Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Stážista/ka pro oddělení grantového fundraisingu

15. 1. 2017 - BRNO [Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic ] - Hnutí DUHA je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme někoho, kdo nám pomůže s rešerší zahraničních grantových zdrojů a zpracováním získaných informací do interní databáze.
 

Sociální pracovník/pracovnice Intervenční centrum Respondeo

13. 1. 2017 - NYMBURK [Respondeo, z. s. ] - Respondeo, z. s. hledá do svého týmu sociálního pracovníka/pracovnici do Intervenčního centra Respondeo.
 

INEX-SDA hledá stážisty únor - květen/červen

12. 1. 2017 - PRAHA [INEX-SDA ] - Zajímá tě, jak funguje INEX-SDA a jak se připravují a realizují naše dobrovolnické a vzdělávací projekty? Hledáme stážisty/stážistky na 4měsíční stáž od února do května 2017 v dobrovolnické a PR sekci a 5měsíční stáž od února do června ve vzdělávací sekci v naší pražské kanceláři.
 

Hledáme školitele pro středoafrické učitele

12. 1. 2017 - Středoafrická republika [SIRIRI o.p.s. ] - SIRIRI o.p.s., nezisková organizace pomáhající ve Středoafrické republice (SAR), hledá dobrovolníky pro srpnové školení místních učitelů. SIRIRI bude pokračovat v roce 2017 v realizaci interaktivních kurzů pro středoafrické učitele 1. stupně základních škol, v rámci programu „Škola hrou v SAR“.
 

Kontaktní pracovník v terénu

12. 1. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Laxus z.ú. ] - Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Hledáme programového(ou) manažer(ku) do týmu SIRIRI, o.p.s.

12. 1. 2017 - PRAHA [SIRIRI o.p.s. ] - Hledáme kolegu do týmu neziskové organizace SIRIRI o.p.s., pomáhající ve Středoafrické republice (SAR). Od roku 2006 realizuje v SAR řadu projektů v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a zemědělství, od roku 2015 se zvláštním akcentem na vzdělávací program „Škola hrou v SAR“.
 

Kontaktní pracovník v terénu

12. 1. 2017 - PARDUBICE [Laxus z.ú. ] - Pracovník pro kontaktní práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz Centra terénních programů, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Poradce/poradkyně rané péče

11. 1. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Poradce/poradkyně rané péče pro středisko rané péče Sluníčko – pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od 1. 4. 2017

 

Právník/právnička pro práci v oblasti energetiky a ochrany klimatu

10. 1. 2017 - BRNO [Frank Bold Society ] - Jako jeden z nejzávažnějších problémů současného světa vnímáš klimatickou změnu a chceš přispívat k řešení současné situace. Věříš, stejně jako my, v potřebu transformace energetiky a v budoucnost obnovitelných zdrojů. Zajímá tě, jak je možné inovace a technologie ukotvit v českém právu. Pokud na tebe tento popis sedí, přidej se k nám.
 

Pracovník/ce vzdělávacího programu Gendalos

6. 1. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - Gendalos je program podporující romské středoškoláky v IQ Roma servisu. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole.
 

Terénní sociální pracovník/ce Jihomoravského kraje

6. 1. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
 

Právník/právnička se zaměřením na zadluženost

6. 1. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - Právník/právnička se zaměřením na zadluženost.
 

IQ Roma servis, z.s., vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník/ce pro rodiny

6. 1. 2017 - BŘECLAV [IQ Roma servis, o.s ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu v Břeclavi Pracovníka/ci pro rodiny. Spolupracujeme s rodinami a jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31.1.2017 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Pracovník/ce pro rodiny.
 

Doučovatel/ka

6. 1. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, o.s ] - Máte zájem dělat něco prospěšného, pomáhat a zároveň si i přivydělat? Hledáme posilu do týmu služeb Jihomoravského kraje na nově vytvořenou pozici Doučovatel/ka. Hledáme někoho kdo by přispěl k naší práci doučováním a provázením studentů základních a středních škol ze sociálně znevýhodněného prostředí se zaměřením na předměty, které jim dělají největší potíže – matematika, anglický jazyk a český jazyk.
 

Právník/právnička - vhodné i pro absolventy

5. 1. 2017 - PRAHA [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti cizineckého práva. Náplní práce bude právní poradenství klientům v Integračním centru Praha, a to zejména zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení.
 

Hledáme zdravotně sociálního pomocníka/pomocnici pro Brno

4. 1. 2017 - BRNO [DROM, romské středisko ] - Příspěvková organizace DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici zdravotně sociálního pomocníka/pomocnice. Pozice „zdravotně sociálního pomocníka“ svou náplní odpovídá náplni terénního pracovníka, spočívá tedy v přímé práci s lidmi v terénu se specializací na zdravotní oblast (registrace u lékaře, zdravotní pojištění, preventivní prohlídky, motivace k léčbě, dodržování léčebného režimu apod.).

 

Sociální pracovník/pracovnice - sanace rodiny

2. 1. 2017 - MLADÁ BOLESLAV [Respondeo, z. s. ] - Respondeo, z. s. hledá do svého týmu sociálního pracovníka/pracovnici do programu Sanace rodiny - pomoc rodinám s dětmi v Mladé Boleslavi.
 

Psycholog/psycholožka - psychoterapeut/ka - Intervenční centrum

2. 1. 2017 - NYMBURK [Respondeo, z. s. ] - Respondeo, z. s. hledá do svého týmu psychoga/psycholožku - psychoterapeuta/psychoterapeutku do Intervenčního centra, které pracuje s oběťmi domácího násilí.
 

Ředitel společnosti

23. 12. 2016 - ČERČANY [TŘI, o. p. s. ] - Společnost TŘI, o. p. s. - Hospic Dobrého Pastýře vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitel společnosti.
 

Zoolog specialista v záchranné stanici ČSOP Vlašim

8. 12. 2016 - VLAŠIM [ČSOP Vlašim ] - Český svaz ochránců přírody vypisuje výběrové řízení na pozici zoolog specialista Záchranné stanice pro zvířata. Přihlášky s motivačním dopisem a životopisem očekáváme do 15.1.2017.
 

Pracovník v záchranné stanici pro zvířata

8. 12. 2016 - VLAŠIM [ČSOP Vlašim ] - ČSOP Vlašim vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník/ce Záchranné stanice pro živočichy. Přihlášky s životopisem a motivačním dopisem očekáváme do 15.1.2017.
 

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz