Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Sociální pracovník/pracovnice

19. 2. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník/pracovnice domova pro matky s dětmi, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody.
 

Kuchař

18. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Restaurace Michelský dvůr v Domově Sue Ryder, z.ú. přijme do svého kolektivu na HPP samostatného kuchaře s praxí v oboru (hotovky, minutky, dietní pokrmy) s chutí naučit se něčemu novému.
 

Vedoucí služby Osobní asistence

18. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Osobní asistence.

 

Zdravotní sestra

18. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Pilířem našeho konání je důstojnost člověka. Integrujeme paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.
 

Pracovník v sociálních službách

18. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.

 

Zpracování mezd a personalistiky

16. 2. 2017 - [Marie Prskavcová ] - Zpracování mezd a personalistiky.
 

Vedoucí služby Osobní asistence

13. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov Sue Ryder, z.ú., je nestátní nezisková organizace, která poskytuje pobytové a terénní sociální služby seniorům. Pilířem konání Domova Sue Ryder je důstojnost člověka. Náplní a posláním terénní služby je poskytování individualizované péče klientům v jejich domácnostech. Klienti tak mohou zůstat žít doma mezi blízkými, v prostředí, které znají.
 

Vedoucí služby Osobní asistence

13. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov Sue Ryder, z.ú., je nestátní nezisková organizace, která poskytuje pobytové a terénní sociální služby seniorům. Pilířem konání Domova Sue Ryder je důstojnost člověka.
Náplní a posláním terénní služby je poskytování individualizované péče klientům v jejich domácnostech. Klienti tak mohou zůstat žít doma mezi blízkými, v prostředí, které znají.

Vedoucí služby Osobní asistence

Domov Sue Ryder, z.ú., vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí Osobní asistence.

Základní náplň práce:
- Řízení terénní sociální služby Osobní asistence registrované dle zákona č. 108/2006 Sb.
- Odborné a personální vedení týmu pracovníků služby
- Spolupráce na sociální práci pro klienty služby
- Odpovědnost za odborné a kvalitní poskytování služby, za dodržování rozpočtu služby a za celkový obraz služby v očích odborné i laické veřejnosti
 

Zdravotní sestra

11. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Pilířem našeho konání je důstojnost člověka. Integrujeme paliativní péči za podpory programu Spolu až do konce.

 

Pracovník v sociálních službách

11. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Domov pro seniory Sue Ryder poskytuje sociální služby seniorům od roku 1998. V rámci projektu Cesta životem se zaměřujeme na práci s biografií klientů podle ošetřovatelského modelu profesora Böhma. Pilířem našeho konání je důstojnost člověka.

 

Aktuální nabídky neplacených stáží a praxí v Národním filmovém archivu

11. 2. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Hlavní výhodou stáže v NFA je seznámení se s chodem významné paměťové instituce – filmového archivu, který se řadí mezi deset nejstarších a největších na světě. Všechny stáže v NFA mohou při obapolné spokojenosti vyústit v další spolupráci.
 

Kuchař

11. 2. 2017 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Restaurace Michelský dvůr v Domově Sue Ryder, z.ú. přijme do svého kolektivu na HPP samostatného kuchaře s praxí v oboru (hotovky, minutky, dietní pokrmy) s chutí naučit se něčemu novému.
 

Expert na fundraising

10. 2. 2017 - PLZEŇ [SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. ] - Nevládní nezisková organizace SPOLEČNOST TADY A TEĎ, o.p.s. hledá odborníka nebo osobu věnující se oblasti fundraisingu na pracovní úvazek v rozsahu výše 0,2 na pozici expert pro fundraising.
 

Ředitel/ka Sekce neaudiovizuálních sbírek, výzkumu a informací v Národním filmovém archivu

10. 2. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Generální ředitel Národního filmového archivu vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Sekce neaudiovizuálních sbírek, výzkumu a informací (SNS).
 

Sociální pracovník/ce - Charita Ostrava

9. 2. 2017 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní středisko sv. Lucie – sociální rehabilitace na pracovní pozici: Sociální pracovník/ce.
 

Vedoucí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce

9. 2. 2017 - PRAHA [Charita Česká republika ] - Charita Česká republika hledá nového kolegu na pozici Vedoucí oddělení humanitární pomoci a rozvojové spolupráce.
 

Všeobecná zdravotní sestra - Charita Ostrava

9. 2. 2017 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Hospici sv. Lukáše – zařízení pro lidi v terminálním stádiu života na pozici: všeobecná zdravotní sestra.
 

Vedoucí ekonomického oddělení

9. 2. 2017 - PRAHA [Charita Česká republika ] - Charita Česká republika hledá nového kolegu na pozici Vedoucí ekonomického oddělení.
 

Kontaktní pracovník K-centra

7. 2. 2017 - MLADÁ BOLESLAV [Semiramis z.ú. ] - Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz K-centra, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Výběrové řízení: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v Prachovicích

6. 2. 2017 - PRACHOVICE [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v Prachovicích.
 

Pracovník pro komunikaci – Česká společnost ornitologická

6. 2. 2017 - PRAHA [Česká společnost ornitologická ] - ČSO hledá na pracovníka pro komunikaci. Hlavní náplní práce bude zajištění prezentace ČSO nejrůznějšími komunikačními kanály s důrazem na jasné sdělování postojů ČSO směrem k laické i odborné veřejnosti a vedení členské agendy a zajištění komplexního servisu členům ČSO.
 

Výběrové řízení: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur

6. 2. 2017 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur.
 

Výběrové řízení: Terénní pracovník na Chrudimsku

6. 2. 2017 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník na Chrudimsku
 

Výběrové řízení na pracovní pozici Pracovní konzultant v podporovaném zaměstnávání

6. 2. 2017 - PRAHA [Fosa o.p.s. ] - Společnost Fosa, o. p. s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „pracovní konzultant v podporovaném zaměstnávání“ do sociální služby „Podporované zaměstnávání FORMIKA“ (pracovní zařazení „sociální pracovník“) na plný úvazek. Předpokládaný nástup: 1.března 2017.
 

Pracovník v sociálních službách - pracovní terapeut do sociálního šatníku

4. 2. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá pro sociální službu Sociální rehabilitace, v rámci Domu Matky Terezy – střediska sociálních služeb pro lidi bez domova Pracovník v sociálních službách - pracovní terapeut do sociálního šatníku, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody
 

Pracovník/ice pro práci v předškolním klubu a práci s rodiči

3. 2. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení. V rámci předškolního klubu pracujeme s dětmi od tří let do nástupu školní docházky na jejich přípravě na nástup do běžných mateřských a základních škol. Zároveň pracujeme i s rodiči dětí ambulantní i terénní formou na rozvoji rodičovských kompetencí.
 

Hledáme učitele do Ekoškolky Rozárky.

2. 2. 2017 - PRAHA [Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, mateřská škola, z. ú. ] - Ekoškolka Rozárka se v Troji usídlila před čtyřmi lety a je nám tu dobře. S dětmi jsme hodně venku za každého počasí, děti u nás mají hodně prostoru svobodně objevovat svět kolem sebe. Máme 2 třídy, starší Sovičky (3 - 6 let) a mladší Kulíšky (1,5 - 3 roky). A právě paní učitelka od Kulíšků odchází na mateřskou, takže možná hledáme právě tebe. Pošli životopis, setkej se s námi a přidej se.
 

Pojď s námi vést Ekoškolku Rozárku.

2. 2. 2017 - PRAHA [Ekocentrum Podhoubí a Ekoškolka Rozárka, mateřská škola, z. ú ] - Před šesti lety jsme se rozhodli založit školku. Bylo to náročné. Obavy, jestli přežije, jestli to my zvládneme a dorosteme projektu, do kterého jsme šli rovnýma nohama. S nadšením. S touhou zlepšovat vzdělávání. Bez zkušeností. Teď už máme školky dvě. Obě už to jsou velké holky. Plné. Živé. Se skvělými učiteli. S nadšenými rodiči. S báječnými dětmi. A my teď hledáme člověka, který s námi půjde dál. Opře se do řízení jedné z našich školek plnou silou. Opře se o nás a my o něj. Máš v sobě radost, chuť a vizi? Čti dál, co tě čeká.
 

Metodik/metodička sociálních služeb

1. 2. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá Metodika/metodičku sociálních služeb – pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody.
 

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelka

1. 2. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá zaměstnance na pozici Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelka pro středisko Charitní pečovatelské služby v Hradci Králové – pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení při oboustranné spokojenosti, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz