Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Informační servis pro NNO
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
- Práce v NNO
[ nno.ecn.cz > práce v NNO ]
-

 Novinky

 Fundraising

 Právní servis

 Práce v NNO nabízím práci hledám práci stáže v Ecn

 Vzdělávání NNO

Nabídka práce v nevládních neziskových organizacích

   

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Brno

17. 10. 2016 - BRNO [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Brně.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Plzeň

17. 10. 2016 - PLZEŇ [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Plzni.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Praha

17. 10. 2016 - PRAHA [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro Pražskou pobočku.
 

Učitelka v Ekoškolce Rozárce

17. 10. 2016 - PRAHA [Ekocentrum Podhoubí ] - Ekocentrum Podhoubí hledá učitele/učitelku do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou.
 

Hledáme koordinátora/ku online komunikace

17. 10. 2016 - PRAHA [Nadace Open Society Fund praha ] - Hledáme do našeho týmu koordinátora/ku online komunikace na plný úvazek, který/á bude zodpovídat za správu, rozvoj a pravidelnou aktualizaci webů a sociálních sítí. Pozice je vhodná pro zájemce se zkušenostmi s editací textů a se správou webu a sociálních sítí.
 

Právnička/právník Organizace pro pomoc uprchlíkům Ostrava

17. 10. 2016 - OSTRAVA [Organizace pro pomoc uprchlíkům ] - Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na pozici právníka/právničky v oblasti azylového a migračního práva pro pobočku v Ostravě.
 

Výběrové řízení: Terénní sociální pracovník na Chrudimsku

13. 10. 2016 - CHRUDIM [Šance pro Tebe, z.s. ] - Spolek Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Terénní pracovník na Chrudimsku.
 

Dobrovolnictví v Amnesty International Brno

11. 10. 2016 - BRNO [Amnesty International Brno ] - Brněnská skupina Amnesty International hledá nové dobrovolníky/dobrovolnice.
 

Učitel/ka průvodce v komunitní škole v Roztokách u Prahy

8. 10. 2016 - ROZTOKY U PRAHY [Komunitní škola Roztoky, z. ú. ] - Komunitní škola Roztoky, z. ú. hledá na 2 dny v týdnu učitele/ku nebo rodiče průvodce pro skupinu 6 dětí ve věku 5–8 let od ledna 2017. Pedagogické vzdělání není podmínkou. 15 min busem od metra Dejvická nebo výborné spojení vlakem.
 

Cesta domů hledá zdravotní sestru do týmu

7. 10. 2016 - PRAHA [Cesta domů, z.ú. ] - Cesta domů, z.ú. - poskytovatel mobilní specializované paliativní péče vypisuje výběrové řízení na pozici všeobecná sestra na celý úvazek.
 

Zpracování mezd a personalistiky

3. 10. 2016 - PRAHA [Marie Prskavcová ] - Mzdová účetní - certifikovaný mzdový auditor hledá externí práci v oboru.
 

Kontaktní a sociální pracovník/ce - Laxus, Nymburk

3. 10. 2016 - NYMBURK [Laxus z.ú. ] - Pracovník/ce pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz v K – centru a terénu, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Asistence lidem se zdravotním znevýhodněním v zaměstnání

3. 10. 2016 - PRAHA [Fosa, o. p. s. ] - Společnost Fosa, o. p. s., hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici „pracovní asistent“ do sociální služby „Podporované zaměstnávání FORMIKA“ (pracovní zařazení „pracovník v sociálních službách“) na 0,5 úvazek (dohoda a o pracovní činnosti). Nástup dohodou.
 

Kontaktní a sociální pracovník/ce - Laxus, Hradec Králové

3. 10. 2016 - HRADEC KRÁLOVÉ [Laxus z.ú. ] - Pracovník/ce pro kontaktní a sociální práci s uživateli drog zajišťuje běžný provoz K - centra, vede odpovídající dokumentaci, účastní se porad a supervizí a podílí se na chodu centra.
 

Koordinátor/ka projektu „Community building lab“

2. 10. 2016 - Brno [NESEHNUTÍ ] - Nevládní nezisková organizace NESEHNUTÍ Brno (www.nesehnuti.cz) hledá kolegu či kolegyni do programu Společně k rozmanitosti (spolecnekrozmanitosti.cz) na dobu 22 měsíců od 1. listopadu 2016 s možností prodloužení spolupráce.
 

DOK.Incubator hledá finančního managera/ku

22. 9. 2016 - PRAHA [DOK.Incubator z.s. ] - Malá mezinárodní nezisková organizace sídlící v Praze, která pořádá workshopy pro filmové profesionály, hledá do svého týmu na částečný úvazek finanční/ho managera/ku
 

Projektový koordinátor/koordinátorka se zaměřením na kariérové poradenství a vzdělávání

22. 9. 2016 - PRAHA [Evropská kontaktní skupina ] - Vzdělávací organizace Evropská kontaktní skupina přijme projektového koordinátora/koordinátorku pro projekty zaměřené na kariérové poradenství a vzdělávání. Jde o práci na celý pracovní úvazek s nástupem od 19. října, v kanceláři v Praze s výjezdy do Středočeského, Královéhradeckého a Pardubického kraje a na Vysočinu. Projektový koordinátor/koordinátorka bude mít v kompetenci koordinaci a administraci 3 projektů financovaných z ESF. Bude zajišťovat nábor do projektových aktivit, logistiku a komunikaci s klienty a klientkami. Bude se rovněž podílet na dalších činnostech v rámci týmu, především v oblasti propagace.
 

Práce pro OZP a nezaměstnané nad 55 let Praha-východ Čestlice

22. 9. 2016 - ČESTLICE [ENVERO, z.s. ] - Pracovník v rukodělné dílně (OZP a osoby nad 55 let nedosahující důchodového věku) Čestlice, Praha-východ. Místo je vhodné pro OZP, pro které je podpora pracovního asistenta na pracovišti důležitá, vracejí se na trh na práce po delší době nebo na něj vstupují poprvé. Jako první kontakt prosíme o zaslání profesního životopisu a krátkého popisu manuálních dovedností a dalších schopností uchazeče a kontaktních údajů. Oslovit nás mohou i blízké osoby uchazečů. Všem se e-mailem ozveme. Žádosti přijímáme průběžně.
 

Koordinátor/ka programového týmu Nadace Via

21. 9. 2016 - PRAHA [Nadace Via ] - V programovém týmu jsme v kontaktu s mnoha klienty, které se snažíme podporovat v jejich práci pro lepší svět. Teď hledáme někoho, kdo bude podporovat nás, ba dokonce o nás pečovat. Někoho komu budeme klienty my. Myslíte si, že byste to mohl/a být vy?
 

Lesní škooka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá průvodce/pedagoga

13. 9. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Pro naši Lesní školku hledáme tvořivého a zodpovědného parťáka s kladným vztahem k dětem ve věku 2-6 let.
 

Hledá se ergoterapeut/ka

13. 9. 2016 - POLIČKA [AZASS Polička ] - Nemocnice Polička s.r.o. a AZASS Polička hledá ergoterapeuta/ku s příslušným vysokoškolským vzděláním (Bc./Mgr). V budoucnosti možnost práce v multidisciplinárním komunitním týmu v rámci projektu sociálních inovací.


 

Projektový Fundraiser

9. 8. 2016 - PRAHA [Liga otevřených mužů, z.s. ] - Liga otevřených mužů, z.s., která se systematicky a dlouhodobě zabývá problematikou sociálního začleňování a rovnosti žen a mužů z mužské perspektivy, hledá projektového fundraisera na zkrácený úvazek.
 

Nevidomý muž hledá komunikativní dobrovolnici z Prahy

7. 7. 2016 - Praha [Dan ] - Hledám komunikativní dobrovolnici z Prahy - nekuřačku pro procházky, návštěvy kulturních akcí a společné popovídání o mojí největší zálibě - hudbě a různých zpěvačkách, herečkách a hercích.
 

Hledáme dobrovolné pasáčky

29. 6. 2016 - Roztoky u Prahy [Jestřábník, spolek pro ochranu přírody a krajiny ] - Pro projekt obnovy stepí, vřesovišť a historických sadů v okolí Roztok u Prahy hledáme dobrovolníky na pozici bača - junior.
 

Lesní školka Dúlek v Úvalech u Prahy hledá od září 2016 pedagoga na půl úvazku

24. 6. 2016 - ÚVALY U PRAHY [DÚLEK, z.s. ] - Do našeho týmu hledáme zodpovědného, spolehlivého, ale zároveň hravého a kreativního kolegu.
 

Doučování dětí a mladých lidí z řad migrantů

15. 6. 2016 - PRAHA [META o.p.s. ] - Hledáme dobrovolníky na doučování češtiny i k přípravě volnočasových aktivit pro mladé cizince.
 

Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví

23. 4. 2016 - PRAHA [Bohdana Prokešová ] - Ekonom / finanční ředitel / vedení účetnictví.
 

Osobní asistent pro lidi s mentálním postižením-doprovody, asistence

8. 2. 2016 - PRAHA [Fosa, o. p. s. ] - Do sociální služby Osobní asistence Osa přijmeme nové kolegy na pozici osobní asistent/ka k lidem s mentálním postižením.
 

Doporučujeme ...


ZPRAVODAJSTVÍ ze světa NNO
: zprávy - tiskové zprávy - názory a komentáře - témata+kauzy

Občanská společnost - návod k použití
Občanská společnost - návod k použití - www.obcan.ecn.cz
Právo vědět - Účast na rozhodování - Rovné příležitosti - Občan v EU

Press servis - snadné zasílání tiskových zpráv NNO do médií
Služba Press servis + manuál Jak spolupracovat s médii

ikona Kormidlo.cz
www.Kormidlo.cz

ikona Dobrovolnik.cz
www.Dobrovolnik.cz

Obec konzultantů pro neziskový sektor

ZASÍLÁNÍ NOVINEK ze zpravodajství Econnectu

  • Zprávy a informace ze stránek Econnectu můžete pravidelně dostávat e-mailem.
    Stačí vyplnit formulář - vyberte si typ zpráv, téma a interval zasílání.

Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout <
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz