Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Konzultant/ka Tranzitního programu ve službě sociální rehabilitace

22. 3. 2017 - PRAHA [Asistence o.p.s. ] - Organizace Asistence, o. p. s., nabízí místo konzultanta/ky Tranzitního programu ve službě sociální rehabilitace.
 

Asistent/asistentka Centra poradenství a zaměstnanosti

21. 3. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na místo asistenta/asistentky Centra poradenství a zaměstnanosti.
 
 

LOM hledá do týmu posilu pro grantový fundraising

20. 3. 2017 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Máš koncepční a systematické myšlení? Umíš pracovat s rozpočty a složitějšími texty? Máš k dispozici pár hodin týdně pro práci na živnosťák? Pak hledáme právě tebe! Pojď s námi nakopnout české muže k lepším zítřkům.
 

Pracovník v sociálních službách

20. 3. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.
 

Zdravotní sestra

20. 3. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Pilířem našeho konání je důstojnost člověka. Integrujeme paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce. Hledáme zdravotní sestru na celý úvazek.

 

Kuchař/ka

20. 3. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Restaurace Michelský dvůr v Domově Sue Ryder, z.ú. přijme do svého kolektivu na HPP samostatného kuchaře s praxí v oboru (hotovky, minutky, dietní pokrmy) s chutí naučit se něčemu novému.

 

Vedoucí služby Osobní asistence

20. 3. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Osobní asistence.

 

PR a back office

17. 3. 2017 - PRAHA [Iuridicum Remedium ] - Hledáme spolehlivého a samostatného kolegu/yni do profi neziskovky s 15 letou historií v oblasti právní ochrany občanských svobod (především ochrana soukromí, právní pomoc atp.) Budete úzce spolupracovat přímo s ředitelem a jednatelkou, externí účetní a budete spojovacím uzlem pro všechny další členy týmu.
 

Odborný pracovník pro archivaci filmových materiálů

17. 3. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Sekce audiovizuálních sbírek, oddělení akvizice a archivace Národního filmového archivu hledá odborného pracovníka pro archivaci filmových materiálů.
 

Obchodní manažer/ka pro Tanec Praha

16. 3. 2017 - PRAHA [Tanec Praha z.ú. ] - Hlavním úkolem této osoby je péče o diváky divadla PONEC a festivalu TANEC PRAHA, rozšíření jeho okruhu a další aktivity.
 

IT pracovník seznamovacího online portálu

15. 3. 2017 - OSTRAVA [Bc. Michal Sněhota ] - Pro realizaci projektu podpořeného z fondu EU zaměřený na seznamování osob (nejen) s handicapem", který se bude realizovat od 1.5. 2017, hledáme nejlépe studentku/studenta se zaměřením na IT, který by pracoval formou částečného úvazku, jako IT support portálu projektu.

 

Projektový manažer - administrátor projektu

15. 3. 2017 - BRNO [Diecézní charita Brno ] - Diecézní charita Brno vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice Projektový manažer – administrátor projektu.
 

Fundraiser/-ka Finanční manažer/-ka

14. 3. 2017 - PRAHA [Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, z. s. ] - Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, z. s. hledá do svého týmu finančního manažera/ku – fundraisera/ku.
 

Pomocná síla v kuchyni pro přípravu cateringových akcí

14. 3. 2017 - ČESKÁ LÍPA [FT & Catering s.r.o. ] - Do nově vznikajícího sociálního podniku FT & Catering s.r.o. v Brništi Okres Česká Lípa hledáme kolegu/kolegyni na částečný úvazek. Hlavní náplní FT & Catering s.r.o. je dodávání cateringových služeb založených na produktech z krůtího masa na venkovní společenské akce (soukromé i pro širokou veřejnost) v Brništi, jeho okolí, i v celém Libereckém kraji. V této chvíli připravujeme hlavně speciality z grilu, ale i další pokrmy jako polévky, saláty, hotovky i drobné sladké nebo slané občerstvení. FT & Catering je navíc sociálním podnikem, jehož poslání je zaměstnávat lidi s různými hendikepy – zdravotními či sociálními, tak aby se mohly tyto osoby uplatnit na trhu práce.
 

Projektový manažer - administrátor projektu

14. 3. 2017 - BRNO [Diecézní charita Brno ] - Diecézní charita Brno vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Projektový manažer - administrátor projektu.
 

Jako doma hledá manažerku/manažera projektů

14. 3. 2017 - PRAHA [Jako doma - Homelike, o.p.s. ] - Máte organizační schopnosti, chcete vést projekty, zajímáte se o situaci žen v sociální a bytové tísni? Jako doma (nezisková organizace, která se věnuje ženskému bezdomovectví) hledá manažerku/manažera projektů, která/který se zapojí i do plánování komunitních aktivit organizace. Vítáme kohokoli bez ohledu na gender, věk, sexuální orientaci, identitu, s domovem i bez domova…
 

Pracovník nízkoprahového klubu pro děti a mládež

13. 3. 2017 - VOTICE [YMCA Praha ] - Náplní práce je přímá práce s cílovou skupinou děti a mladí lidé (od 6 do 18 let), kteří tráví volný čas pasivním způsobem, ocitli se v nepříznivé sociální situaci nebo jsou ohroženi sociálním vyloučením (obtíže např. v rizikovém chování, bydlení, škole, práci atp.).
 

Asistent ředitele

13. 3. 2017 - ČESKÉ BUDĚJOVICE [Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, z.ú. ] - Krizové centrum pro děti a rodinu v Jihočeském kraji, z.ú. - nezisková organizace s čtrnáctiletou historií v oblasti pomoci dětem a rodinám - vypisuje výběrové řízení na pozici "Asistenta ředitele" na hlavní pracovní poměr a plný pracovní úvazek.
 

Pracovník v sociálních službách

10. 3. 2017 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava, Charitní dům sv. Františka – azylový dům a noclehárna nabízí pracovní uplatnění na pozici: Pracovník v sociálních službách.
 

Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Pracovník/ce PR

9. 3. 2017 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Pracovník/ce PR.
 

Hledáme akční brigádníky na benefiční kampaň

9. 3. 2017 - PRAHA [Portus Praha, z.ú. ] - Pro benefiční kampaň Akce cihla hledáme nové posily do našeho týmu prodejců.
 

Kontaktní a sociální pracovník/ce

8. 3. 2017 - NYMBURK [Laxus z.ú. ] - Hledáme kolegu do našeho týmu v Centru adiktologických služeb v Nymburce. Potřebujeme někoho, kdo umí jednat s lidmi, má vyjasněný vztah k drogám, nebojí se nových výzev a umí řídit osobní auto. Práce je vhodná i pro absolventy.
 

Výběrové řízení: Terénní pracovník na Chrudimsku

8. 3. 2017 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník na Chrudimsku.
 

Terénní pracovník

28. 2. 2017 - PLZEŇ [Středisko křesťanské pomoci Plzeň - Terénní program ] - Terénní pracovník v Terénním programu.
 

Sociální pracovník

28. 2. 2017 - ROKYCANY [Středisko křesťanské pomoci Plzeň - Terapeutická komunita Vršíček ] - Sociální pracovník v terapeutické komunitě pro osoby závislé na návykových látkách.
 

Konzultant/ka v sociální rehabilitaci Podpora samostatnosti

24. 2. 2017 - PRAHA [Fosa, o.p.s. ] - Hledáte smysluplnou práci v sociálních službách? Společnost Fosa, o. p. s., nabízí místo „konzultanta v sociální rehabilitaci“ do sociální služby „Podpora samostatnosti Osa“ pro osoby s mentálním postižením (pracovní zařazení „sociální pracovník“).
 

Koordinátor environmentálních výukových programů, vzdělávacích divadel a aktivit

23. 2. 2017 - PRAHA [Ekodomov ] - Hledáte smysluplnou práci s pohyblivou pracovní dobou a možností home office, nebojíte se zodpovědnosti, jste časově flexibilní a bavila by Vás spolupráce se školami a školkami při koordinaci vzdělávacích ekologických programů? Máte zkušenosti s environmentální výchovou? Pak hledáme právě VÁS!
 

Vedoucí služby odboru sociálního poradenství

22. 2. 2017 - PRAHA [R-Mosty, z.s. ] - Hledáme zkušeného sociálního pracovníka/pracovnici na pozici vedoucí služby OSP.
 

Zpracování mezd a personalistiky

16. 2. 2017 - [Marie Prskavcová ] - Zpracování mezd a personalistiky.
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz