BEROUN [Lomikámen, z.ú. ] - Do restaurace Jiná káva hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka.
 

Hledáme průvodce angličtiny

30. 3. 2018 - DOBŘICHOVICE [Škola Lví srdce ] - Do školy Lví srdce v Dobřichovicích hledáme od září 2018 na jeden den v týdnu průvodce angličtiny.
 

Právník do Poradenského centra

13. 3. 2018 - PRAHA [SPMP ČR, z.s. ] - Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, z.s. hledá do svého týmu motivovaného člověka se zájmem o lidská práva a práva lidí s mentálním postižením a se zájmem učit se nové věci na pracovní pozici: Právník v Poradenském centru SPMP. Jedná se o práci 0,5 úvazku.
 

Sociální pracovník pro nevidomé a slabozraké

20. 2. 2018 - PRAHA [Tyfloservis ] - Společnost Tyfloservis, o.p.s. se zabývá více jak 25 let rehabilitací nevidomých a slabozrakých lidí.
Hledá pracovníka/pracovnici pro funkci instruktora ambulantní a terénní rehabilitace v Praze a Středočeském kraji.
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz