Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Hledáme koordinátora reklamní kampaně festivalu Tanec Praha

9. 12. 2016 - PRAHA [Tanec Praha z. ú. ] - Tanec Praha hledá novou posilu týmu. Spolehlivou a kreativní osobnost na pozici koordinátor/ka kampaně festivalu. Dostanete příležitost uplatnit své zkušenosti v úzké spolupráci s vysoce profesionální reklamní agenturou.
 

Sociální pracovník/ce - Charita Ostrava

9. 12. 2016 - OSTRAVA [Charita Ostrava ] - Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům sv. Františka – azylový dům a noclehárna na pracovní pozici: Sociální pracovník/ce.
 

Zoolog specialista v záchranné stanici ČSOP Vlašim

8. 12. 2016 - VLAŠIM [ČSOP Vlašim ] - Český svaz ochránců přírody vypisuje výběrové řízení na pozici zoolog specialista Záchranné stanice pro zvířata. Přihlášky s motivačním dopisem a životopisem očekáváme do 15.1.2017.
 

Pracovník v záchranné stanici pro zvířata

8. 12. 2016 - VLAŠIM [ČSOP Vlašim ] - ČSOP Vlašim vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník/ce Záchranné stanice pro živočichy. Přihlášky s životopisem a motivačním dopisem očekáváme do 15.1.2017.
 

Auto*Matu hledá vedoucí/ho komunikace

5. 12. 2016 - PRAHA [Auto*Mat, z.s. ] - Hledáme člověka s vizí a zkušenostmi, který dá našemu PR jasný směr, rozumí si se světem médií i sociálních sítí a zajímá ho prosazování udržitelné dopravy ve městech a oživování veřejného prostoru.
 

Oblastní charita Hradec Králové hledá zdravotní sestry domácí péče

1. 12. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá na dohodu o provedení práce zdravotní sestry domácí péče pro středisko Charitní ošetřovatelské služby v Hradci Králové.
 

Oblastní charita Hradec Králové hledá pracovníka v sociálních službách

1. 12. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá pracovníka/pracovnici v sociálních službách – pro sociální službu Noclehárna, v rámci DOMU MATKY TEREZY – střediska sociálních služeb pro lidi bez domova (zimní noclehárna pro muže, pracoviště v areálu letiště).
 

Oblastní charita Hradec Králové hledá metodika/metodičku sociálních služeb

1. 12. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Oblastní charita Hradec Králové ] - Oblastní charita Hradec Králové hledá metodika/metodičku sociálních služeb – pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, na úvazek 1,0 s předpokládaným termínem nástupu od 1. 1 2017 nebo dle dohody.
 

Kontaktní sociální pracovník NZDM Milovice

1. 12. 2016 - MILOVICE [Maminky dětem, z.s. ] - Kontaktní sociální pracovník Nízkoprahový klub Milovice.
 

Desk Officer, Sýrie

29. 11. 2016 - TURECKO [Člověk v tísni ] - Člověk v tísni působí v Sýrii od druhé poloviny roku 2012 v souvislosti s válkou, která v zemi vypukla. Programy přeshraniční humanitární pomoci jsou realizované v Sýrii skrze týmy syrských pracovníků a jsou koordinovány z hlavní kanceláře v tureckém Gaziantepu. Člověk v tísni se zaměřuje především na dodávky potravin a zajištění potravinové bezpečnosti, podporu vzdělávání, zajištění přístupu k pitné vodě a podpora systému odpadového hospodářství. ČvT rovněž realizuje projekty v Turecku zaměřené na přístup uprchlíků ke vzdělání. Koordinátor/ka mise(Desk Officer) je nejbližším partnerem mise v Praze a společně s vedením mise zodpovídá za její správné fungování.
 

Terénní sociální pracovník Bílina

28. 11. 2016 - BÍLINA [Člověk v tísni, o.p.s. ] - Bílinská pobočka organizace Člověk v tísni, o.p.s. hledá terénního sociálního pracovníka na částečný úvazek pro práci v rámci registrované služby sociální prevence – terénní programy.
 

Koordinátor/koordinátorka globálního rozvojového vzdělávání

28. 11. 2016 - PRAHA [ Vzdělávací program Varianty, Člověk v tísni ] - Člověk v tísni, o.p.s., vzdělávací program Varianty hledá spolupracovníka/spolupracovnici na HPP na pozici Koordinátor/koordinátorka globálního rozvojového vzdělávání.
 

Country Representative for Cambodia

28. 11. 2016 - CAMBODIA [Charita Česká republika ] - Caritas Czech Republic is looking for a "Country Representative for Cambodia".
 

Výběrové řízení: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur

24. 11. 2016 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur.
 

Výběrové řízení: Terénní sociální pracovník na Chrudimsku

24. 11. 2016 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník na Chrudimsku.


 

PR manažer/ka

23. 11. 2016 - PRAHA [Prague Pride, z.s. ] - Do týmu Prague Pride hledáme osobu, která se bude starat o komunikaci spolku Prague Pride, festivalu Prague Pride a poradny Sbarvouven.cz.
 

Hlavní manažer/ka projektu MAP Mnichovohradišťsko

15. 11. 2016 - MNICHOVO HRADIŠTĚ/SOBOTKA [Obecně prospěšná společnost pro Český ráj ] - Obecně prospěšná společnost pro Český ráj vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice hlavního manažera/ky projektu MAP Mnichovohradišťsko.
 

INEX - SDA hledá finančního manažera/manažerku

10. 11. 2016 - PRAHA [INEX - Sdružení dobrovolných aktivit ] - INEX – Sdružení dobrovolných aktivit je nevládní nezisková organizace působící od roku 1991 v oblasti mezinárodního dobrovolnictví a mezikulturního vzdělávání. Zprostředkováváme dobrovolnické projekty po celém světě a pro zahraniční zájemce organizujeme obdobné projekty u nás. Zaměřujeme se také na rozvojově-vzdělávací programy a kampaně
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Ostrava

17. 10. 2016 - OSTRAVA [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Ostravě.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Brno

17. 10. 2016 - BRNO [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Brně.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Plzeň

17. 10. 2016 - PLZEŇ [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Plzni.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Praha

17. 10. 2016 - PRAHA [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro Pražskou pobočku.
 

Kontaktní a sociální pracovník/ce - Laxus, Nymburk

3. 10. 2016 - NYMBURK [Laxus z.ú. ] - Pracovník/ce pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz v K – centru a terénu, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Zpracování mezd a personalistiky

3. 10. 2016 - PRAHA [Marie Prskavcová ] - Mzdová účetní - certifikovaný mzdový auditor hledá externí práci v oboru.
 

Práce pro OZP a nezaměstnané nad 55 let Praha-východ Čestlice

22. 9. 2016 - ČESTLICE [ENVERO, z.s. ] - Pracovník v rukodělné dílně (OZP a osoby nad 55 let nedosahující důchodového věku) Čestlice, Praha-východ. Místo je vhodné pro OZP, pro které je podpora pracovního asistenta na pracovišti důležitá, vracejí se na trh na práce po delší době nebo na něj vstupují poprvé. Jako první kontakt prosíme o zaslání profesního životopisu a krátkého popisu manuálních dovedností a dalších schopností uchazeče a kontaktních údajů. Oslovit nás mohou i blízké osoby uchazečů. Všem se e-mailem ozveme. Žádosti přijímáme průběžně.
 

Hledá se ergoterapeut/ka

13. 9. 2016 - POLIČKA [AZASS Polička ] - Nemocnice Polička s.r.o. a AZASS Polička hledá ergoterapeuta/ku s příslušným vysokoškolským vzděláním (Bc./Mgr). V budoucnosti možnost práce v multidisciplinárním komunitním týmu v rámci projektu sociálních inovací.


 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Prahy

7. 7. 2016 - Praha [Dan ] - Hledám komunikativní dobrovolnici z Prahy - nekuřačku pro procházky, návštěvy kulturních akcí a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách, herečkách a hercích.
 

Lesní školka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá od září 2016 pedagoga na půl úvazku

24. 6. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Do našeho týmu hledáme zodpovědného, spolehlivého, ale zároveň hravého a kreativního kolegu.
 

Doučování dětí a mladých lidí z řad migrantů

15. 6. 2016 - PRAHA [META o.p.s. ] - Hledáme dobrovolníky na doučování češtiny i k přípravě volnočasových aktivit pro mladé cizince.
 

Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví

23. 4. 2016 - PRAHA [Bohdana Prokešová ] - Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví.
 
stránka   1 | 2 | Další

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz