Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Sociální pracovník/pracovnice

19. 5. 2016 - NYMBURK [Respondeo, z.s. ] - Respondeo, z.s. hledá sociálního pracovníka/pracovnici do sociální služby Intervenční centrum Respondeo a programu Sanace rodiny – pomoc rodinám s dětmi.
 

Obchodní a provozní manažer společnosti

19. 5. 2016 - BRTNICE [EKOVYSOČINA ] - Sociální integrační podnik EKOVYSOČINA zabývající se nabídkou specializovaných služeb pro ochranu přírody vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Obchodní a provozní manažer společnosti.
 

Aministrativní pracovník

19. 5. 2016 - BRTNICE [EKOVYSOČINA ] - Sociální integrační podnik EKOVYSOČINA zabývající se nabídkou specializovaných služeb pro ochranu přírody vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Administrativní pracovník.
 

Mistr - předák

19. 5. 2016 - VELKÉ MEZIŘÍČÍ [EKOVYSOČINA ] - Sociální podnik EKOVYSOČINA s.r.o. zabývající se nabídkou specializovaných služeb pro ochranu přírody vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Mistr - předák pracovníků starajících se o krajinu, zahrady a zeleň.
 

Ekodomov hledá lektory ekokroužků, výukových progamů, divadel a aktivit pro ZŠ a SŠ

18. 5. 2016 - PRAHA [Ekodomov ] - Ekodomov hledá nové lektory ekokroužků, příměstského tábora, ekologických výukových programů, ekologických divadel a aktivit, exkurzí...
 

Pracovník/ce sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

18. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu pracovníka/ci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Pojďte do Neziskovky roku 2013 pracovat s romskými komunitami ve vybraných obcích Jihomoravského kraje (Vyškov, Bučovice, Zastávka u Brna ad.). Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně emailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu „VŘ_SAS“, nejpozději 3 dny před konáním VŘ“. Nejbližší termín VŘ je 27. 5. 2016.
 

Nadace Via hledá programového manažera/manažerku komunitních programů

17. 5. 2016 - PRAHA [Nadace Via ] - Nadace Via přijme nového kolegu/kolegyni do programového týmu na pozici Projektový manažer/manažerka.
 

Laxus z.ú. - K-centrum Pardubice - vypisuje výběrové řízení na pozici: kontaktní pracovník

17. 5. 2016 - PARDUBICE [Laxus z.ú. ] - Laxus z.ú. - K-centrum Pardubice - vypisuje výběrové řízení na pozici: kontaktní pracovník.
 

Asistenti do chráněného bydlení

17. 5. 2016 - SLAPY [Portus Praha, z.ú. ] - Portus Praha, z. ú. přijme dva zaměstnance na 1, 0 úvazku hledáme asistenty/asistentky do chráněného bydlení “Fara“, č. p. 74 v obci Slapy.
 

LORM hledá sociálního pracovníka pro osoby s hluchoslepotou do pražského centra

17. 5. 2016 - PRAHA [LORM - Společnost pro hluchoslepé z.s. ] - LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Praha. Zákonnou podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, výhodou znalost znakového jazyka a praktické zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými.
 

Školitelé pro středoafrické učitele

16. 5. 2016 - Středoafrická republika [SIRIRI o.p.s ] - Chcete pomoci originálnímu vzdělávacímu projektu " Škola hrou" ve Středoafrické republice a umíte dobře francouzsky ? Pak hledáme právě Vás.
 

ProFem hledá dobrovolníky právníky

13. 5. 2016 - PRAHA [proFem o.p.s. ] - Nezisková organizace proFem, o.p.s. pomáhající v sociálněprávní oblasti obětem domácího násilí hledá studenta/ku vyššího ročníku práv ke spolupráci.
 

Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách Romodrom o.p.s.

13. 5. 2016 - PRAHA [Romodrom o.p.s. ] - Romodrom o.p.s. poskytuje sociální služby a nabízí vzdělávací programy lidem, kteří jsou ohroženi sociálním vyloučením, nebo se ocitli v nepříznivé životní situaci. Romodrom byl založen jako občanské sdružení v roce 2001 s cílem pomoci zejména lidem romského etnika, brzy jsme však zjistili, že téma sociálního vyloučení je mnohem širším problémem a týká se čím dál větší skupiny obyvatel, čemuž se přizpůsobily naše služby a projekty. Naším cílem je pomoci těmto lidem hledat řešení v jejich nelehkých situacích a posilovat jejich kompetence při řízení svých osudů.
V současné době hledáme kandidáta/ku na pozice sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách (kancelář Praha 5).
 

Výpomoc s organizací konference

13. 5. 2016 - PRAHA [proFem o.p.s. ] - Organizace proFem o.p.s. hledá 2 dobrovolníky/-ice na organizační zajištění konference Ekonomické dopady domácího násilí ve zdravotnictví, která se bude konat 1. června 2016.
 

Hoštění zahraničního studenta v české rodině

13. 5. 2016 - Česká republika [AFS Mezikulturní programy, o.p.s. ] - Staňte se hostitelskou rodinou zahraničního studenta AFS na školní rok 2016/17! Studenti přilétají z celého světa již na konci srpna.
 

Terénní pracovník - streetworker - Semiramis z.ú.

9. 5. 2016 - MLADÁ BOLESLAV [Semiramis z.ú. ] - Semiramis z.ú. hledá nového kolegu do Centra terénních programů Středočeského kraje. Nástup dle dohody, vhodné i pro dálkové studenty.
 

Průvodce do lesní školy Zeměkvítek

8. 5. 2016 - PRAHA [Zeměkvítek, z. s. ] - Lesní škola Zeměkvítek hledá od září 2016 na tři až čtyři dny v týdnu (po-st, čt) průvodce pro heterogenní skupinu dvanácti dětí mladšího školního věku. Průvodce, který má vztah k přírodě, hudbě a řemeslným činnostem a upřednostňuje tvořivý přístup ke vzdělávání. Vítáme učitele se znalostí AJ a zkušeností s vedením malotřídky nebo dětmi v domácím vzdělávání (není však podmínkou). V případě zájmu zašlete prosím CV na mail.
 

Sociální pracovník - pracovnice do služby Domova pro seniory

7. 5. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder, z.ú. ] - Hledáme - sociálního pracovníka či sociální pracovnici do služby domov pro seniory.
 

Koordinátor lokality a terénní pracovník s rodinami

6. 5. 2016 - CHRUDIM/HROCHŮV TÝNEC [Šance pro Tebe, z.s. ] - Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor lokality a terénní pracovník s rodinami.
 

Romodrom o.p.s. – pobočka Pardubický kraj, Odborné sociální poradenství

6. 5. 2016 - PARDUBICE [Romodrom, o.p.s. ] - V současné době hledáme kandidáta/ku na pozici sociálního pracovníka/ice v rámci registrované sociální služby odborné sociální poradenství, která je zaměřena na práci s osobami dotčenými výkonem trestu odnětí svobody a osobami sociálně vyloučenými, nebo sociálním vyloučením ohroženými. Sociální služba působí na území Pardubického kraje. Zázemí služby je v Pardubicích.
 

Vedoucí projektového týmu

5. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu vedoucí/ho projektového týmu, jehož hlavním úkolem bude strategické a personální vedení projektového týmu, vyhledávání a zpracování projektových příležitostí, komunikace s týmy přímé práce, koordinátory projektů a relevantními institucemi. Pojďte pracovat do Neziskovky roku 2013! Výběrové řízení běží dlouhodobě. Předpokládaný termín nejbližšího ústního kola VŘ je 13. a 27. 5. 2016. Vybraní kandidáti budou pozváni telefonicky.
 

Profesionál pro plnění snů nemocných dětí

4. 5. 2016 - PRAHA [Zlatá rybka, z.ú. ] - Zlatá rybka plní přání vážně nemocným dětem od 3 do 18 let. Věříme, že splněné přání může dítě podpořit v nelehkých chvílích, pomoct mu myslet na věci, které ho těší a může dát rodině krásné společné zážitky.
 

Sociální pracovník/ce poradny

3. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Staňte se členem týmu v naší poradně a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
 

Právník/právnička v poradně se zaměřením na diskriminaci

3. 5. 2016 - BRNO [IQ Roma servis, z.s. ] - Vypisujeme výběrové řízení na pozici Právník/čka v Centru poradenství, se zaměřením na diskriminaci. Cílem je pomoc klientům v řešení složitých situací vyžadujících právní znalosti v tématech diskriminace, zadluženosti, bydlení, zaměstnanosti atd., ve spolupráci s odbornými poradci.
 

Hledáme zdravotní sestru pro ordinaci v Praze

3. 5. 2016 - PRAHA [Rozkoš bez rizika, z. s. ] - Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu. Hledáme zdravotní sestru pro Poradenské centrum R-R Praha a pro terénní programy v Praze a Středočeském kraji.
 

Kontaktní a sociální pracovník v terénu

2. 5. 2016 - PARDUBICE [Laxus z.ú. ] - Centrum terénních programů Pardubického kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní a sociální pracovník v terénu.

 

Pracovník v sociálních službách

30. 4. 2016 - PRAHA [Domov Sue Ryder ] - Domov pro seniory Sue Ryder vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník v sociálních službách, do nepřetržitého provozu.
 

Manažer/ka rodinného nadačního fondu

29. 4. 2016 - PRAHA [Nadační fond rodiny Orlických ] - Manažer(ka) rodinného nadačního fondu.
 

Kandidátka/kandidát na pozici PR

28. 4. 2016 - PRAHA [Národní filmový archiv ] - Národní filmový archiv hledá kandidátku / kandidáta na pozici PR.
 

Zdravotní sestra charitní ošetřovatelské služby a domácí hospicové péče

25. 4. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá zdravotní sestry domácí péče pro Charitní ošetřovatelskou službu (CHOS) a Domácí hospicovou péči (DHP) v Hradci Králové.

 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz