Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Účetní

20. 4. 2017 - BRNO [Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic ] - Hnutí Duha je nezávislá ekologická nezisková organizace. Hledáme pečlivého člověka, který povede účetnictví organizace, připravuje finanční podklady pro grantovou administrativu, jedná s relevantními úřady.
 

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - pečovatel/pečovatelka

20. 4. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá Pracovníka/pracovnici v sociálních službách - pečovatele/pečovatelku pro středisko Charitní pečovatelské služby v Hradci Králové.
 

Terénní (sociální) pracovník Bílina

14. 4. 2017 - BÍLINA [Člověk v tísni, o.p.s. ] - Bílinská pobočka organizace Člověk v tísni, o.p.s. hledá terénního sociálního pracovníka/terénního pracovníka na částečný úvazek pro práci v rámci registrované služby sociální prevence – terénní programy
 

Pracovník nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bílina

14. 4. 2017 - BÍLINA [Člověk v tísni, o.p.s. ] - Společnost Člověk v tísni, o.p.s., pobočka Bílina, vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník/pracovnice nízkoprahového zařízení pro děti a mládež.
 

PR & Promotion Executive

13. 4. 2017 - PRAHA [Centrum současného umění DOX ] - Centrum současného umění DOX hledá posilu týmu na pozici PR & Promotion Executive.
 

Vedoucí oddělení IT NFA

7. 4. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Národní filmový archiv hledá kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí oddělení IT NFA.
 

LOM hledá marketingového ředitele/ředitelku

7. 4. 2017 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Máš koncepční a systematické myšlení? Umíš být přesvědčivý, cílevědomý a ochotný dělat věci jinak? Cheš být u rozjezdu vzdělávacích služeb, které mění svět přímo před očima? Pak hledáme právě tebe! Pojď s námi nakopnout české muže k lepším zítřkům.
 

Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

5. 4. 2017 - PARDUBICE [Romodrom, o. p. s. ] - Romodrom o.p.s. poskytuje sociální služby a nabízí vzdělávací programy lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci. Romodrom byl založen jako občanské sdružení v roce 2001 s cílem pomoci zejména lidem romského etnika, brzy jsme však zjistili, že téma sociálního vyloučení je mnohem širším problémem a týká se čím dál větší skupiny obyvatel, čemuž se přizpůsobily naše služby a projekty. Naším cílem je pomoci těmto lidem hledat řešení v jejich nelehkých situacích a posilovat jejich kompetence při řízení svých osudů. V současné době hledáme kandidáta/ku na pozice sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách v Pardubicích do terénních programů a do odborného sociálního poradenství.
 

Terénní sociální pracovní v Břeclavi a Mikulově

5. 4. 2017 - BŘECLAV [IQ Roma servis, z. s. ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu v Břeclavi Terénního pracovníka/ci. Spolupracujeme s rodinami a jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 30. 4. 2017 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Terénní pracovník/ce Břeclav".
 

Terénní sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

4. 4. 2017 - PRAHA [Proxima Sociale o.p.s. ] - Proxima Sociale o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální/ho pracovnici/níka nebo pracovnici/níka v sociálních službách pro cílovou skupinu neorganizovaných dětí a mládeže na 1,0 úvazku v terénním programu v Praze 13.
 

Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé do brněnského centra LORM

3. 4. 2017 - BRNO [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Brno pro Jihomoravský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj.
 

Všeobecná zdravotní sestra

3. 4. 2017 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí pracovní místo v Hospici sv. Lukáše – zařízení pro lidi v terminálním stádiu života na pozici: Všeobecná zdravotní sestra.
 

Pracovník v sociálních službách

3. 4. 2017 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava nabízí v Charitním domě sv. Františka – azylový dům a noclehárna pracovní uplatnění na pozici: Pracovník v sociálních službách.
 

Terénní sociální pracovník pro hluchoslepé do pražského centra LORM

3. 4. 2017 - PRAHA [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha. Zákonnou podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, výhodou znalost znakového jazyka a praktické zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými.
 

Sociální pracovník specialista zaměstnanosti

30. 3. 2017 - PÍSEK [FOKUS - Písek, z.ú. ] - Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici specialisty zaměstnanosti v rámci projektu „Prací za zdravím“ financovaného z OPZ. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
 

Pracovník přímé péče v chráněném bydlení

30. 3. 2017 - BRNO [Ruka pro život o.p.s. ] - Hledáme pracovníka na plný/částečný úvazek do chráněného bydlení pro lidi s poruchami autistického spektra a mentálním postižením v Brně. Nástup možný ihned.
 

Sociální pracovník/ice pro Jihomoravský kraj

30. 3. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, z.s.i ] - Chcete se stát členem týmu pracovníků a poskytováním kvalitní sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podpořit možnosti Romů žít důstojný život v širší společnosti? Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci?
 

Metodika/metodičku sociálních služeb

28. 3. 2017 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá Metodika/metodičku sociálních služeb – pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu ihned nebo dle dohody
 

Psychoterapeut / Psychoterapeutka

27. 3. 2017 - BRNO [Persefona z. s. ] - Nevládní nezisková organizace Persefona z. s. – řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí - hledá kolegyni/kolegu do svého týmu na pozici psychoterapeut / psychoterapeutka.
 

Psycholožka / Psycholog

27. 3. 2017 - BRNO [Persefona z. s. ] - Chcete pomáhat obětem domácího a sexuálního násilí skrze psychologické poradenství? Máte zájem pomoci nám naplňovat naše poslání, tedy zvyšovat porozumění všem aspektům problematiky domácího a sexuálního násilí a hledat optimální způsoby jeho řešení?
 

Právnička / Právník

27. 3. 2017 - BRNO [Persefona z. s. ] - Nevládní nezisková organizace Persefona z. s. – řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí - hledá kolegyni/kolegu do svého týmu na pozici právnička / právník.
 

Sociální pracovník sociální rehabilitace

24. 3. 2017 - PÍSEK [FOKUS - Písek, z.ú. ] - Pro naši centrálu v Písku hledáme kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici terénního pracovníka sociální rehabilitace. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
 

Asistent/asistentka Centra poradenství a zaměstnanosti

21. 3. 2017 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na místo asistenta/asistentky Centra poradenství a zaměstnanosti.
 

LOM hledá do týmu posilu pro grantový fundraising

20. 3. 2017 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Máš koncepční a systematické myšlení? Umíš pracovat s rozpočty a složitějšími texty? Máš k dispozici pár hodin týdně pro práci na živnosťák? Pak hledáme právě tebe! Pojď s námi nakopnout české muže k lepším zítřkům.
 

PR a back office

17. 3. 2017 - PRAHA [Iuridicum Remedium ] - Hledáme spolehlivého a samostatného kolegu/yni do profi neziskovky s 15 letou historií v oblasti právní ochrany občanských svobod (především ochrana soukromí, právní pomoc atp.) Budete úzce spolupracovat přímo s ředitelem a jednatelkou, externí účetní a budete spojovacím uzlem pro všechny další členy týmu.
 

Odborný pracovník pro archivaci filmových materiálů

17. 3. 2017 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Sekce audiovizuálních sbírek, oddělení akvizice a archivace Národního filmového archivu hledá odborného pracovníka pro archivaci filmových materiálů.
 

IT pracovník seznamovacího online portálu

15. 3. 2017 - OSTRAVA [Bc. Michal Sněhota ] - Pro realizaci projektu podpořeného z fondu EU zaměřený na seznamování osob (nejen) s handicapem", který se bude realizovat od 1.5. 2017, hledáme nejlépe studentku/studenta se zaměřením na IT, který by pracoval formou částečného úvazku, jako IT support portálu projektu.

 

Pomocná síla v kuchyni pro přípravu cateringových akcí

14. 3. 2017 - ČESKÁ LÍPA [FT & Catering s.r.o. ] - Do nově vznikajícího sociálního podniku FT & Catering s.r.o. v Brništi Okres Česká Lípa hledáme kolegu/kolegyni na částečný úvazek. Hlavní náplní FT & Catering s.r.o. je dodávání cateringových služeb založených na produktech z krůtího masa na venkovní společenské akce (soukromé i pro širokou veřejnost) v Brništi, jeho okolí, i v celém Libereckém kraji. V této chvíli připravujeme hlavně speciality z grilu, ale i další pokrmy jako polévky, saláty, hotovky i drobné sladké nebo slané občerstvení. FT & Catering je navíc sociálním podnikem, jehož poslání je zaměstnávat lidi s různými hendikepy – zdravotními či sociálními, tak aby se mohly tyto osoby uplatnit na trhu práce.
 

Kontaktní a sociální pracovník/ce

8. 3. 2017 - NYMBURK [Laxus z.ú. ] - Hledáme kolegu do našeho týmu v Centru adiktologických služeb v Nymburce. Potřebujeme někoho, kdo umí jednat s lidmi, má vyjasněný vztah k drogám, nebojí se nových výzev a umí řídit osobní auto. Práce je vhodná i pro absolventy.
 

Koordinátor environmentálních výukových programů, vzdělávacích divadel a aktivit

23. 2. 2017 - PRAHA [Ekodomov ] - Hledáte smysluplnou práci s pohyblivou pracovní dobou a možností home office, nebojíte se zodpovědnosti, jste časově flexibilní a bavila by Vás spolupráce se školami a školkami při koordinaci vzdělávacích ekologických programů? Máte zkušenosti s environmentální výchovou? Pak hledáme právě VÁS!
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz