Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Pracovník v sociálních službách

25. 8. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

 

Zdravotní sestra

25. 8. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici Všeobecná zdravotní sestra v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

 

Fyzioterapeut

25. 8. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Pilířem našeho konání je důstojnost člověka. Hledáme fyzioterapeuta na částečný úvazek s možností budoucího rozšíření na plný úvazek.
 

LORM hledá sociálního pracovníka pro osoby s hluchoslepotou do pražského centra

25. 8. 2016 - PRAHA [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha. Zákonnou podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, výhodou znalost znakového jazyka a praktické zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými.
 

Kuchař/ka

25. 8. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Restaurace Michelský dvůr v Domově Sue Ryder, z.ú. přijme do svého kolektivu na HPP samostatného kuchaře s praxí v oboru (hotovky, minutky, dietní pokrmy) s chutí naučit se něčemu novému.
 

Oddělení akvizice a archivace NFA hledá archivářku/archiváře

24. 8. 2016 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Sekce audiovizuálních sbírek, oddělení akvizice a archivace Národního filmového archivu hledá archivářku/archiváře.
 

Sdružení VIA hledá administrativně-projektového pracovníka/pracovnici

22. 8. 2016 - PRAHA [Sdružení VIA, z.ú. ] - Administrativní / projektová podpora v programech TechSoup Česká republika – darované a zvýhodněné IT nabídky pro neziskové organizace a Darujme.cz – online fundraisingový nástroj. Součástí Vaší náplně práce bude především administrace programů a komunikace (telefonicky, e-mailem) s neziskovými organizacemi, které jsou zapojeny do uvedených programů.
 

EKS hledá projektového koordinátora/ku

22. 8. 2016 - PRAHA [EKS ] - Vzdělávací organizace Evropská kontaktní skupina přijme projektového koordinátora/koordinátorku pro projekty zaměřené na kariérové poradenství a vzdělávání.
 

Výběrové řízení : Terénní pracovník na Chrudimsku

22. 8. 2016 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník na Chrudimsku.
 

Hledáme vedoucí/ho kampaně Do práce na kole

17. 8. 2016 - PRAHA [Auto*Mat ] - Pro celorepublikovou kampaň - soutěž Do práce na kole hledáme člověka, který by dokázal ukormidlovat jednu z vlajkových lodí Auto*Matu a v dalších letech ji rozvíjel. Náš nový kapitán/ka by měl/a rozumět projektům, udržet finance na uzdě, dokázat vést tým a zvládat spolupráci s externími partnery. Nezbytná je i schopnost podílet se na vývoji registračního systému, porozumět jeho fungování a ve spolupráci s naším vývojářem jej dále zdokonalovat.
 

Vedoucí sociálních služeb

17. 8. 2016 - BEROUN [Dobromysl o.p.s. ] - Vedení sociální služby Osobní asistence a Odlehčovací služby – komplexně (veškerá dokumentace – klienti, personál, standardy, apod., vedení personálu, koncepce služby). Vedení agendy a zajišťování vzdělávání pracovníků organizace. Zajišťování a administrování BOZP a PO. Pozice je nabízena jako zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou.
 

Zdravotní sestra

17. 8. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici Všeobecná zdravotní sestra v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.
 

Kontaktní pracovník/ice v nízkoprahovém klubu a terénním programu – Praha 2 a Praha 10

16. 8. 2016 - PRAHA [Beztíže, Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita ] - Zajímá Vás problematika rizikové mládeže? Chcete podpořit děti a mladé lidi na jejich cestě k dospělosti? Umíte motivovat, máte co předat? Chcete být součástí dynamické organizace s možností ovlivňovat dění kolem sebe? Pak jste na správné adrese!
 

Vedoucí Nízkoprahového klubu pro děti a mládež

16. 8. 2016 - VOTICE [YMCA Praha ] - Hledáme vedoucíhodo Nízkoprahového klubu Sibiř ve Voticích. Náplní práce je přímá práce s cílovou skupinou děti a mladí lidé (od 6 do 18 let), kteří tráví volný čas pasivním způsobem, ocitli se v nepříznivé sociální situaci nebo jsou ohroženi sociálním vyloučením (obtíže např. v rizikovém chování, chudobě, bydlení, škole, práci atp.).
 

Sociální pracovník/ce - porace/kyně pro rodiny

15. 8. 2016 - PRAHA [Lata - programy pro mládež a rodinu, z.ú. ] - Nezisková organizace Lata hledá pro svůj program„Podpůrná individuální práce s rodinou“ posilu do svého týmu na pozici poradce/kyně pro rodiny – sociální, terénní pracovník/ce na 0,5 úvazek v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi.
 

Stavební dozor pro projekt v Zugdidi (Gruzie)

11. 8. 2016 - Zugdidi / z domova [Charita ČR ] - Charita ČR hledá stavební dozor pro připravovanou výstavbu zdravotnického diagnostického centra v Zugdidi (Gruzie). Místo výkonu práce Zugdidi / z domova. Očekávaná délka zaměstnání je 18 měsíců.
 

Vedoucí domova pokojného stáří sv. Alžběty v Plzni -soc. pracovník

11. 8. 2016 - PLZEŇ [Diecézní charita Plzeň ] - Diecézní charita Plzeň vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici „vedoucí domova pokojného stáří sv. Alžběty – sociální pracovník“. Nabízíme možnost služebního bytu. Nástup možný 1. října 2016.
 

PR & Fundraising

11. 8. 2016 - BRNO [Na počátku, o. p. s. ] - Do týmu PR a fundraisingu hledáme na menší úvazek dalšího pracovníka.
 

Asistent/asistentka do chráněného bydlení

10. 8. 2016 - SLAPY [Portus Praha z.ú. ] - Asistent/asistentka do chráněného bydlení.
 

Pracovní asistent/asistentka do sociálně terapeutické dílny

10. 8. 2016 - SLAPY [Portus Praha z.ú. ] - Pracovní asistent/asistentka do sociálně terapeutické dílny.
 

Projektový Fundraiser

9. 8. 2016 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Liga otevřených mužů, z.s., která se systematicky a dlouhodobě zabývá problematikou sociálního začleňování a rovnosti žen a mužů z mužské perspektivy, hledá projektového fundraisera na zkrácený úvazek.
 

Asistent prodeje a výroby v potravinářské dílně v Davli

8. 8. 2016 - PRAHA [Portus Praha s.r.o. ] - PORTUS PRAHA, s. r. o. přijme OZP na 1,0 úvazku na pozici: Asistent prodeje a výroby v potravinářské dílně v Davli Portus Praha, s.r.o. provozuje sociální podnik – potravinářskou dílnu kde vyrábí nakládané sýry a utopence, které distribuuje pod značkou DOBROTY S PŘÍBĚHEM.
 

Dobrovolníci pomáhají nevidomým

3. 8. 2016 - PRAHA [Okamžik z. s. ] - Dobrovolnické centrum Okamžiku hledá další dobrovolníky do akreditovaného programu, ve kterém dobrovolníci doprovázejí nevidomé lidi k lékaři, na úřady či na nákupy nebo dlouhodobě poskytují nevidomým vizuální pomoc doma, při sportu, kulturních aktivitách nebo předčítání.
 

Pracovní asistent v Podporovaném zaměstnávání FORMIKA

3. 8. 2016 - PRAHA [Fosa, o. p. s. ] - Společnost Fosa, o. p. s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „pracovní asistent“ do sociální služby „Podporované zaměstnávání FORMIKA“ (pracovní zařazení „pracovník v sociálních službách“) na 0,5 úvazek (dohoda a o pracovní činnosti). Nástup dohodou.
 

Odborný pedagogický pracovník ZŠ

1. 8. 2016 - PRAHA [META, o.p.s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů ] - META, o.p.s. hledá do svého týmu odborného pedagogického pracovníka ZŠ.
 

Odborný pedagogický pracovník MŠ

1. 8. 2016 - PRAHA [META, o.p.s. - Společnost pro příležitosti mladých migrantů ] - META, o.p.s. hledá do svého týmu odborného pedagogického pracovníka MŠ.
 

Dobrovolnické stáže OSN v rozvojových zemích 2017

21. 7. 2016 - PRAHA [Národní kontaktní místo dobrovolníků OSN ] - Rádi bychom Vás informovali o konkrétní možnosti zúčastnit se programu ročních stáží absolventů vysokých škol v roce 2017. Česká republika se do UN Youth Volunteers Programme (dříve stáže UNV), realizovaného agencií OSN „United Nations Volunteers,“ zapojila v r. 2006 a od té doby každoročně plně hradí pobyty několika mladých dobrovolníků v rozvojových zemích prioritního zájmu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.
 

Dobrovolník proFem, o.p.s.

20. 7. 2016 - PRAHA [proFem - Konzultační středisko pro ženské projekty,o.p.s. ] - Nezisková organizace proFem, o.p.s. pomáhající v sociálněprávní oblasti obětem domácího násilí hledá studenta/ku vyššího ročníku práv ke spolupráci.
 

Manažer / manažerka projektu Ceny Via Bona

11. 7. 2016 - PRAHA [Nadace Via ] - Nadace Via přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažer / manažerka projektu Ceny Via Bona.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Prahy

7. 7. 2016 - Praha [Dan ] - Hledám komunikativní dobrovolnici z Prahy - nekuřačku pro procházky, návštěvy kulturních akcí a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách, herečkách a hercích.
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz